Описание

Сочетает в себе благородство классики со сдержанностью и функциональностью современного минимализма.
Прямоугольная стежка и канты изголовья придают кровати объёма.
Рекомендуется в ткани Casanova, Enrich.
Характеристики:
• Стандартный размерный ряд:
Ширина 135/140/150/160/180/200
Длина 190/200
Длина 203 при комплектации Ergo.
• Высота спинки: 109 см;
• Комплектуется:
- с основанием с подъёмным механизмом;
- с основанием с ламелями;
- с основанием Plato
- с трансформируемым основанием Ergo.
• Высота спального места: 37 см;
• Максимальный вес на 1 спальное место: 140 кг;
• Рекомендуемая высота матраса: до 35 см;
• Полезная глубина бельевого ящика: 12 см;
• Бельевой ящик: со смещающимся дном (удобно при уборке);

Особенности:
• Задняя часть спинки из основного материала. (Можно ставить не у стены);
• Чехлы на царгах съёмные (удобно заменить или постирать).

Инструкции по сборке

Отзывы

4,9

по отзывам 21 человек

97%

20 отзыва

0%

0 отзыва

2%

1 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Lizi

Gulta ir lieliska, mans dēls izvēlējās sev krāšņu krāsu. Mans dēls (9 gadi) guļ kā karalis. Montāžas laikā mans vīrs to novērtēja 100 no 100, un tas nozīmē ļoti daudz! Visas skrūves un caurumi, viss ir kārtībā. Visu salika 40 minūtēs. Iesaku iegādāties.

Отзыв полезен? 0

Mike

Ieteikšu Askona visiem!!! Šīs ir mēbeles labai atpūtai. Mēs nopirkām Elisa gultu. Gulta ir brīnišķīga, vienkārši super

Отзыв полезен? 0

Jane

Pacelšanas mehānisms, noņemami pārvalki, liela krāsu palete un dažādi audumi. Jau vairākus gadus esam ļoti apmierināti ar savu pirkumu.

Отзыв полезен? 1

Mari

Preču kvalitāte, piegādes organizācija, menedžera profesionalitāte - viss 5+. Šī nav gulta, tas ir vienkārši brīnums!

Отзыв полезен? 1

Ita

Gulta ir lieliska, labi izskatās, viegli montējama, kvalitatīva. Īpaši vēlos izcelt apkalpošanas kvalitāti - ļoti laipns, pretimnākošs un saprotošs personāls, uz visiem jautājumiem sniedz izsmeļošas atbildes, profesionāļi savā jomā.

Отзыв полезен? 0

Lina

Mans senais sapnis ir piepildījies! Ļoti apmierināta. Jauka gulta, skaista, ērta, viegli saliekama

Отзыв полезен? 3

Ineta

Lieliska gulta, interjers izskatās lieliski, ļoti ērts lietošanā, ērti un mierīgi gulēt. Piegādāts laikā, ļoti ātra un kvalitatīva montāža. Paldies!

Отзыв полезен? 0

Dagmāra

Šis modelis uzreiz mani iekaroja. Izvēlējos gultu ar piena krāsas polsterējumu. Dzīvē tā izskatās vēl skaistāka nekā fotoattēlā. Gultai ir pacelšanas mehānisms un vēl viena dziļa atvilktne veļai.

Отзыв полезен? 0

Jānis

Gulta ir lieliska. IIegādājāmies to ar gaišas ādas apdari, 200x200 izmērā, kopā ar augstu matraci. Izskatās solīdi un stilīgi. Ļoti apmierināts, pat pasūtīju otru saviem vecākiem. Paldies!

Отзыв полезен? 0

Eižens

Šo gultu nopirku mammai (+ anatomisko matraci). Izvēlējos bez pacelšanas mehānisma, izmērs 120x200 cm Vienam cilvēkam šāds platums ir diezgan piemērots. Mammai gulta patīk. Tāds skaistums viņai nekad nav bijis. Mamma nav tieva, bet stieņi pamatnē pat nečīkst, kad viņa apguļas. Cerams, ka gulta kalpos ilgi.

Отзыв полезен? 0

Lidija

Es parasti neatstāju atsauksmes. Bet tagad es vienkārši nevaru noturēties. Paldies ražotājam par šo brīnumu. Es daudz strādāju, tāpēc vēlējos atrast ļoti foršu gultu kārtīgai atpūtai. Un nekļūdījos. Viss ir izdarīts visaugstākajā līmenī. Gulēt uz tās ir tīrs prieks. Un apšūvuma materiāls ir ļoti patīkams un izturīgs.

Отзыв полезен? 6

Karīna

Viss super!

Отзыв полезен? 7

Liene

Gulta ir lieliska, uz tās ir patīkami gulēt. beidzot es sāku pietiekami izgulēties, ļoti ērti. Salonā palīdzēja izvēlēties gultu un matraci. Pateicoties jūsu uzņēmumam, man mājās ir forša gulta, lieliska gultas veļa. Paldies!!!

Отзыв полезен? 2

Юля

Покупали кровать в прошлом году в эко коже, с подъёмным механизмом, он очень удобен, целый шкаф для хранения, два раздвижных листа очень удобны при уборке. В общем и целом всё устраивает.

Отзыв полезен? 4

Madara

Gulta tika pasūtīta no baltas ādas ar mainīgu atstarojumu. Izskatās lieliski, āda nesmaržo, mīksta. Pacelšanas mehānisms vienmērīgi paceļas, bet nolaist to var tikai mans vīrs, pielietojot spēku. Bez matrača mehānisms paceļas nevis noslēdzas pie ierobežotājiem. Pacelšanas mehānisms nepaceļas kopā ar matraci. Veļas kaste ir ietilpīga. Bet matracis noslīd no režģa, jo gultas malas aptver tikai pacelšanas mehānismu, un sānos nekur nav ierobežojumu.

Отзыв полезен? 6

Jana

Gulta ir lieliska. Paņēmām gaišu ādu, izmērs 200 * 200, kopā ar augstu matraci. Izskatās zolīdi un stilīgi. Esam ļoti apmierināti, pat vecākiem pasūtījām otru tādu pašu. Paldies!

Отзыв полезен? 12

Vilnis

Nepārspējama kvalitāte, elegants un izsmalcināts izskats. Es biju patīkami pārsteigts par servisa kvalitāti: mēs ātri veicām pasūtījumu, kas tika piegādāts laikā, perfektā iepakojumā. Mūsu laikā šāda līmeņa pakalpojumi ir ļoti reti.

Отзыв полезен? 5

Марк

Отличная кровать, в интерьере смотрится потрясающе, очень удобная в эксплуатации, спиться комфортно и крепко. Спасибо!

Отзыв полезен? 5

Kārlis

Lieliska gulta, ļoti skaista, krāsa tieši tāda, kāda mums bija nepieciešama. Ļoti skaisti izskatās saules gaismā. Īpašs paldies par piegādi un draudzīgo apkalpošanu.

Отзыв полезен? 5

Gita

Gulta ir vienkārši satriecoša citā veidā to nemaz nevar aprakstīt! Cena atbilst kvalitātei! Paldies! Šī gulta ir sapnis kopš bērnības, un tagad tas ir piepildījies!

Отзыв полезен? 3

Patricija

Es iemīlējos gultā no pirmā acu uzmetiena. Ir pagājis pusgads kopš lietojam to - es nevaru pārstāt priecāties))) Es katru dienu ieeju dzīvoklī un apbrīnoju šo gultu)) Nopirku arī matraci no Askonas, kas ari ir ļoti labs. Esmu ļoti apmierināta ar uzņēmumu. Paldies!

Отзыв полезен? 6

Характеристики

Кровать S8 Elisa