Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Sega S8 GRAVITY


Smaga sega Gravity - inovatīvs Sleep.8 produkts. Augstākās kvalitātes pildījuma šķiedra saglabā siltumu un notur formu. Unikālas stikla mikrogranulas ir mitruma necaurlaidīgas un padara segu smagāku.


Smaguma sega palīdz noņemt emocionālo spriedzi, atslābina nervu sistēmu un var palīdzēt uzlabot garīgo veselību. Sega Gravity uzlabo miega kvalitāti - palīdz ātrāk aizmigt.


Svars - 7kg


Svarīgi zināt:

 -Sega pieejama tikai vienā izmērā - 205x104cm

 -Tikai šādā izmērā sega Gravity nodrošina personālu komfortu un maksimālu efektivitāti

 -Pārvalku ir iespējams noņemt


Priekšrocības:

 -Nodrošina sabalansētu spiedienu uz visām ķermeņa daļām

 -Gaisa cirkulācija nodrošinās komfortablu temperatūru miega laikā

 -Sega stiprinās pie pārvalka pa perimetru

 -Aizsardzība pret pildvielas izkustēšanos

 -Piemērots cilvēkiem ar jutīgu miegu vai nosliecēm uz alerģijām

 -Zem segas ir ērti atpūsties (lasīt, skatīties filmas), kā arī strādāt.


Sastāvs:

Pārvalks - ārējais audums - 100% kokvilna; iekšējais audums - 100% poliesters

Pildījums - 35% PCM šķiedra; 65% poliestersĪpašības

 • Tips

  Gravitācijas inovatīvs produkts miega produktu tirgū. Unikāls pildījums no stikla mikropērlītēm saglabā siltumu un saglabā formu, nelaiž cauri mitrumu un padara segu smagāku. Pateicoties šim efektam, tiek ražoti prieka hormoni. Segas "spēcīgie apskāvieni" mazina emocionālo stresu, atslābina nervu sistēmu un uzlabo garīgo veselību. Šī sega uzlabo miega kvalitāti: palīdz ātrāk iemigt un nepamosties naktī.

 • Pildījums

  Inovatīvā šķiedra unikāls pildījums no stikla mikropērlītēm saglabā siltumu un savu formu, nelaiž cauri mitrumu un padara segu smagāku. Pateicoties šim efektam, tiek ražoti prieka hormoni. Segas "spēcīgie apskāvieni" mazina emocionālo stresu, atslābina nervu sistēmu un uzlabo garīgo veselību. Šī sega uzlabo miega kvalitāti: palīdz ātrāk iemigt un nepamosties naktī.

 • Noņemams pārvalks

 • Apvalka materiāls

  Mikrošķiedra sintētiska šķiedra, ko iegūst, izmantojot plānas savītas šķiedras. Šādas šķiedras izgatavošana ir diezgan darbietilpīgs process, jo ir jāiegūst tieva šķiedra, kuras diametrs ir viena desmitā daļa vai pat simtdaļa milimetra, kas ir simts reižu plānāka par cilvēka matu.

 • Unikālas īpašības

  Kluss
  materiāli nečaukst, kas netraucēs baudīt kvalitatīvu miegu

  Hipoalerģiska
  absolūti droši materiāli, piemēroti pat bērniem

  Vienmērīgs spiediena sadalījums
  unikālā segu pildījuma īpašība, kas ļauj vienmērīgi sadalīt spiedienu uz visām ķermeņa daļām, radot "apskāvienu efektu", tonizējot ķermeņa muskuļus un stimulējot bioloģiski aktīvos punktus. Tas ļauj ātrāk aizmigt un labāk gulēt.

  Termoregulācija
  mūsu produktu ražošanā izmantotajiem materiāliem ir funkcija, kas uztur optimālu temperatūru visa miega laikā

 • Zīmols

  Sleep8

Atsauksmes

5

atsauksmes 5

100%

5 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Jānis

Es mīlu šo segu! Patīk apskāviena efekts! Tai ir tik relaksējošs un atslābinošs efekts. Arī kvalitāte ir visaugstākajā līmenī! Iegādājos, izlasot atsauksmes internetā. Cilvēki labi atsaucās par to, it sevišķi profesionāli sportisti. Protams, es neesmu sportists, drīzāk amatieris, bet es domāju, ka šī sega ir vienkārši nepieciešama, ja jūs piekopjat aktīvu dzīvesveidu, un vēl jo vairāk, ja jums ir alerģija, piemēram, kā man. Iesaku visiem, pērkat, neko nezaudēsiet!

Noderīga atsauksme? 6

Соня

Сначала пришлось привыкать, до того спала под облегченным одеялом. Но это не проблема, уже на вторую ночь я перестала замечать разницу. Нравятся специальные завязочки, из-за которых одеяло не уползает, качество прошивки и ткани чехла.

Noderīga atsauksme? 5

Sanija

Nopirku savam vīram sportistam, un viņam ta ļoti patīk. Es nevaru izturēt, kad kaut kas spiež nakts laikā, šķiet, ka ir grūti elpot. Par laimi, mēs guļam zem dažādām segām. No priekšrocībām - kokvilna ir apbrīnojami patīkama taustei, tādu nebiju vēl redzējusi. Labi stepēta, pēc mazgāšanas nesaveļas, ātri žūst. Vīrs miega laikā vairs nemet segu nost un nesvīst, lai gan kādreiz tas notika ik nakti, jo mūsu dzīvoklī ir ļoti karsts, pārāk stipri kurina. Manuprāt, šī sega ir tā vērta.

Noderīga atsauksme? 5

Maija

Super sega, labāk noņem virsējo apvalku, lai vasarā nebūtu karsts

Noderīga atsauksme? 5

Rūta

Pirms nedēļas nopirku šo segu, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu. Ilgi šaubījos, bet tomēr nolēmu nopirkt, jo man patīk uzklāt uz sevis vairākas segas un tad man liekas, ka man ir silti, tas ir, viegla sega noteikti nav priekš manis... Pirmajā naktī es sajutu kā sega ir ērti lietojama, tā nesaburzās, es gulēju bez otra segas pārvalka tikai ar palagu. Un kad beidzot iekārtojos un viss bija super... Mani ļoti mulsināja SVARS - tie tomēr ir 7 kilogrami, bet galu galā sega ar segu esmu ļoti apmierināta. Tāpēc iesaku pirkt ... Lai gan veikalā Ascona par segu ir rakstīts diezgan maz informācijas

Noderīga atsauksme? 6
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Sega S8 Gravity

Izmērs

285 €

Vecā cena

299 €

Ekonomija

14 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē