0% leasing 12 mo.

-35%

Description

Look at the softness and harmony! The flowing lines of the headboard are perfectly blended with delicate buttons adorning the headboard of the bed. This model will make your bedroom easy and comfortable. It will be useful to read our article on whether to work in bed or not about the opinions of orthopaedic surgeons concerning this question!Bright colours, Cassandra looks almost weightless and can visually expand the space of the room. Darker colors will give your interior a different mood, a feeling of warmth and stability.Recommendations for upholstery fabric: faux leather.Recommended mattress height:not more than 25 cm when equipped with a lifting mechanism;

no more than 27 cm with the included base with slats.

It is recommended to use the bed against a wall or other similar support.

Assembly manual

Features

 • Type

  double beds
  units with 140 to 200 cm width

  three quarter beds
  units with 120 to 140 cm width

 • Bed Base

  With lifting mechanism

  Bed base with lamella planks

 • Appointment

  For adults

  For teenagers

  for couple

 • Color

  Beige

  white

  Blue

  Yellow

  brown

  pink

  Grey

  Dark Blue

  violet

  Black

  green

 • upholstery

  Velour
  is a textile material with a thick short pile face.

  Velvet
  is a thick fabric with dense pile ridges on the right side.

  Velvet (easy-clean technology)

  gunny
  is a bit rough, but durable fabric. It is characterised by a distinct texture similar to burlap.

  Artificial leather

 • The style of the bed

  Classic

  loft

  Scandinavian

 • Headboard height

  107

 • Storage space

  Without a storage drawer

  With a storage drawer

 • Decoration

  Buttons

 • Headboard design

  Fabric contraction

 • Bed support legs

  With bed support legs

  Recessed legs

 • Height from the floor

  7 sm

 • Bed leg material

  Metal

 • Acceptable mattress height

  To 27 cm

 • Side covers

  Removable

 • Warranty, years

  3

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

5

for reviews 11 people

100%

11 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Aleksandra

Gultai lieku pamatīgu piecinieku! Sākumā mans vīrs nevarēja saprast, kāpēc mums vajadzīga jauna gulta? Galu galā mums ir laba gulta no masīva. Bet pēc manas pierunāšanas viņš piekrita iet uz veikalu. Viņš teica vienkārši – skaisti, patīk, ņem. Un es to paņēmu. Mājās laimei nebija robežu, un arī vīra laimei. Viņam patika cietais rāmis, metāla detaļas un, protams, pacelšanas mehānisms. Žēl, ka mājaslapas bildē nav redzama gultas iekšpuse. Ļoti apmierināti ar gultu

Helpful review? 6

Laura

Vakar atveda un ātri salika, paldies! Gulta ļoti jauka! Izskatās krāšņi! Nožēloju, ka neuzdrošinājos pirkt balto krāsu, domāju, ka viegli nosmērēsies, bet bēšs arī nav slikts.

Helpful review? 7

Алёна

Купили данную кровать с подъемным механизмом. Изготовление, доставка, установка - в срок. Сборщики все сделали быстро и аккуратно, что очень порадовало. Покупкой очень довольна! кровать - замечательная! очень органично вписалась в интерьер, смотрится шикарно, как хорошая вещь - не вычурно и в то же время "дорого". Матрас взяли тоже в асконе - сплю как младенец)). Уровнем сервиса тоже довольна, на всех этапах - от салона до установки. Спасибо сотрудникам Асконы еще раз! всем советую.

Helpful review? 11

Oksana

Lieliska gulta! Izvēlieties toni, kas atbilst guļamistabas krāsai. Interneta veikala vadītāja ļoti palīdzēja izvēlē, pat nebija jāiet uz veikalu. Salikām paši, pēc instrukcijas viss vienkārši un skaidri, montāža aizņēma 3 stundas. Liels paldies Askona!!

Helpful review? 8

Marta

Man ļoti patīk gulta, paņēmām ar paceļamo mehānismu. Viegli paceļas, ar izmēru 200 * 160, ir pietiekami daudz vietas, lai kaut ko novietotu. Skaisti, iederēsies jebkurā interjerā

Helpful review? 12

Violeta

Atnesa laicīgi, salika, 1 dienu dīvaini smaržoja, bet tad viss kļuva normāli. Laikam izvēdinājās. Izskatās labi, nečīkst, mums patīk.

Helpful review? 6

Rolands

Es nopirku gultu caur interneta veikalu un tagad nevaru parstāt priecāties. Viss ir diezgan vienkārši un skaidri. Pakalpojums ir ātrs un kvalitatīvs. Gulta super!!!

Helpful review? 11

Рита

Очень красивая кровать. Очень довольны, смотрится она по королевски. Переживали из за доставки и сборки, но все прошло отлично. Спасибо!!!

Helpful review? 12

Katerīna

Gulta ir šika. Pasūtījām baltā krāsā - izskatās pēc karaliskas gultas. Polsterējuma materiāls ir patīkams uz tausti, to ir viegli tīrīt tikai ar mitru drānu, ļoti ērti.

Helpful review? 10

Anna

Gulta ir lieliska. Paņēmu kopā ar matraci. Žēl, ka zem gultas nav atvilktņu, jāņem ar paceļamu pamatni - bet tā jau ir cita nauda.

Helpful review? 12

Anda

Jauka, kvalitatīva gulta. Nopirkām to ar pacelšanas mehanismu. Mehānisms, man par pārsteigumu, ir labs un nekrīt.

Helpful review? 10

0% leasing 12 mo.

Bed S8 Cassandra

Size

Features

759 €

Previous price

1,168 €

Savings

409 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия