0% leasing 24 mo.

Premium class

-15%

in stock, fast delivery

Description

Exquisitness, unique comfort and absolute relaxation in combination with the anatomical support. Heaven Prestige mattress is the classic approved by the times. The mattress of medium firmness is ideal for couples with considerably different weight.
Due to the Soft Touch 5-zone block of independent springs, the mattress provides ideal support of the sleeper's body creating truly favourable sleeping conditions.
The mattress consists of a special Comfort foam created in accordance with Airflow technology of air microcirculation. The foam has a particular structure with unusually broad open cells increasing the air flow up to 30 times compared to regular foam. The improved microcirculation creates the most comfortable microclimate during the sleep.
Moreover, the foam of increased comfort adds additional elasticity to the mattress and provides better support of the body during the sleep and rest.

Extended 10-year warranty (when purchased with the protection cover)!

Composition:

 • Exclusive quilted cover
 • Comfort Foam with Airflow technology
 • Natural linen canvas for better protection of the layers
 • Soft Touch 5-zone anatomical spring system
 • Natural linen canvas for better protection of the layers
 • Comfort Foam with Airflow technology
 • System of mattress edge firmness reinforcement

This mattress model is available in two colours:

Heaven Prestige col2.png


Features

 • Type

  Spring

 • Height, cm

  25

 • Sleeping place

  Single

  Double

 • Firmness

  medium

 • The weight load

  from 140 to 170 kg

 • Features

  one-sided

 • Appointment

  For adults

  For teenagers

  for couple

 • Filler

  Natural latex

  High-elasticity Orto Foam

  Memory foam

  felt

  Natural cotton fibre

  High-comfort foam

  High-density foam

  Foam with micro-massage effect

 • Number of springs

  from 2000

 • Collection

  Grether & Wells

 • Mattress colour

  Beige

  Grey

 • Spring block

  Pocket

 • Zonality

  5-zone

 • Mattress layers

  5

 • Warranty, years

  2

 • Brand

  Sleep8

Materials and design

Cotton felt

White cotton felt is an insulating layer that protects the comfort layers from abrasion by the spring unit. Contributes to the proper distribution of the load. Allows to noticeably prolong the service life of the mattress.

Comfort Foam

Comfort Foam with Airflow technology

Knitwear

Extraordinarily soft, pleasant to the touch material. Characterized by high flexibility and elasticity. Hygienic. Thanks to a special weave of threads provides good air exchange. Wear-resistant and durable.

Product reviews

4,9

for reviews 11 people

92%

10 reviews

7%

1 opinion

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Līna

Satriecošs matracis, atbilst savam nosaukumam. Ir prieks uz tā gulēt. Ideāli piemērots tiem, kas vēlas kaut ko ne pārāk mīkstu un vienlaikus ne pārāk cietu. Paldies veikala darbiniekiem, kuri palīdzēja nopirkt matraci pēc iespējas īsākā laikā. Esmu pilnīgi apmierināta, lietoju nedaudz vairāk kā mēnesi, sūdzību vēl nav.

Helpful review? 1

Maija

Sveiki! Askona ir mana mīlestība. Šis nav mans pirmais pasūtījums. Bet šoreiz manam priekam un lielajai pateicībai nav robežu. Sākot ar izcilo menedžeri, savas jomas profesionāli Mariju, viņas smalko, individuālo pieeju, izvēle krita uz Heaven Prestige matraci, Elisa gultu un pārvalku. 8 dienas pēc pasūtīšanas piezvanīja tikpat patīkams jaunietis, kurš paziņoja piegādes datumu. Un 11. dienā pēc pasūtījuma veikšanas viņi man piegādā manu sapni! Īpašs paldies puišiem, kuri ir ātri visu atveda un salika 5 ++++. Ir pagājušas divas naktis, es esmu septītajās debesīs. Es guļu kā zīdainis, mugura nesāp kā agrāk. Matracis ir lielisks, gulta iekļaujas interjerā kā galvenais objekts. Ir tikai viens ieteikums tiem, kas meklē matraci - ir svarīgi, uz kā tu gulēsi, nežēlo naudu matracim, tas ir tavs veselīgais miegs, veselība!

