Description

Strictness and pithiness of the lines, external simplicity of shape, as well as moderate design of Luiza Grand bed will be appreciated by lovers of minimalism and allways topical classic. Thanks to the ornamental piping along the perimeter, the bed aquires more elegance.

Compact headboard allows the bed to be placed in the space below the window. This enables you to create your own designs for your bedroom.

It is important to know:
Recommended mattress height is 30 cm;
Technological zipper on the backside of the headboard makes it accessible during assembly. Non-removable headboard cover.
Mattress is not included in the configuration and can be bought from our shop.

Advantages of Luiza Grand:

wide selection of upholstery materials: leather, fabrics (including washable Sky Velvet) of various colours. The buyers can create the uniquiness of their bedroom;
an ideal model for any interior;
the backside of the headboard is completely covered with upholstery;
wide size range
easy care: removable and replaceabel covers on the sidewalls of the bed, any damage to the material during transportation and re-assembly is excluded;
unprecedented 10 year warranty (only at Askona).
bedroom look becomes accomplished together with wardrobes
Luiza Grand: …when elegancy is in simplicity!

Mattress and anatomic slat frame are not included in the bed set and are purchased seperately.

Assembly manual

Features

 • Type

  double beds

  three quarter beds

  single beds

 • Bed Base

  With lifting mechanism

  Bed base with lamella planks

 • Appointment

  For adults

  for children from 4 to 9 years old

  For teenagers

  for couple

 • Color

  Beige

  white

  Yellow

  Blue

  Grey

  brown

  Dark Blue

  pink

  violet

  Black

  green

 • upholstery

  Artificial suede

  Velour

  Velvet

  Velvet (easy-clean technology)

  gunny

  Artificial leather

 • The style of the bed

  loft

  minimalism

  Scandinavian

 • Headboard height

  89

 • Storage space

  Without a storage drawer

  With a storage drawer

 • Decoration

  Without decoration

 • Headboard design

  Plain headboard with no design

 • Bed support legs

  With bed support legs

  Recessed legs

 • Height from the floor

  7 sm

 • Bed leg material

  Metal

 • Acceptable mattress height

  To 25 cm

 • Side covers

  Removable

 • Warranty, years

  3

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

5

for reviews 6 people

100%

6 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Kaspars

Pasūtījām gultu 200 × 200 - atzveltnes augstums priekš manis ir ļoti labs - nav pārāk augsts. Atstarpe starp grīdu un gultu ļauj tīrīt grīdu zem tās. Ļoti apmierināti ar gultu.

Helpful review? 0

Linda

Pasūtījām gultu ar paceļamo mehānismu un esam ļoti apmierināti. Gulta izskatās ļoti stilīga un skaista ,pamatne stipra un uzticama. Piegāde ļoti ātra. Iesaku šo modeli visiem.

Helpful review? 0

Līga

Mājaslapā ir daudz gultu fotoattēlu, tāpēc es neredzēju iemeslu doties uz saloniem un izvēlējos onlainā. Manam vīram arī patika gulta, bez vilcināšanās pasūtījām. Viss tika piegādāts laikā, kvalitāte teicama, moderns stils. Lielisks interneta veikals.

Helpful review? 9

ANASTASIJA

Šo gultu paņēmām dēlam. Augumā, izmērs 120x200. Ar paceļamo mehānismu. Vajadzēja tikai gultu ar mīkstu, bet zemu galvgali. Ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Izskatās ļoti vērtīgi. Gaidījām tikai desmit dienas. Meistars salika to ļoti ātri. Un pat iedeva ieteikumus lietošanai. Pacelšanas mehānisms ļoti vienmērīgs,varu pats viegli pacelt. Iekšā ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu,saplāksnis nesmaržo vispār, kā daži raksta. Dienas laikā izvēdinājām un dēls jau tajā pašā naktī gulēja. Nākošajā dienā atkal attaisīju veļas kasti, lai izvēdinātu. Vispār, pagaidām visi ir apmierināti, pārējo laiks parādīs.

Helpful review? 2

Guna

Lieliska gulta! Es tieši meklēju gultu ar zemu galvgali un lai tā būtu apšūta ar audumu. Priekš manis tā ir vienkārši ideāla... nekā lieka. Tieši tas, kas bija vajadzīgs. Es ieraudzīju to un uzreiz iemīlējos! Paldies Askona

Helpful review? 4

Inga Dukure

Mēs iegādājāmies šo gultu manam dēlam, izmērs 120 x 200. Ar pacelšanas mehānismu. Vajadzēja gultu ar mīkstu, bet zemu galvas klāju. Mēs ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Tas izskatās ļoti labi. Pacelšanas mehānisms ir ļoti mērens, es to varu viegli pacelt pati. Iekšpusē ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu, saplāksnis nemaz nesmaržo, kā daži raksta. Izvēdinājām pa dienu un tajā pašā naktī dēls jau gulēja. Nākamajā dienā es atkal atvēru atvilktni, lai vēdinātu. Izvēlējāmies Serta Dorsey matraci. Kopumā, pagaidām visi ir laimīgi, par pārējo - laiks parādīs.

Helpful review? 1

0% leasing 12 mo.

Bed S8 Luiza Grand

Size

Fabric

Iris 507

Features

278 €

Previous price

347 €

Savings

69 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия