Katru dienu no 10:30 līdz 19:00
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00

Iepirkumu grozs 2

Kopā:
Neņemot vērā piegādes
601 €

Apraksts

S8 Golden Goose spilvens nelīdzinās nevienam citam, pateicoties tā īpašībām, jebkura īpašnieka miega kvalitāte kļūs daudz labāka, burtiski no pirmās lietošanas dienas. Iestrādātā īpašā kamera pagarina izstrādājuma kalpošanas laiku un novērš pildījuma savelšanos. Patīkams atslābums un pilnvērtīga atpūta tiek panākta, anatomiski pareiza kakla un galvas novietojuma rezultātā. Augstums ir 16 cm.

Sastāvs:

 • Kameras pildījums - augstas klases dūnu un spalvu sajaukums. Dabiskās izcelsmes materiāls ar īpaši plānu, smalku un vieglu struktūru. Labi uzsūc lielu mitruma daudzumu un tas ātri izzūd no virsmas. Laba gaisa caurlaidība. Stingrais, izturīgais pildījums vienmēr saglabā sākotnējo formu, nezaudē to ilgu gadu laikā. Lieliski iztur temperatūras svārstības, aukstumu un karstumu. Praktisks un  nodilumizturīgs spilvens un, pateicoties iekšējai kamerai tam ir ilgs kalpošanas laiks.
 • Spilvena pildījumam izmantotas augstas klases zosu dūnas. Piemīt augstas higroskopiskas īpašības. Dabīgajam materiālam ir plāna, viegla struktūra, kas pēc saspiešanas ātri atgūst sākotnējo formu. Augsts elastības līmenis. Zosu dūnas nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju un saglabā siltumu daudz labāk nekā citi materiāli. Mūsdienās tas tiek uzskatīts par līderi starp visiem dabīgiem pildījumiem.
 • Tīks, ko izmanto pārvalka ražošanā, sastāv no 100% dabīgas kokvilnas. Mīksts, patīkams materiāls ar zīdainu tekstūru, neparasti gluds. Augsta blīvuma pakāpe tiek panākta, pateicoties īpašai diegu savīšanai un papildus impregnēšanai. Ātri uzsūc mitrumu un īsā laikā izžūst. Nav pakļauts mehāniskai slodzei. Hipoalerģisks audums ir ekoloģiski drošs cilvēka veselībai.

Golden Goose priekšrocības:

 • kakla un galvas balsts;
 • augstas klases pildījums;
 • īpaša kamera;
 • noņemams pārvalks;
 • neizraisa alerģiju;
 • laba gaisa un mitruma caurlaidība;
 • nodilumizturība.

Kopšanas ieteikumi:

Golden-Goose-uhod.png

Golden Goose spilvens ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē izcilu komfortu.


Īpašības

 • Tips

  Uniersāls

 • Augstums

  16

 • Cietība

  Mīksts

  Elastīgs

 • Gulēšanas pozīcija

  uz sāniem

  uz muguras

  uz vēdera

  Universāla

 • Apvalka materiāls

  Kokvilna

 • Pildījums

  dūnu/spalvu

 • Unikālas īpašības

  atDabīgie materiāli

 • Состав (Материалы и дизайн)

 • Zīmols

  Sleep8

Materiāli un dizains

Zosu dūnas

100% dabīgs materiāls, ko iegūts putnu plūkšanas laikā. Mīksts, gaisīgs un elastīgs. Nezaudē savas īpašības pat ilgstošas ekspluatācijas laikā. Rada siltumizolācijas efektu. Nav smaržas. Miega laikā vai apvalka taustīšanas laikā nav jūtama neviena cieta spalviņa.

Spalva

Dabīga, augstas kvalitātes pildviela, kas sastāv no putnu spalvām. Mīksts, viegls materiāls ar labu gaisa caurlaidību. Ar pazeminātu siltumvadītspēju. Higroskopisks. Nodilumizturīgs.

Tiks

Dabīgs materiāls, kuram ir ļoti mīksta un gluda virsma. Izgatavo no kokvilnas šķiedras. Īpašais pinums nodrošina paaugstinātu blīvuma līmeni. Audums ir ekoloģisks un drošs veselībai. Neizraisa alerģiskas reakcijas. Labi absorbē mitrumu un ātri žūst.

Atsauksmes

5

atsauksmes 6

100%

6 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Anna

Es nekad nebiju domājusi, ka spilveni varētu būt tik ērti. Man nav alerģijas, tāpēc šis spilvens man lieliski piemērots. Es iesaku jums izmēģināt - labākais spilvens, uz kura esmu gulējis, bet pilnīgi dabisks, kas mani piesaistīja.

Noderīga atsauksme? 3

Ирина

Купила такую подушку в подарок маме. Она наотрез отказалась от современных из пены, хотела только пуховую, но её старые давно надо было попросту выбросить. Вот я и нашла благодаря Аскона такую замечательную альтернативу. Мама со мной согласилась, говорит что спать очень удобно.

Noderīga atsauksme? 4

Elīna

Spilvens - satriecošs, pasūtu vēlreiz. Mēģinājām dažādas alternatīvas, pat par augstāku cenu (ne Askonā), tās piekāpjas šim spilvenam. Es personīgi esmu ļoti izvēlīga šajā ziņā un nevaru gulēt, ja tas ir neērti.

Noderīga atsauksme? 2

Ligita

Ar spilvenu esmu apmierināta. Lieliska kvalitāte par pieņemamu cenu. Guļu uz tā kādas divas nedēļas un pagaidām tikai patīkamākās emocijas. Apvalks ir sašūts ļoti akurāti un audums patīkams.

Noderīga atsauksme? 0

Daiga un Marcis

Lielisks spilvens. Nevaram pārstāt priecāties par to. Nopirkam visai ģimenei. Miegs kļuva manāmi stiprāks. Tieši tas, ko meklējām.

Noderīga atsauksme? 10

Liene

Brīnišķīgs spilvens. Tagad es to nemainīšu ne pret vienu citu. Pat laika gaitā tas nav zaudējis savu formu un saglabā savu izskatu.

Noderīga atsauksme? 11

Spilvens S8 Golden Goose

Izmērs

36 €

Vecā cena

42 €

Ekonomija

6 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē

Iepriekš jūs skatījāties

0% līzings 24 mēn. 0% Līzings no 27.04 € / mēn. -35% IR PIEEJAMS
S8 Lucky (EXPO) 2

Krēsls-gulta S8 Lucky (EXPO) 2 0% Līzings no 27.04 € / mēn.

Cietība:

0% Līzings no 27.04 € / mēn.
999 €

649 €

-14% IR PIEEJAMS
S8 Protect-a-bed

Spilvens S8 Protect-a-bed 0% Līzings no 27.04 € / mēn.

Cietība:

0% Līzings no 27.04 € / mēn.
49 €

42 €

0% līzings 24 mēn. no 37.21 € / mēn. -40%
S8 Persey Nova

Krēsls-gulta S8 Persey Nova no 37.21 € / mēn.

Cietība:

no 37.21 € / mēn.
1,488 €

893 €

0% līzings 24 mēn. no 33.3 € / mēn. -20%
S8 Lucky

Krēsls-gulta S8 Lucky no 33.3 € / mēn.

Cietība:

no 33.3 € / mēn.
999 €

799 €