Helpful review? 3

Elita

Lietoju jau vairāk kā gadu un varu teikt tikai to labāko! Viņš ir lielisks. Augšējais slānis ar mīkstajām putām iegūst perfektu ķermeņa formu, kad guļat uz sāniem, ideālā gadījumā pielāgojas jūsu dibena izliekumam (ja tāds ir), ja guļat uz muguras. Mans svars ir 65, augums 173, ar izvirzītiem gurniem un man ir ļoti neērti uz cietiem matračiem, bet šis ir ideāli piemērots manai figūrai. Arī šūšanas un audumu kvalitāte ir augstumā, ļoti skaisti. Es to ļoti iesaku! Nenožēloju, ka iegādājos šo matraci.Ņēmu līdzingā uz 10 mēnešiem atrodoties dekrētā un pat nepamanīju, kā es kļuvu par šī brīnuma īpašnieci. Labāk ietaupīt naudu uz pašas gultas, bet ne uz matrača un redeļu pamatnes. Lai veicas visiem!

Helpful review? 3

Liena

Ideāls matracis! No sākuma iegādājos Sanders, ievērojot konsultantu ieteikumus. Pēc pirmās nakts uz tā es sapratu, ka matracis man neder (pārāk elastīgs, kā batuts). Es pieprasīju apmaiņu ar piemaksu uz šo matraci, un tas izrādījās nevainojams. Virsējais slānis ir ļoti mīksts (atgādina ortopēdisko spilvenu ar atmiņas efektu), kas ļauj tam pilnībā atbilst ķermeņa formai, bet tajā pašā laikā tas neizkrīt kā šūpuļtīkls. Mans svars ir 49 kg, augums 166, neizslēdzu, ka cilvēkam ar citiem parametriem būs dažādas sajūtas.

Helpful review? 5

Aleksandra

Labdien ! Es vēlos izteikt dziļu pateicību veikalam Askona. Pirms aptuveni diviem mēnešiem šajā veikalā iegādājāmies dīvānu, kas izrādījās ar nelielu defektu. Menedžeris bija ļoti uzmanīgs mūsu jautājuma risināšanā. Vienmēr sazinājās un visādā ziņā palīdzēja mums atgriezt šo produktu! Dīvānu nolēmam nomainīt pret matraci. Un atkal, pateicoties menedžerim, mēs izvēlējāmies tieši to variantu, kas mums bija piemērots. Vēlreiz liels paldies par profesionalitāti un, pirmkārt, par laipno cilvēcisko attieksmi.

Helpful review? 5

Jūlija

Es to nopirku pirms vairāk nekā gada, lielisks matracis, viss ir kārtībā. Galvenā iezīme ir tā, ka vasarā nav karsts. Ļoti ērti, kaut kur starp mīkstu un cietu, priekš manis ideāls variants. Esmu ļoti apmierināta ar visu. Īpaši pateicos konsultantam :)

Helpful review? 6

Jelena

Es gribu pateikt lielu paldies konsultantei par šī matrača modeļa ieteikšanu. Man ir muguras problēma, un matrača izvēle bija grūta. Mēs nopirkām šo modeli un nenožēlojām. Gulēt uz tā ir prieks. Mugura nemaz nesāp. Liels paldies

Helpful review? 4

Monta

Nopirkām ar vīru šo matraci. Mēs esam saj;usmā. Mugura nesāp. Guli kā uz mākoņa.

Helpful review? 11

Inna

Mēs iegādājāmies šo matraci jūlija beigās. Pēc internetveikala menedžera ieteikuma (liels paldies - kaut šādu speciālistu būtu vairāk) izvēlējos tieši šo matraci. Tagad (sešus mēnešus pēc matrača lietošanas) nolēmu uzrakstīt atsauksmi. Man ļoti patīk matracis. Gulēt ir prieks. Mums ar vīru ir lielas svara atšķirības un kad viņš griežas (viņš nemierīgi guļ), es nemaz nejūto to. Nu jau pusgadu nesāp mugura, labi guļu, šis matracis pilnībā apmierina. Vīrs arī nesūdzas - lielisks matracis. Mēs guļam kā uz mākoņa

Helpful review? 4

Arina

Es biju apņēmības pilna iegādāties matraci ar dažādu stingrības pakāpi. Rezultātā pēc konsultanta ieteikuma apsvēru iespēju iegādāties tieši šo variantu. Esmu ļoti gandarīta, ka kļuvām par elitāra matrača īpašniekiem. Gan produkta kvalitāte, gan miega kvalitāte ir augstākajā līmenī.

Helpful review? 15

Andris

Es izvēlējos starp Orland Park un šo modeli, bija nedaudz mulsinoši, ka tas bija jaunums, bet konsultants iebilda, ka šis ir mīkstāks, un man tas bija svarīgi, jo mana sieva bija stāvoklī. pēc pirmās nakts varu teikt, ka man bija taisnība) Lielisks matracis, lielisks ražōtājs, paldies!

Helpful review? 19

0% leasing 24 mo.

Mattresses Grether&Wells HEAVEN PRESTIGE

Size

905 €

Previous price

1,065 €

Savings

160 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия