Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Description

Veil-footer from Askona is a wonderful addition to Your bedroom. Along with decorative pillows coverlet-footer creates a stylish ensemble, through which the bed looks bright and noble. The footer can be placed along the foot of the bed that will protect it from contamination. Veil-footer is two-way: You can choose a one - or two-color cover and alternate the different colors on your mood.


Composition

The veil can be made from any fabric from the collection of upholstery Askona.

Available monochrome and two-tone covers-footer.


The filler covers-footer:

100% PE.


Size

260х120 see

Features

  • Type

    blanket

Product reviews

5

for reviews 4 people

100%

4 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review
+ Leave a review

Santa

Patiesībā nav nemaz tik vienkārši izvēlēties gultas pārklāju, ar kuru tiks pārsegta gulta. Tam vajadzētu būt skaistam un maksāt saprotamu naudu, kā arī būt patīkamam ķermenim. Mēs ar vīru skatījāmies dažādus variantus, bet beigās izvēlējāmies tieši šo. Man tas patīk pēc izskata un tas neeliktrizējas.

Helpful review? 3

Jūlija

Nopirku šo pārsegu uz jauno dzīvokli. Sākumā bija nepierasti, ka tas ir tik liels, bet dzīvē tas izskatās ļoti krāšņs. Kā uz forša Eiropas žurnāla vāka, šiki! Un tas saņēma vislielāko atsaucību manā ielūguma ballītē =)

Helpful review? 6

Mārīte

Var teikt, ka šo gultas pārklāju izvēlējās mūsu bērni, kāda izvēle mums bija pēc tam? Bet ja nopietni, tad šis ir kvalitatīvs gultas pārklājs. Vidēji mīksts, patīkams pieskārienam. Tas ir vienkārši ļoti skaists.

Helpful review? 10

Dagnija

Kad es ieraudzīju šo gultas pārklāja paraugu Askona veikalā, es iemīlējos) tas ir ļoti maigs pieskaroties tam) Tagad esmu neticami priecīga, ka to iegādājos, jo tas vakaros silda un lieliski izskatās uz gultas! Un pēc mazgāšanas krāsa nav mainījusies.

Helpful review? 10
Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Blanket Kājenes gultas pārklājs Askona

Size

189 €

Previous price

199 €

Savings

10 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video
Фамилия