Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Ortopēdiskais matracis Serta Sanders - labākā izvēle dažādas komplekcijass un svara kategorijas pāriem. Tam ir divas cietības pakāpes, kas ļauj periodiski mainīt vēlamo cietību. Bez svara ierobežojumiem.

Sastāvs:

 • Atsperu bloks 720 FLEX ZONE Support System, kas izstrādāts ar patentētu 4D Spring tehnoloģiju. Pateicoties Īpašai konstrukcijai, atsperu rindas darbojas neatkarīgi viena no otras, neaizskarot blakusesošās atsperes. Pateicoties centrālam savienojumam,  reakcija uz mazāko slodzi notiek nekavējoties. Sniedz mugurkaulam anatomisko atbalstu.
 • Baltā dabīgā filca slāņa klātbūtne droši pasargā mīkstos slāņus no priekšlaicīga nodiluma, pagarina matrača kalpošanas laiku kopumā un vienmērīgi sadala slodzi.
 • Serta Oxy Comfort putas ir atbildīgas par gaisa apmaiņas kvalitātes uzlabošanu. Uzlabo to par 70% labāk, nekā standarta slāņi. Inovatīvas putas sniedz papildu izturību, kas papildina gultas komfortu.
 • Serta Memory Foam - materiāls ar "atmiņas formas" efektu, izgatavots no dabiskā lateksa. Putas ļauj uzlabot matrača anatomiskās īpašības un izvairīties no tā deformācijas daudzu gadu garumā.
 • Perimetra stiprinājums ar Serta Total Edge tehnoloģiju - palielina gultas platību, turklāt pilnībā likvidē mīksto slāņu saslīdēšanu. Darbojas kā papildu pastiprinātājs atsperu bloku darbībai.
 • Apvalks-  trikotāžas materiāls. Tā ražošanai tika izmantota patentētā Advanced Comfort Quilt tehnoloģija - Serta Oxy Comfort un hollotēka antialrģiskās šķiedras. Turklāt ražošanas procesā trikotāža tiek papildināta ar priedes šķiedrām, kuras regulē temperatūras līdzsvaru. Šī kombinācija ļauj sasniegt augstu komforta līmeni gan vasarā, gan ziemā.
Paplašinātā garantija 10 gadi (ja iegādājas ar aizsargpārvalku)!  

Perfect Sleeper Dorsey priekšrocības:

 • Var izmantot cilvēki ar dažāda svara kategorijām;
 • Spēj ilgu laiku izturēt lielas slodzes;
 • Divi cietības līmeņi - ļauj izvēlēties optimālu risinājumu;
 • Augstas ortopēdiskās īpašības;
 • Atpūtas kvalitātes uzlabošana;
 • Absolūtā drošība;
 • Ilgs kalpošanas laiks

Serta Sanders matracis ir ideāls risinājums biroja darbiniekiem un ikvienam, ar mazkustīgu dzīvesveidu.

Īpašības

 • Tips

  Atsperu ar atsperu bloku

 • Augstums, cm

  27

 • Guļvieta

  Vienguļamie
  platums no 60 līdz 120 cm

  Pusotra
  platums no 120 līdz 140 cm

  Divguļamie
  platums no 140 līdz 200 cm

 • Cietība

  vidējs

  ciets

 • Svars uz guļamvietas

  no 140 līdz 170 kg

 • Īpašības

  Daudzpusējs puses ar dažādu cietību

 • Apzīmējums

  pieaugušajiem

 • Pildījums

  Dabīgais latekss
  dabīgs elastīgs materiāls ar atvērtu struktūru un augstu nodilumizturību

  Putas Orto Foam
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls

  Ļoti elastīgas anatomiskas putas Orto Foam
  augsto tehnoloģiju materiāls, kas pilnībā atbilst ķermeņa formai

  Dabiskā kokvilnas šķiedra
  lieliski uzsūc mitrumu, ļauj iziet cauri gaisam, ļauj ādai elpot

 • Atsperu skaits

  720 tieši ietekmē ķermeņa atbalstu, jo vairāk atsperu - jo labāks ir ķermeņa atbalsts

 • Kolekcija

  Serta

 • Atsperu bloks

  Support System 4D Spring jaunās paaudzes atsperu blokam ir uzlabotas anatomiskās īpašības. Tas nodrošina augstu elastību, kas uzlabo asinsriti, rada vieglu masāžas efektu un nodrošina elastīgu atbalstu, nosacījumos, kad atsperes tiek pakļautas augstam spiedienam.

 • Zonalitāte

  nav zonu

 • Matrača slāņi

  5

 • Garantija, gadi

  2

 • Zīmols

  Serta

Materiāli un dizains

Materiāls ar atmiņas efektu

Augsto teholoģiju materiāls ar atmiņas efektu, kas veido ķermeņa formu, tādējādi samazinot atgriezenisko spiedienu.

