Katru dienu no 10:30 līdz 19:00
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00

Iepirkumu grozs 0

 • Askona
 • SALE
 • Колыбель-кокон для новорожденных

0% līzings 12 mēn.

-30%

Apraksts

Bērna piedzimšana ir viens no svarīgākajiem un satraucošākajiem brīžiem katras sievietes dzīvē. Mazulis uz ilgiem mēnešiem kļūst par ģimenes pasaules centru. Tieši jaunajai māmiņai nākas radikāli mainīt savu ierasto dzīves kārtību un ritmu. Sieviete daudz spēka un enerģijas velta mazulim dienas laikā, un krietni mazāk guļ naktīs.

Izrādot rūpes, speciālisti Askona kopā ar vadošajiem bērnu ārstiem un ārstiem-neonatalogiem nolēma māmiņām atviegot rūpes, izveidojot šūpuli - kokonu jaundzimušajiem.

Veidojot šo jaunumu tika ņemtas vērā pat vissīkākās nianses. Kokons, pēc savas formas ir gandrīz identisks pozai kā guļot mātes klēpī. Guļot šādā kokonā, mazulim, mugura un pleci būs nedaudz noapaļoti, galva mazliet paliekta uz priekšu. Iestrādātais speciālais veltnītis, mazuļa kājiņas turēs mazliet piepaceltas. Šāds ķermeņa stāvoklis, palīdz samazināt iespējamās vēdera kolikas, kā arī ievērojami atvieglos atraugu procesu mazulim.

Mazulis šādā šūpulītī-kokonā jutīsies drošībā, mazāk raudās, vairāk gulēs un ievērojami mazāk traucēs mammu.

Priekšrocības

Forma līdzīga pozai kā guļot pie mammas klēpī

Regulējams veltnītis zem kājām

Ūdensizturīga noņemama spilvendrāna

Viegli transportēt

Bērnu siksna-fiksators

Bērniem no 0 līdz 6 mēnešiem.

Sastāvs

Pamatne – elastīgas putas

Neizņemams pārvalks - 100% kokvilna

Noņemams ūdens necaurlaidīgs pārvalks - 100% PE

Noņemams pārvalks - 100% trikotāža

Roller - elastīgas putas

Noņemama josta - 100% trikotāža

Izmērs: 70*42*20 cm.Īpašības

 • Tips

  zīdaiņu un kokoni

 • Augstums

  20

 • Cietība

  Elastīgs

  Ciets

 • Gulēšanas pozīcija

  uz muguras

 • Apvalka materiāls

  Kokvilna

 • Pildījums

  putas ar formas atmiņu

 • Unikālas īpašības

  Bērnu

  Ar formas atmiņu

 • Zīmols

  Askona

Materiāli un dizains

Augstelastīgas putas

Mūsdienīgs mākslīgs materiāls, kas pēc savām īpašībām atgādina lateksu. Šūnveida struktūra. Atceras un pielāgojas ķermeņa formai, atbalstot to anatomiski pareizā stāvoklī. Putas ir higiēniskas. Neuzsūc mitrumu. Aizsargā no mikroorganismu parādīšanās. Ilgmūžīga.

Kokvilna

Ekoloģiski tīrs dabīgas izcelsmes materiāls, kuram ir augstas termoregulējošas un higrososkopiskas īpašības. Hipoalerģisks. Ir lieliskas higiēniskas īpašības. Pēc cietības salīdzināms ar zīdu, pārspēj vilnu. Labi padodas gludināšanai. Uzlabo sintētisko šķiedru īpašības.

Trikotāža

Ļoti mīksts un patīkams materiāls. Ļoti elastīgs. Higiēnisks. Ar īpašu pinumu, kas nodrošina labu gaisa apmaiņu. Izturīgs pret nodilumu.

Atsauksmes

5

atsauksmes 4

100%

4 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Oļesja

Пока была беременной, смотрела на кокон и не понимала, стоит ли покупать. Но, всё же купила. И очень рада этому! Коконом можно пользоваться самого рождения. Ребёнку там легче справится с коликами. Очень быстро засыпает. В данный момент ребёнку 3,5 месяца, вес 7 кг, всё ещё лежит в нем. Большое спасибо производителю, это реально большая помощь родителям по уходу за детьми!

Noderīga atsauksme? 0

Катерина

Кокон супер действительно продуман до мелочей: и формой, и безопасностью, и функционалом. Особенно здорово, что есть чехол защитный-легко ухаживать за изделием.

Noderīga atsauksme? 4

Evita

Pati nepieciešamākā lieta mammai. Lietoju jau otro reizi un pat nezinu kā tiktu galā bez tā, jo tas tiešam ir ļoti ērti - ieliec bērnu, ej ēst, paņem bērnu kokonā sev līdzi uz virtuvi, ej uz vannu mazgātties, paņemt bērnu kokonā līdzi un tā bezgalīgi ilgi. Bērnam tajā ir ļoti ērti un bieži bērns tajā aizmieg, kamēr tu kaut ko dari, iesaku visiem!

Noderīga atsauksme? 7

DACE

Ļoti apmierināts ar pirkumu! Kā mēs iztikām bez tā ar vecāko mazuli, es pat nezinu .. Dieva dāvana man un manai meitai! Paldies ražotājam. Bērns tajā atradās līdz 3,5 mēnešiem, jo ​​tad sāka griezties uz vēderu. Nācās pārlikt uz gultiņu bez kokona.

Noderīga atsauksme? 7

0% līzings 12 mēn.

Bērnu spilvens Šūpulis-kokons jaundzimušajiem

Izmērs

117 €

Vecā cena

167 €

Ekonomija

50 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē

Rekomendējam