Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Description

The Sleep.8 Power Neck Massager works intensively on the muscles in the neck and collar zone and relieves tension. There is a warming mode for accelerated exposure.
The massager is designed for anyone who works hard but moves little during the day, who suffers from nervous tension, insomnia or drowsiness, headache or discomfort in the neck and shoulders.
Sleep.8 Power Neck reproduces the traditional Japanese technique of Shiatsu - massage of active points.

Advantages:
- wireless;
- works up to 2.5 hours;
- ultra-flexible shape.

Assembly manual

Features

Product reviews

4,7

for reviews 3 people

71%

2 review

28%

1 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review
+ Leave a review

Gita

Ļoti forši relaksē. Pēc darba dienas pie datora tas ir īsts glābiņš. Un kakls tagad naktī vairs nesāp. Vienīgais trūkums ir tas, ka ne vienmēr ir ērti turēt rokturus, lai masieris nenoslīdētu.

Helpful review? 2

Reinis

Sākotnēji nopirku masieri savai draudzenei, bet viņai tas izrādījās nedaudz par stipru, tāpēc lietoju to pats. Forša atpūta garos ceļojumos, kad daudz laika pavadāt pie stūres. Ir ērti turēt rokturus un tas ļoti liels, jūs varat to nēsāt sev līdzi. Gribēju uztaisīt dāvanu draudzenei, bet sanāca sev pašam :)

Helpful review? 2

Patricija

Es nopirku masieri veikalā, tur uzreiz brīdināja, ka tas ir ļoti jutīgs un nav piemērots visām meitenēm. Kas attiecas uz mani - tieši tas, kas vajadzīgs, tas noņem visu sasprindzinājumu. Es to lietoju vairāk nekā mēnesi katru vakaru, sāku aizmigt daudz reiz ātrāk, un no rītiem kakls pārstāja sāpēt. Ļoti ērts, viss ir vienkārši un skaidri.

Helpful review? 5
Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Neck massager S8 Power Neck

Size

74 €

Previous price

99 €

Savings

25 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video
Фамилия