Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Description

New product - "smart" lamp Smart Nox with room scenting function. The system consists of the Sleepace mobile app and the scent lamp itself. Smart Nox, in addition to soft diffused light and soothing melodies, can produce scents of a blooming garden to help you quickly relax and fall asleep. The built-in smart alarm clock begins to prepare you in advance to wake up, allowing you to wake up easily and without stress. The Sleepace smartphone app collects data about your environment, analyzes its effect on your sleep and provides you with recommendations. Following them, the quality of your sleep and rest becomes many times better: you will fully sleep through the night.

Benefits:
Soothing sound and light help you fall asleep easily
Waves of light of the special red spectrum contribute to the production of melatonin. Specially developed melodies adapt your biological clock and have a positive effect on your sleep quality.

Assembly manual

Features

 • Type

  aroma lamр

  luminaire

 • Purpose

  aromatisation

  alarm clock

  music playback

  sleep disorder correction

  lighting

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

5

for reviews 2 people

100%

2 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review
+ Leave a review

Irēna

Tagad es aizmigšu tikai ar šo lampu. Ieslēdzu mūziku, iedarbinu aromātu un momentā izslēdzos, iedomājoties, ka esmu kaut kur upes krastā.

Helpful review? 6

Gunta

Šo ierīci man uzdāvināja dzimšanas dienā, un tā ilgi stāvēja plauktā, jo biju pārliecināta, ka šī ir kārtējā rotaļlieta, kas diez vai mani kaut kā pārsteigs. Pēc kāda laika nolēmām to pārbaudīt aromlampas kontekstā. Ziedoša dārza aromāts tiešām ir foršs, ar “sandalkoka notīm” to, protams, nevar salīdzināt.))) Kopš izpakojām, sākām eksperimentēt ar citām funkcijām. Kas attiecas uz viedo modinātāju, tas ir patiešām foršs. Tikai tad, ja jums un jūsu sievai ir jāceļas vienlaikus vai dzīvojat vienatnē.) Jūs iestatāt intervālu, kurā jums jāpamošanās, un gadžets sāk jūs maigi modināt līdz šim laikam, izmantojot izkliedētu gaismu un patīkamu melodiju. Pamosties ar šādu pavadījumu tiešām ir patīkamāk nekā pie asas kaitinošas modinātāja skaņas. Lampai vēl ir aplikācija, tagad testējam.) Bet ierīce mani patīkami pārsteidza.)) Lietoju katru rītu un dažreiz arī vakaros.

Helpful review? 10
Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Aroma lamр S8 Smart Nox

Size

112 €

Previous price

159 €

Savings

47 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video
Фамилия