Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Šī  Teddy sega īpaši patīk bērniem, jo uz tās virsmas ir izšūts burvīgs rotaļu lācītis. Pildviela ir hipoalerģiska poliestera materiāls, kas novērš alerģisku reakciju rašanos.


Mikrošķiedru ir viegli tīrīt - to var viegli mazgāt veļasmazgājamā mašīnā. Segas materiāls ir dabīga kokvilna, ļoti patīkama ķermenim.


Sastāvs

Pārvalka audums: tīkkoks (100% kokvilna)

Pildījums: polyester fibre šķiedras

Sezona: Vasara


Izmēri

110*140 cm


Priekšrocības


teddy.jpg

Īpašības

 • Tips

  Vissezonas
  piemērotas jebkurai sezonai un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem mājā. Pateicoties izmantotajiem materiāliem, zem šādas segas vasarā nebūs karsti un tā sasildīs vēsākajās naktīs.

  Bērnu
  preces pašiem mazākajiem, kuru ražošanā izmantoti viegli kopjami un hipoalerģiski materiāli. Vissezonu segu līnija tiek piedāvāta divos izmēros: 110*140 - mazuļiem no 0-3 gadiem, kā arī vecākiem bērniem - 140*205. Kolekcija ir dekorēta ar ekskluzīvām šuvēm iemīļotu bērnu tēlu formā.

 • Pildījums

  Poliestera šķiedra mākslīgs hipoalerģisks materiāls, rada termoregulācijas efektu

 • Apvalka materiāls

  Mikrošķiedra sintētiska šķiedra, ko iegūst, izmantojot plānas savītas šķiedras. Šādas šķiedras izgatavošana ir diezgan darbietilpīgs process, jo ir jāiegūst tieva šķiedra, kuras diametrs ir viena desmitā daļa vai pat simtdaļa milimetra, kas ir simts reižu plānāka par cilvēka matu.

 • Unikālas īpašības

  Hipoalerģiska absolūti droši materiāli, piemēroti pat bērniem

Atsauksmes

5

atsauksmes 3

100%

3 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Kristine

Pasūtīju caur interneta veikalu, nedaudz uztraucos par izskatu, nekad nevar zināt, kas var notikt piegādes laikā. Viss kārtībā, pilnīgi jauna, labi smaržojošs produkts. Meita nevēlas šķirties no segas, tik gaisīga, mīksta un silta.

Noderīga atsauksme? 5

Арина

Одеял у нас каким-то образом оказалось три детских, прижилось только это с медвежонком. По ним не холодно даже когда отопления нет (в теплой пижамке, конечно), и не потеет он в более теплое время. При необходимости одеяло легко стирается в стиральной машинке. Спасибо магазину за оперативную доставку и хорошую упаковку.

Noderīga atsauksme? 8

Ligita

Par bērnu segām konsultējos ar Aksona menedžeri. Vēlos pateikties, ka ieteicāt šo segu. Perfekti. Gan biezuma, gan sastāva ziņā. Dēls ir alerģisks, reakcijas beidzot nav. Patiešām hipoalerģiska. Viegli kopjama. Man arī bez problēmām izdevās atrast tai segas pārvalku.

Noderīga atsauksme? 7
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Bērnu sega Teddy

Izmērs

34 €

Vecā cena

49 €

Ekonomija

15 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē