Pārzvaniet
man
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00
Pārzvaniet man
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00
Gultas, izvēle:
Filtrs
Cena
106
-
2811
no
līdz
Izmērs
Visi
Tips
Visi
Zīmols
Visi
Galvgalvja augstums
Visi
Gultas stils
Visi
Forma
Visi
Pacelšanas mehānisms
Visi
Iezīmes gultas
Visi
Krāsa
Visi
Veļas kaste
Visi
Apdare
Visi
Cena
106
-
2811
Izmērs
Visi
Tips
Visi
Zīmols
Visi
Noņemt filtrus
Galvgalvja augstums
Visi
Gultas stils
Visi
Forma
Visi
Pacelšanas mehānisms
Visi
Iezīmes gultas
Visi
Krāsa
Visi
Veļas kaste
Visi
Apdare
Visi
Kārtot pēc: Cena Popularitāte Jaunums
Kopā preces: 3
S8 Ergo 3160 Plus
0% līzings 24 mēn.
S8 Ergo 450
0% līzings 24 mēn.
S8 Ergo 633
0% līzings 24 mēn.

Askona gultu priekšrocības

Pirmkārt, opciju dažādībā, stilos un konfigurācijās. Mūsdienīgā un pievilcīgā dizainā. Ekskluzīvi dizaini, kas izstrādāti mūsu pašu dizaina birojā. Ekskluzīvi audumi - kas tiek ražoti pasaules zināmās aušanas rūpnīcās pēc mūsu dizaina. Audumiem ir īpašības, kas aizsargā tos no mitruma un atgrūž netīrumus. Augstas kvalitātes un izturīgi materiāli, kuriem nav kaitīgu izmešu un tie ir hipoalerģiski. Gultas rāmis ir sastiprināts ar metāla rāmi, pārklāts ar pulverkrāsu, rāmis var izturēt lielas slodzes, pārklājums aizsargā pret rūsu Tas palielina kalpošanas laiku, tāpēc mums ir liels garantijas termiņš - 10 gadi. Gultas ir aprīkotas ar uzglabāšanas kastēm, kas ļauj funkcionāli izmantot telpu zem gultas. Perimetra pārvalkus var noņemt tīrīšanai vai aizstāt ar jauniem, saglabājot gultas izskatu ilgu laiku. Visas izmēru iespējas un iespēja izveidot individuālu izmēru vai mainīt gultas gabarītus.

Kā izvēlēties gultu?

  1. Izlemiet par gultas izmēru. Izmēriet vietu, kur gultai vajadzētu atrasties. Ņemiet vērā, ka gultas izmēri vienmēr ir nedaudz lielāki par pašu gultu. Guļvieta ir vieta matracim. Nosakiet nepieciešamo brīvo telpu gultas abās pusēs vai vienā pusē, lai būtu ērti pārvietoties. Visērtākā iespēja, ja attālums starp gultu un tuvāko priekšmetu / sienu ir lielāks par 50 cm. Jo vairāk vietas, jo ērtāk iekāpt un izkāpt no gultas. Ja ir paredzēti naktsgaldiņi, ņemiet vērā, ka tiem arī ir nepieciešamība brīva platība.
  2. Izvēlieties materiālu, no kura vēlaties gultu. Dabīgais koks, audums, metāls, skaidu plātnes utt.
  3. Izlemiet, vai ir nepieciešamas uzglabāšanas vietas dažādām, gultas iekšā vai arī bez uzglabāšanas vietas
  4. Ja galvas klāja augstumam ir nozīme, nosakiet minimālo un maksimālo augstumu
  5. attālums starp grīdu un gultas rāmi. Ja jums ir nepieciešama brīva vieta robotam putekļsūcējam, izvēlieties gultas ar augstām kājām vai ar šauru rāmi. Tā, lai augstums no grīdas būtu apmēram 7-10 cm. Visbiežāk modeļi ar augstām kājām un šauru perimetru ir bez uzglabāšanas kastes.
  6. Izvēlieties modeli, kas atbilst telpas dizainam un atbilst jūsu raksturam vai gaumes vēlmēm. Patīk lasīt gultā, sēdēt atbalstoties ar muguras, izvēlēties gultas ar mīkstu galvas klāju. Nevēlaties aizsegt sienas dekoru, izvēlieties gultas bez galvas klāja
  7. Izvēlieties materiāla krāsu
  8. Izvēlieties cenai atbilstošu modeli