Juta

Dabisks izturīgs materiāls. Ciets izolējošs starpslānis starp atsperēm un mīksto pildījumu. Baltā Juta tiek izgatavota no attīrītas kokvilnas izejvielas, kurai ir liels blīvums un izturība. 

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Oxy Comfort putas

Mūsdienīgs hipnoalerģisks materiāls, uz elastīgu poliuretāna putu, lateksa un viskozes pamata, kam piemīt paaugstināta elastība. Putām ir viendabīga struktūra, kas sastāv no gaisa burbuļiem. Putu struktūra ir atvērta, kas palielina matrača slāņu ventilāciju par 95%. Oxy Comfort ir hiperstabils materiāls attiecībā pret nodilumu.

Uzlabotās Comfort Quert komforta sistēma

Unikāla Advanced Comfort Quilt komforta sistēma veido nepieciešamo atbalstu, elastību un arī rada maigumu. Sastāv no patīkamas trikotāžas ar celulozes šķiedrām ar baltstobra priedes šķiedrām, antialerģiskām hollotec šķiedrām un šūnu putām Serta Oxy Comfort. Serta OxyFoam ievērojami palielina gaisa caurlaidību, kā arī rada mikromasāžas efektu. Pateicoties unikālajai patentētajai tehnoloģijai no abām matrača pusēm visā gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem, tiek nodrošināta komfortabla temperatūra - vasarā nebūs karsti, bet ziemā - nebūs auksti. Augšējais slānis ir higiēnisks un izturīgs.

Atsauksmes

4,8

atsauksmes 9

93%

8 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

6%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Līga Klētniece

Saņēmu ilgi gaidīto Sanders matraci, par kvalitāti vēl pāragri runāt, bet pēc vienas nakts man viss patiks. Izvēlējos pēc klientu atsauksmēm un pārdevēja ieteikumiem. Servisa kvalitāte ir visaugstākajā līmenī. Paldies Askona!

Noderīga atsauksme? 2

Sandra

Matracis vienkārši izcils, vidēji ciets, vidēji mīksts. Gulēšana ir ļoti ērta: nav vibrācijas vai ripošanas. Pilnīga atpūta un relaksācija garantēta.

Noderīga atsauksme? 6

ZANE

Mēs saņēmām matraci pirms mēneša. Matracis izskatās ļoti jauki un ir ciets. Ir neliela smarža, bet, kā man paskaidroja uzticības tālruņa konsultantes, tā ir hevea sulas smarža, ko izmanto impregnēšanai. Smarža ir neuzbāzīga, mūs nekaitina, lai gan esmu ļoti jūtīga pret tādām lietām, tā pamazām pazūd. Manam vīram matracis iepatikās jau no pirmās dienas, bet man bija nepieciešams laiks, lai pierastu. Tagad uz tā gulēt ir ērti, nav cieti gan uz sāniem, gan uz muguras. Jūs tajā neiekrītat. Bet arī no matrača nav pretspiediena uz korpusu. Ir ērti apgulties un celties, jo matracis ir augsts. Sēžot matrača malas neiekrīt. Pārvietojoties ir vilnis un tas ir jūtams, un tas šobrīt man liekas ir vienīgais matrača trūkums.

Noderīga atsauksme? 7

Aleksandra

Šodien atveda manu matraci, man uzreiz iepatikās, visu laiku gribas uz tā gulēt, jo ir omulīgi, ērti un uzticami. Turpināšu lietot, atsauksmi uzrakstīšu pēc noteikta ekspluatācijas perioda. Tikmēr man patīk, super, iesaku.

Noderīga atsauksme? 8

Никита

Матрасу ставлю твердую 5! Перевернул матрас на более жесткую сторону и по утрам перестала болеть поясница. Превзошли все ожидания.

Noderīga atsauksme? 5

Любовь

Отличный матрас. Спим четыре месяца, каждый раз когда ложишься испытываешь блаженство. Тело благодарно. Быстро доставили.

Noderīga atsauksme? 7

Kate

Ļoti labs matracis, muguras lejasdaļa no rītiem pārstāja sāpēt,  ja guļ uz cietākas puses.

Noderīga atsauksme? 5

Renāte

Matracis ļoti labs, prieks gulēt. Svara starpība ar vīru ir 50kg. Gan man, gan vīram matracis ļoti patīk cietības ziņā.

Noderīga atsauksme? 11

Veronika

Ilgi izvēlējāmies matraci, jo pēc traumas sāp mugura, tāpēc izvēle bija sarežģīta. Mēs izskatījām daudzus variant. Mums iepatikās Serta matracis. Sāpes pārgāja, muguras lejasdaļa atslābināta, matracis ļoti ērts. Paldies meitenēm salonā. Izvēlējāmies Serta Sanders matraci. Cena pilnībā atbilst kvalitātei.

Noderīga atsauksme? 9
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Matracis Sanders

Izmērs

777 €

Vecā cena

1,554 €

Ekonomija

777 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē