• Askona
  • Kājenes gultas pārklājs Askona
Заинтересовал товар?
Наш продавец покажет Вам товар онлайн и ответит на любые вопросы которые вас интересуют.
Вам не понадобится
включать камеру

Описание

Покрывало-футер от Askona является прекрасным дополнением для Вашей спальни. Вместе с декоративными подушками покрывало-футер создает стильный ансамбль, благодаря которому кровать смотрится ярко и благородно. Футер можно разместить вдоль изножья кровати, что позволит защитить ее от загрязнения. Покрывало-футер является двусторонним: Вы можете выбрать одно- или двухцветное покрывало и чередовать разные расцветки по своему настроению.

Состав

Покрывало может быть выполнено из любой ткани из коллекции обивочных материалов Askona.

Доступны одноцветные и двухцветные покрывала-футера.

Наполнитель покрывала-футера:

100% ПЭ.

Размер

260х120 см.

Характеристики

  • Тип

    покрывало

Отзывы

5

по отзывам 4 человек

100%

4 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Santa

Patiesībā nav nemaz tik vienkārši izvēlēties gultas pārklāju, ar kuru tiks pārsegta gulta. Tam vajadzētu būt skaistam un maksāt saprotamu naudu, kā arī būt patīkamam ķermenim. Mēs ar vīru skatījāmies dažādus variantus, bet beigās izvēlējāmies tieši šo. Man tas patīk pēc izskata un tas neeliktrizējas.

Отзыв полезен? 3

Jūlija

Nopirku šo pārsegu uz jauno dzīvokli. Sākumā bija nepierasti, ka tas ir tik liels, bet dzīvē tas izskatās ļoti krāšņs. Kā uz forša Eiropas žurnāla vāka, šiki! Un tas saņēma vislielāko atsaucību manā ielūguma ballītē =)

Отзыв полезен? 6

Mārīte

Var teikt, ka šo gultas pārklāju izvēlējās mūsu bērni, kāda izvēle mums bija pēc tam? Bet ja nopietni, tad šis ir kvalitatīvs gultas pārklājs. Vidēji mīksts, patīkams pieskārienam. Tas ir vienkārši ļoti skaists.

Отзыв полезен? 10

Dagnija

Kad es ieraudzīju šo gultas pārklāja paraugu Askona veikalā, es iemīlējos) tas ir ļoti maigs pieskaroties tam) Tagad esmu neticami priecīga, ka to iegādājos, jo tas vakaros silda un lieliski izskatās uz gultas! Un pēc mazgāšanas krāsa nav mainījusies.

Отзыв полезен? 10
Заинтересовал товар?
Наш продавец покажет Вам товар онлайн и ответит на любые вопросы которые вас интересуют.
Вам не понадобится
включать камеру

Покрывало Kājenes gultas pārklājs Askona

Размер

189 €

Старая цена

199 €

Экономия

10 €

Заинтересовал товар?

Вы можете пообщаться по видео с нашим продавцом, он покажет товар онлайн и ответит на ваши вопросы. Вам не понадобится включать камеру. Позвонить по видео