Miega laboratorija

Pareiza miega kvalitātes aprūpe ir ļoti svarīga. Kad Jūs saņemat visas priekšrocības, ko sniedz nakts miegs, Jūs maksimāli efektīvi izmantojat katru ikdienas darba stundu.

Tāpēc, lai izveidotu labākus miega produktus, Askona izmanto ne tikai progresīvas ražošanas tehnoloģijas, bet arī unikālu zinātnisko bāzi.

Somnoloģijas laboratorija

Askonas Somnoloģijas laboratorija tika izveidota tieši šim nolūkam, pamatojoties uz Pirmo klīnisko medicīnas centru. Laboratorijas speciālisti pēta miega īpašības, tā ietekmi uz cilvēka veselības vispārējo stāvokli, kā arī procesus, kuri notiek organismā. Pētījumi ļauj mums izveidot produktus, ņemot vērā ķermeņa struktūras individuālās īpašības.

Miljoniem cilvēku novērtē Askona produktus. Šodien Askona matračiem pasaulē nav analogu.

Kvalitātes laboratorija

Tā ir viena no nedaudzajām laboratorijām Eiropā, kura ir saņēmusi ISO sertifikātu un veic produktu testēšanu saskaņā ar Eiropas standartiem. Matrači, dīvāni un gultas tiek pārbaudīti kvalitātes kontroles laboratorijā.

Laboratorija tika izveidota, ņemot vērā vadošo Vācijas un Zviedrijas ražošanas uzņēmumu pieredzi, kur stažējās laboratorijas darbinieki. Testiem ir izstrādāta īpaša mūsdienu metodika un kvalitātes standarti ir saskaņoti ar Eiropas UCO sistēmu.

Testēšana laboratorijā

Matrači, gultas un dīvāni tiek pārbaudīti ar modernām iekārtām. Tiek pakļauti vertikālajam triecienam, statiskai un cikliskai slodzei,kā arī tiek pārbaudīti uz nogurumu un izturību.

 • Durability testeris

  Matrača garantijas periodu nosaka ar veltni, kura svars ir 150 kg. Tas braukā pa matrača virsmu no 30 000 līdz 150 000 reižu, imitējot cilvēka ar augstu ķermeņa masas indeksu kustības miega laikā. Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, matracim tiek piešķirta garantija no 3 līdz 25 gadiem.

 • FBY testeris

  Ļauj noteikt matrača un dīvāna stingrību, cietību un augstumu. Mērījumi tiek veikti pirms un pēc testēšanas. Iegūtie dati ļauj izdarīt secinājumus par produkta kvalitāti saskaņā ar Eiropas ISO standartu.

 • Impactor

  Testēšanai- gultu, matraču un dīvānu iespiedmašīnas vertikāla trieciena ietekme . Šim nolūkam produkts tiek novietots zem 25 kg smagā svara, kas brīvi krīt ar noteiktu frekvenci. Testi tiek veikti 10 dažādos punktos visā virsmā, kur bojājuma varbūtība ir visaugstākā. Šādā veidā tiek noteikta maksimālā pieļaujamā slodze.

 • Сhair/bed testeris

  Daudzfunkcionāla iespiesdmašīna, kura spēj noteikt gultas, matrača vai dīvāna malas izturību. Produkts tiek pakļauts 10 000 ciklu slodzei galvenajos mezglos .Šī aprīkojuma datu rezultāti palīdzēja izveidot unikālu Edge Support atbalsta sistēmu Askona laboratorijā. Pateicoties šādai sistēmai, matraču malas ir nostiprinātas un guļamā platība palielinājās.


Askona garantē, ka mūsu produkti ir ne tikai ideāli piemēroti  Jums, bet arī kalpos daudzus gadus

Skatīt arī