Stores
5
Daily from 10:30 to 19:00
Daily from 10:30 to 19:00

Cart 0

0% leasing 12 mo.

-40%

Description

Conciseness of form and elegance of strict lines of Domenico bed in the bedroom create the atmosphere of coziness and comfort. Simple and understated, elegant, and stylish, the bed Domenico warms your bedroom and sets the tone for the interior. Thanks to its versatility Domenico decorate a bedroom in a minimalist style, but also suitable for small spaces.Recommended mattress height:not more than 30 cm when equipped with a lifting mechanism;

not more than 35 cm when picking an orthopedic basis.

Assembly manual

Features

 • Type

  double beds

  three quarter beds

  single beds

 • Bed Base

  With lifting mechanism

  Bed base with lamella planks

 • Appointment

  For adults

  for children from 4 to 9 years old

  For teenagers

  for couple

 • Color

  brown

  violet

  Yellow

  pink

  Beige

  white

  Blue

  Grey

  Dark Blue

  Black

  green

 • upholstery

  Velour

  Velvet

  Velvet (easy-clean technology)

  gunny

  Artificial leather

 • The style of the bed

  Classic

  loft

  minimalism

  Contemporary

  Scandinavian

  modern

 • Headboard height

  105

 • Storage space

  Without a storage drawer

  With a storage drawer

 • Decoration

  Without decoration

 • Headboard design

  Geometric print

  Plain headboard with no design

 • Bed support legs

  With bed support legs

 • Height from the floor

  6 sm

 • Bed leg material

  Metal

  Wood

 • Warranty, years

  2

 • Brand

  Askona

Product reviews

5

for reviews 7 people

100%

7 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Юра

Мне понравилась кровать, хоть и в слепую из интернет магазина покупал)) Цвет Casanova Grey понравился

Helpful review? 2

Rūta

Visu mūžu es gulēju uz dīvāniem, un tad parādījās guļamistaba un uzstādījām tur pilvērtīgu gultu. Pirkums tika uztverts nopietni un izskraidījām daudzus veikalus. Mēs nevarējām atrast to, kas mums bija vajadzīgs kvalitātes ziņā. Krāsa, faktūra, dizains mums nederēja! Un beidzot Askonā atradām to, ko gribējām. Mēs izvēlējāmies krāsu un tekstūru. Pirkām ar pacelšanas mehānismu. Tas bija mans sapnis - noslēpt visas nevajadzīgās mantas! Vieta zem gultas ir super ietilpīga, tāda kā papildus drēbju skapis lielgabarīta mantām (man, piemēram, tur ir nesezonālās jakas) Starp citu, pagājis gads, ar gultu nekas nav noticis! Un mums ir bērni, dzīvnieki, paši saprotat, ko tas nozīmē)))

Helpful review? 3

Ксения

Маленький ребёнок уже успел испытать кровать на прочность, поэтому и пишу отзыв. Кровать мы купили в светлом варианте, а сынуля взял и черкнул фломастером по изголовью. Оттерла я сие творчество без труда. Материал действительно очень хорошо чистится, не остается никаких потертостей и каких-либо других дефектов. Очень довольна, что кровать получилась такой практичной.

Helpful review? 5

Оксана

Приобрели кровать в белом цвете. Эту модель выбрала на сайте, в салоне она не была представлена. Очень переживала что разочаруюсь, но нет все выглядит именно так как я и хотела. Кровать приобреталась в детскую для девочки, вписалась в интерьер идеально! Покупкой остались очень довольны, качество отличное! Хотелось сказать слова благодарности менеджеру за грамотную консультации и индивидуальный подход, с вами было приятно работать! Рекомендую!

Helpful review? 6

Evija

Pirms pāris mēnešiem nopirkām gultu ar paceļamo mehānismu. Sūdzību nav. Guļa, saldi un mierīgi! Vienīgais padoms ir tāds, ka pacelšanas mehānisma iekšpusē ir saplākšņa loksnes (es varu kļūdīties ar materiālu). Tādēļ, tā kā tās vienkārši guļ uz gultas rāmja, rodas skaņas, kad jūs apsēžaties vai piecelties no gultas. Šo problēmu atrisinājām vienkārši - stūros starp rāmi un saplākšņa loksnēm ieklājām nelielas salocītas papīra loksnes, un sprauga pārstāja veidoties. Esam ļoti apmierināti ar gultu. Gan ērtības, gan izskata ziņā.

Helpful review? 7

Maksims

Mēs ar sievu pirkām matraci, un viņa veikalā ieraudzīja gultas. Vienvārd izlūdzās. PIegādāja gan gultu, gan matraci, bijām apmierināti. Kvalitāte arī pilnībā apmierina. Vienīgais, ka pacelšanas mehānisms ir nedaudz saspringts, es bez grūtībām aizveru to, bet sievai grūti, lai gan tagad tas jau ir nedaudz iestrādājies - kļuvis vieglāks.

Helpful review? 5

Aigars

Labs modelis. Man nepatīk nevajadzīgas detaļas, tāpēc šis modelis ir tieši piemērots. Nekas cits nav vajadzīgs. Izgatavots uzticami.

Helpful review? 3

0% leasing 12 mo.

Bed S8 Domenico

Size

Fabric

Iris 205

Features

977 €

Previous price

1,629 €

Savings

652 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия