-25%

ir pieejams, ātra piegāde

Apraksts

Aizsargpārvalks Velour ieteicams cilvēkiem, kas īpaši rūpējas par higiēnu pat miega laikā. Ražotājs parūpējās, lai kopšana būtu tik vienkārša un ērta, kā vēl nekad! Balts velūra audums (100% poliesters) aizsargā no mitruma iekļūšanas pateicoties īpašai Miracle Membrane membrānai.
Mīksts, patīkams audums, labi aizsargā pret kaitīgu mikroorganismu un putekļu ērcīšu rašanos, kuru dēļ var rasties neatgriezenisks kaitējums veselībai. Bed Lock slānis izgājis testēšanu un saņēma Kanādas Neatkarīgās Entomoloģiskās laboratorijas atbilstības sertifikātu.
Viegli fiksējas ar gumijas palīdzību. Nodilumizturīgs, spējīgs izturēt līdz simts mazgāšanas cikliem. Ieteicamais matrača augstums- līdz 40 cm.
Sastāvs: 100% poliesters- sintētisks materiāls no poliestera šķiedrām. Nodilumizturīgs, viegls un nepakļaujas deformācijai. Nelaiž cauri mitrumu, neizdeg saulē. Pēc īpašībām līdzīgs kokvilnai. Velour priekšrocības: higiēnisks; nelaiž cauri mitrumu; nodilumizturīgs; elastīgs; antialerģisks; aizsargā pret putekļu ērcītēm; spēj izturēt 100 mazgāšanas ciklus; ātri un droši fiksējas; ilgs kalpošanas laiks. Aizsargpārvalks Askona Velour - tiem, kas rūpējas par savu veselību un rūpējas par mīļajiem!

Īpašības

  • Tips

    matracis aizsargpārvalks

  • Zīmols

    Askona

Materiāli un dizains

Poliesteris

Smalks un viegls materiāls uz sintētisko šķiedru pamata. Nodilumizturīgs. Patīkams uz tausti.

Atsauksmes

matracis aizsargpārvalks Protect-a-Bed Velour

Izmērs

55 €

Vecā cena

73 €

Ekonomija

18 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē