Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Askona Tween 5+ spilvens ir paredzēts bērniem no piecu gadu vecuma, ir veidots, ņemot vērā visas šīs vecuma grupas fizioloģiskās īpašības. Ergonomiskā spilvena augstums ir 9 cm.

Sastāvs:

 • putas ar formas atmiņu - elastīgs moderns materiāls, kas ātri pielāgojas jebkuras formas līkumiem. Tas ļauj mugurkaula kakla daļai un apkārtējiem muskuļiem īsā laikā pilnībā atpūsties, kas palīdz uzlabot asinsriti un pozitīvi ietekmēt smadzeņu darbību kopumā. Tas nedeformējas, lietošanas laikā un ilgu laiku saglabā sākotnējās īpašības. Neizraisa alerģiskas reakcijas.

 • nenoņemama apvalka ražošanai tiek izmantota nodilumizturīga dabīgā kokvilna (100%). Apveltīta ar augstu mitruma pārneses pakāpi. Ideāli piemērots cilvēkiem ar problemātisku un jutīgu ādu. Rada ērtus apstākļus mierīgam miegam.

 • augstas kvalitātes mīksta trikotāža, ko izmanto spilvena augšējā apvalka ražošanā. Nodrošina labu gaisa un mitruma cirkulāciju. Spilvendrānu var viegli un ātri noņemt mazgāšanai. 

Priekšrocības:

 • Ergonomiska forma;

 • Noņemama spilvendrāna;

 • Hipoalerģisks materiāls.

Sastāvs:

 • Noņemams pārvalks - trikotāža;

 • Nenoņemams apvalks - 100% kokvilna;

 • Pamats -  putas ar formas "atmiņu";

 • Izmērs 59 x 39 x 9;


tween-uhod.pngĪpašības

 • Tips

  Bērnu no 1 gadam

 • Augstums

  9

 • Cietība

  Mīksts šajā kategorijā galvenokārt ietilpst klasiski pildīti spilveni, kā arī spilveni ar formas atmiņu, tādi modeļi ir piemēroti tajā skaitā arī bērniem.

 • Gulēšanas pozīcija

  uz sāniem

  uz muguras

  uz vēdera

  Universāla

 • Apvalka materiāls

  Kokvilna dabisks augu izcelsmes audums, kas ražots no kokvilnas auga augļiem.

 • Pildījums

  putas ar formas atmiņu augsto tehnoloģiju materiāls, kas pilnībā atbilst ķermeņa formai

 • Unikālas īpašības

  Ar formas atmiņu unikālas viskoelastīgās putas pilnībā seko ķermeņa kontūrām

 • Zīmols

  Askona

Materiāli un dizains

Materiāls ar atmiņas efektu

Augsto teholoģiju materiāls ar atmiņas efektu, kas veido ķermeņa formu, tādējādi samazinot atgriezenisko spiedienu.

Kokvilna

Ekoloģiski tīrs dabīgas izcelsmes materiāls, kuram ir augstas termoregulējošas un higrososkopiskas īpašības. Hipoalerģisks. Ir lieliskas higiēniskas īpašības. Pēc cietības salīdzināms ar zīdu, pārspēj vilnu. Labi padodas gludināšanai. Uzlabo sintētisko šķiedru īpašības.

Trikotāža

Ļoti mīksts un patīkams materiāls. Ļoti elastīgs. Higiēnisks. Ar īpašu pinumu, kas nodrošina labu gaisa apmaiņu. Izturīgs pret nodilumu.

Atsauksmes

4,8

atsauksmes 12

86%

10 atsauksmes

13%

2 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Dzintra

Super spilvens! Es to paņēmu sev, augumam 158cm, lieliski derēja

Noderīga atsauksme? 4

Gita

Spilvens ir foršs, mēs paņēmām 2 gabalus, vienu man, otru 4 gadus vecam bērnam. Mīksts, atmiņas efekts, noņemams pārvalks. Lietots 10 mēnešus, viss ir kārtībā! Iesaku, jo šis ir pirmais spilvens, uz kura mana meita guļ mierīgi. Iepriekš mēģinājām daudzus citus spilvenus, uz tiem viņa nevarēja aizmigt. Nožēloju, ka nenopirku agrāk.

Noderīga atsauksme? 4

Оксана

Прошел месяц, как приобрела подушку и она не разочаровала. Теперь жалею, что раньше этого не сделала. Длина плеча плеча 11см

Noderīga atsauksme? 0

Indra

Visērtākais spilvens! Es nopirku to, lai izmēģinātu. Domāju, ka gadījumā nepatiks, atdošu dēlam. Rezultātā es guļu pati, tieši šis spilvens izrādījās visērtākais

Noderīga atsauksme? 4

Dace V

Nesen nopirku šo spilvenu, manam bērnam ir pieci gadi, ļoti patika. Komfortabls un ļoti ērts. Spilvens ar formas atmiņu, pilnībā pielāgojas ķermeņa formai, kas sniedz ortopēdisku efektu. Iesaku.

Noderīga atsauksme? 5

Алёна

Отличная подушка, подходит для девушек, удобная, в меру мягкая, голова в ней не качается, а мягко утопает в подушке. Удобно спать в любом положении, тк подушка ровная. Я вешу 47кг. Очень советую девушкам и подросткам

Noderīga atsauksme? 8

Aleksa

Spilvens foršs, paņēmām 2gab, pirku bērnam 4 gadi un sevi) Mīksts, atmiņas efekts, noņemams pārvalks, mīļš zīmējums. Lietojam 10 mēnešus, viss kārtībā! Iesaku, jo šis ir pirmais spilvens, uz mana meita normāli guļ, iepriekš nomainījām daudz citu variantu, uz tiem viņa negulēja. Žēl, ka neiegādājos to agrāk

Noderīga atsauksme? 6

Solvita

Mums šo spilvenu ieteica pazīstams pediatrs, meita guļ uz tā jau 4 mēnešus - pagaidām pilnīgā sajūsmā!

Noderīga atsauksme? 1

Саша

Удобная и мягкая подушка. Дети в восторге. Хорошо держит голову. У дочери проблемы с шейный отделом, уверена с этой подушкой ей будет комфортные. Рекомендую!

Noderīga atsauksme? 3

Madara

Atbilst aprakstam. 4,6 gadus vecam bērnam ir ļoti ērti, uz cita spilvena vairs negrib gulēt. Reizēm es paņemu šo spilvenu apgulties, man patīk, bet priekš pilvērtīga miega, protams, vajag lielāku, jo šis ir bērnu spilvens. Bet vienkārši apgulties - super. Iesaku

Noderīga atsauksme? 5

Mārtiņš

Nopirku savai krustmeitai. Šaubījos, jo mana draudzene ir pediatre, baidījos no kritikas. Bet viņa uzreiz novērtēja dāvanu. Tagad bērns sāka gulēt daudz labāk. Īpašs paldies par ātro piegādi.

Noderīga atsauksme? 2

Эрнест

Отличная подушка, для деток ничего лучше просто не придумать. Очень качественные материалы. Приятная ткань. Спасибо.

Noderīga atsauksme? 4
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Bērnu spilvens Tween 5+

Izmērs

56 €

Vecā cena

69 €

Ekonomija

13 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē