Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Smart Pillow 2.0- īsts nākotnes spilvens. Lielisks ekskluzīvs modelis, kuru izstrādājuši Askona augstas klases profesionāļi. Produktu var pamatoti saukt par revolucionāru sasniegumu smart- lietu pasaulē, kas paredzēts miegam un atpūtai. Inovatīvu tehnoloģiju izmantošana ļauj ne tikai atpūsties ar komfortu, bet arī saņemt svarīgus datus par ķermeņa dzīvības pazīmēm. & Nbsp;

Šiem nolūkiem spilvena iekšpusē ir integrēts īpašs sensors, kurš izseko vismazākās kustības, nosaka sirdsdarbības ritmu un elpošanas dziļumu. Tā klātbūtne ļauj pārsūtīt saņemtos datus uz jebkuru mobilo ierīci ar Android vai iOS. Apkopotā un ierakstītā informācija tiek uzkrāta un parādīta viedtālruņa ekrānā speciālā lietojumprogrammā. Iegūtos mērījumus nav grūti analizēt. Katrs tiek attēlots diagrammas veidā, kas izveidota, pamatojoties uz saņemtajiem datiem. Informācija tiek automātiski sinhronizēta ar lietojumprogrammu, izmantojot Bluetooth.

Sleepace sniedz ieteikumus, kā uzlabot miegu, lai dienas laikā Jūs justos atpūties un enerģijas pilni. &Nbsp;Gudrais modinātājs Jūs noteikti pamodinās, ja miegs būs virspusējs. Īpaša produkta priekšrocība ir spējai noteikt bīstamu sirdsdarbības apstāšanos vai elpošanas pārtraukšanos, kas palīdzēs glābt cilvēka dzīvību.

Smart Pillow 2.0 atšķiras no iepriekšējā modeļa ar uzlabotu anatomisku atbalstu. Spilvens tiek uzskatīts par universālu izstrādājumu, jo tas ir izgatavots, izmantojot inovatīvo 360 ° tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt pilnīgu miega un atpūtas komfortu. Katru rezultātu var nosūtīt draugiem, izmantojot programmas Sleepace pakalpojumus.

Izmērs: 62 cm х 42 cm un dažāds augstums:

Augstums S – 14 cm;

Augstums M – 17 cm;

Augstums L – 20 cm.

Sastāv no:

 • Iekšējā pārvalka izgatavošanai izmantotas 100% mikrošķiedras. Šim mīkstajam, īpaši patīkamajam, bet nodilumizturīgajam materiālam pamatā ir minimāla biezuma šķiedras. Tas ievērojami uzlabo siltuma apmaiņu, lieliski absorbē mitrumu. Ilgs kalpošanas laiks.
 • Augšdaļas pildījums- mīkstas, elastīgas putas ar “ atmiņu”, kas satur Neotaktile atvēsinošās želejas daļiņas. Materiāls nodrošina pareizu kakla un galvas balstu. Neļauj attīstīties mikroorganismiem uz virsmas un iekļūt spilvena iekšpusē. Izveido antibakteriālu efektu. Premium Neotaktile materiāla sastāvā satur divu veidu krāsu daļiņas - rozā un zilas. Neitralizē elektromagnētisko starojumu un citus kaitīgos faktorus, kas var nelabvēlīgi ietekmēt veselību (piemēram, mobilās ierīces utt.)
 • Apakšējās daļas pildījums: Suprelle Active + Latex Balls +mākslīgās gulbja dūnas. Pateicoties Latex Balls, produkta sākotnējā forma un elastība tiek saglabāta ilgu laiku. Paaugstināts komforts ir pateicoties lateksa granulām, bet elastība no gulbju dūnām. Pildījums nesaveļas kunkuļos pat pēc daudzu gadu lietošanas, lieliski saglabā savu formu. Hipoalerģisks, aizsargā spilvenu no mikroorganismu parādīšanās.
 • Arējā pārvalka materiāls- 100% mikrošķiedra ar mikromasāžas efektu. Veicina labāku relaksāciju.
 • Pildījums- mīksta, patīkama kokvilnas šķiedra ar lielisku gaisa caurlaidību. Augstas higroskopiskās īpašības, nodilumizturība, ilgs kalpošanas laiks.

Smart Pillow 2.0 priekšrocības:

 • termoregulācijas īpašības;
 • saglabā sākotnējo formu un elastību;
 • anatomisks atbalsts;
 • mīkstums;
 • viegls masāžas efekts;
 • barjera pret mikroorganismiem;
 • elektromagnētiskā starojuma neitralizācija;
 • inovatīvie materiāli;
 • nodilumizturība.

Sleepace priekšrocības:

 • miega fāzes izsekošana;
 • personīgais konsultants;
 • sirdsdarbības un elpošanas kontrole;
 • īslaicīgas elpošanas apstāšanās fiksēšana miega laikā;
 • "gudrais" modinātājs.

smart-pillow-2-0-2.png

Lejupielādējiet savam viedtālrunim mobilo lietotni Sleepace.

smart-pillow-2-0-3.png

smart-pillow-2-0-4.png

Kopšanas ieteikumi:

smart-pillow-2-uhod.png

Gudrais spilvens Smart Pillow 2.0 kontrolē Jūsu miegu un uzrauga tā drošību, paaugstinot dzīves kvalitāti līdz nepārspējamam līmenim.

Īpašības

 • Tips

  Uniersāls jebkuras komplekcijas cilvēkiem, jebkurai gulēšanas pozai

Materiāli un dizains

NeoTaktile putas

Iztvaikotas putas ar sīku zilu un sārtu daļiņu iekļāušanu. Ir “formas atmiņas” efekts. Garantē pareizu ķermeņa atbalstu miega periodā. Antibakteriāls, hipoalerģisks materiāls. Ir termoregulējošas īpašības. Krāsainie komponenti atbild par elektromagnētisko viļņu neitralizāciju un pastiprina cilvēka magnētisko laukumu, kas pozitīvi atspoguļojas uz kopējā veselības stāvokļa.

Mikrofibra

Neparasti smalkas poliesteru šķiedras. Augsta gaisa caurlaidība, kas netraucē siltummaiņu. Škiedras ir cieši sastiprinātas viena ar otru, neatstājot savārstījumu. Pat ilgstošas ekspluatācijas laikā mikrofibra nedeformējas un nezaudē savu sākotnējo izskatu. Ir labas iesūkšanas īpašības, tāpēc pat vasaras periodā būs jūtama patiesa komforta sajūta.

Gulbju dūnas

Viegls elastīgs materiāls. Ekspluatācijas laikā nesaveļas un neveido kamoliņus. Aizsargā izstrādājumus pret mikroorganismu parādīšanās. Antialerģisks. Labi saglabā formu.

Atsauksmes

Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Spilvens Smart Pillow 2.0

Izmērs

108 €

Vecā cena

359 €

Ekonomija

251 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē