Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Serta Glen Haven ortopēdiskais matracis ir ideāli piemērots aktīviem cilvēkiem, sportistiem un ikvienam, kas sniedz priekšroku aktīvam dzīvesveidam. Cietības pakāpe ir augstāka par vidējo. Tā ir vislabāk piemērota ērtai atpūtai un veselīgam miegam. Vienlīdz piemērots cilvēkiem ar dažādu svaru kategorijām un ķermeņa uzbūvi.

Sastāvs:

 • Atsperu bloks 720 FLEX ZONE Support System, kas izstrādāts ar patentētu 4D Spring tehnoloģiju. Šādas  konstrukcijas unikalitāte - atsperu rindas darbojas neatkarīgi viena no otras, neaizskarot blakusesošās atsperes. Šādas tehnoloģijas izmantošana ļauj cilvēkiem ar jutīgu un nemierīgu miegu aizmirst par savām problēmām uz visiem laikiem. Centrālais savienojums uzreiz reaģē uz mazāko slodzi (par 53% ātrāk, nekā citi modeļi). Palīdz mugurkaulam atrasties anatomiski saskaņotā stāvoklī.
 • Baltā dabīgā filca slāņa klātbūtne droši pasargā mīkstos slāņus no priekšlaicīga nodiluma, pagarina matrača kalpošanas laiku kopumā un vienmērīgi sadala slodzi.
 • Serta Oxy Comfort putas ir atbildīgas par gaisa apmaiņas kvalitātes uzlabošanu. Uzlabo par 70% labāk, nekā standarta slāņi. Inovatīvas putas sniedz papildu izturību, kas papildina gultas komfortu.
 • Mīkstajam Serta Latex slānim ir augsta elastības pakāpe. Īpaša perforācijas radīšanas tehnoloģija un atvērta šūnu struktūra ļauj palielināt gaisa caurlaidību par 95%. Dabīgam materiālam piemīt augstas atbalsta īpašības, tas neizraisa asinsvadu saspiešanu, kā arī sniedz maksimālo temperatūras līdzsvaru vasarā un ziemā.
 • Perimetra stiprinājums ar Serta Total Edge tehnoloģiju - palielina gultas platību,turklāt pilnībā likvidē mīksto slāņu slīdēšanu. Palielina matrača lietošanas drošības līmeni.
 • Advanced Comfort Quit pārklājuma slānis ir mīksts un izturīgs. Izgatavots no firmas trikotāžas auduma, pārklāts ar hollotēka šķiedrām, kā arī Serta OXY Comfort putām, ar augstām mikromasāžas īpašībām un lielisku gaisa caurlaidību. Par temperatūras balansu ir atbildīga patentētā Cool Balance Fabric tehnoloģija, kas ietver celulozes priedes šķiedru iestrādāšanu trikotāžā.
Paplašinātā garantija 10 gadi (ja iegādājas ar aizsargpārvalku)!  

Perfect Sleeper Glen Haven priekšrocības:

 • Nav svara ierobežojumu;
 • Piemērots aktīviem cilvēkiem;
 • Pareizs anatomisks ķermeņa atbalsts;
 • Tikai augstas kvalitātes materiāli;
 • Drošība;
 • Izturība.

Serta Glen Haven matracis ir lieliska izvēle. Nodrošiniet sev ērtu un mierīgu miegu daudzu gadu garumā!

Īpašības

 • Tips

  Atsperu ar atsperu bloku

 • Augstums, cm

  30

 • Guļvieta

  Vienguļamie
  platums no 60 līdz 120 cm

  Pusotra
  platums no 120 līdz 140 cm

  Divguļamie
  platums no 140 līdz 200 cm

 • Cietība

  vidējs

 • Svars uz guļamvietas

  no 140 līdz 170 kg

 • Īpašības

  Apgriežams abas puses ir vienādas, bet matraci var apgriezt

 • Apzīmējums

  pieaugušajiem

 • Pildījums

  Dabīgais latekss
  dabīgs elastīgs materiāls ar atvērtu struktūru un augstu nodilumizturību

  Dabiskā kokvilnas šķiedra
  lieliski uzsūc mitrumu, ļauj iziet cauri gaisam, ļauj ādai elpot

 • Atsperu skaits

  720 tieši ietekmē ķermeņa atbalstu, jo vairāk atsperu - jo labāks ir ķermeņa atbalsts

 • Kolekcija

  Serta

 • Atsperu bloks

  Support System 4D Spring jaunās paaudzes atsperu blokam ir uzlabotas anatomiskās īpašības. Tas nodrošina augstu elastību, kas uzlabo asinsriti, rada vieglu masāžas efektu un nodrošina elastīgu atbalstu, nosacījumos, kad atsperes tiek pakļautas augstam spiedienam.

 • Zonalitāte

  nav zonu

 • Matrača slāņi

  7

 • Garantija, gadi

  2

 • Zīmols

  Serta

Materiāli un dizains

Oxy Comfort putas

Mūsdienīgs hipnoalerģisks materiāls, uz elastīgu poliuretāna putu, lateksa un viskozes pamata, kam piemīt paaugstināta elastība. Putām ir viendabīga struktūra, kas sastāv no gaisa burbuļiem. Putu struktūra ir atvērta, kas palielina matrača slāņu ventilāciju par 95%. Oxy Comfort ir hiperstabils materiāls attiecībā pret nodilumu.

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Juta

Dabisks izturīgs materiāls. Ciets izolējošs starpslānis starp atsperēm un mīksto pildījumu. Baltā Juta tiek izgatavota no attīrītas kokvilnas izejvielas, kurai ir liels blīvums un izturība. 

Uzlabotās Comfort Quert komforta sistēma

Unikāla Advanced Comfort Quilt komforta sistēma veido nepieciešamo atbalstu, elastību un arī rada maigumu. Sastāv no patīkamas trikotāžas ar celulozes šķiedrām ar baltstobra priedes šķiedrām, antialerģiskām hollotec šķiedrām un šūnu putām Serta Oxy Comfort. Serta OxyFoam ievērojami palielina gaisa caurlaidību, kā arī rada mikromasāžas efektu. Pateicoties unikālajai patentētajai tehnoloģijai no abām matrača pusēm visā gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem, tiek nodrošināta komfortabla temperatūra - vasarā nebūs karsti, bet ziemā - nebūs auksti. Augšējais slānis ir higiēnisks un izturīgs.

Atsauksmes

5

atsauksmes 6

100%

6 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Ģirts

Ļoti ērts un komfortabls matracis! Premium kvalitātes audums. Ātra piegāde jau nākamajā dienā! Guļu un izbaudu )

Noderīga atsauksme? 2

M. K.

Man ļoti patīk šīs matracis. Kad pārvācāmies uz jaunu dzīvokli, uzreiz pasūtījām to. Ne pret ko nemainīšu.))) Kvalitāte un komforts lieliska!

Noderīga atsauksme? 3

Gita

Ļoti foršs matracis! Ir vidēji mīksts un vidēji ciets, no rītiem mugura nemaz nesāp. Ļoti priecājos, ka ar vīru nopirkām šo matraci. Neticami ērts.

Noderīga atsauksme? 3

Алексей

Матрас действительно супер. после первой же ночи я понял что ни разу не просыпался ночью и на утро не болит спина. На второе утро я даже вставать не хотел вставать он стоит своих денег берите не задумывайтесь я вешу 114кг супруга 67 всем комфортно. Действительно ночью полностью отдыхаешь, а не ворочаешься с боку на бок

Noderīga atsauksme? 6

Lelde

Jau mēnesi guļam uz šī matrača un sapratām, ka iepriekš nemaz neesam gulējuši, bet gan tikai  mēģinājām apgulties :-) pārstāja sāpēt mugura un kājas, miegs ir kļuvis absolūti ērts. Ejam gulēt un uzreiz aizmiegam. Izguļamies. Es nejūtu, kad mans vīrs apguļas un ceļas. Paldies, Askona

Noderīga atsauksme? 7

Dāvis

Pirms mēneša nopirku matraci. Pirmos divus rītus pēc nakts uz matrača bija sāpes... Man ļoti sāpēja mugura un krūtis, lai gan sieva bija laimīga. BET, sākot ar trešo rītu, kļuva labāk un pēc nedēļas sāku mosties labi atpūties, un tajā pašā laikā sāku celties nedaudz agrāk par modinātāju (nezinu vai placebo efekts vai tiešām sāku pietiekami izgulēties ātrāk). Mums ir 25 gadi. Rezumējot, ja esat jauns, es domāju, ka jums patiktu šis matracis. Ja esat vecs un tajā pašā laikā neesat pieradis pie cieta matrača, iespējams, jums vajadzētu pievērst uzmanību citam modelim. Šis matracis ir ciets, bet personīgi mēs neesam nožēlojuši šo pirkumu. Es ceru, ka tas patiešām kalpos ilgu laiku.

Noderīga atsauksme? 8
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Matracis Glen Haven

Izmērs

377 €

Vecā cena

943 €

Ekonomija

566 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē