Описание

Чехол на матрас Simple - незаменимый вариант для всех, кто стремиться сохранить гигиену спального места. Чехол защищает спальное место от развития микроорганизмов, плесени, препятствует развитию вирусов и бактерий. Чехол обеспечивает идеальное покрытие матраса в 360' имеет герметичные швы и обеспечивает идеальную защиту спального места со всех 5 сторон матраса. Благодаря уникальной мембране изделие защищает матрас от протеканий и отличается высокой воздухопроницаемостью, полностью способствуя здоровому сну.

От каких протеканий защищает чехол: от случайных протеканий, случайных загрязнений, так же от излишней влаги, которую человек выделяет за ночь. Без защитного чехла влага, выделяемая человеком во время сна, через постельное белье проникает на матрас, но матрас нельзя постирать, поэтому идеальным решением для сохранения гигиены спального места является защитный чехол.

Верхняя часть чехла – из гипоаллергенной трикотажной ткани.

Второй слой - мембранный, с мелкими порами, которые позволяют пропускать воздух, одновременно отталкивая влагу. На матрасе с чехлом комфортно спать в любое время года.

Преимущества чехла:

·        100% гигиена спального места

·        дышащий

·        бесшумный

·        барьер от бактерий, патогенных микроорганизмов

·        защита от влаги

·        барьер от пылевых клещей

·        барьер от аллергенов

·        имеет специальные герметичные швы

·        100% покрытие со всех 5 сторон матраса, благодаря конструкции чехла в сочетании с высоким бурлетом и эластичной резинкой по всему периметру

·        подходит для всех видов матрасов

·        высота бурлета до 40 см

·        можно стирать, сушить при горячей температуре, для оптимальной дезинфекции


Состав:

·        Ткань: гладкий трикотаж (100% ПЭ)

·        Влагонепроницаемый защитный слой (100 % полиуретан)

·        Бурлет: сетка 100% ПЭ

·        Резинка вшитая по всему периметру


Размерный ряд: 90х200, 140х200, 160х200, 180х200 см.

 


Чехол Simple: современные технологии – для защиты Вашего матраса!


Характеристики

Отзывы

4,7

по отзывам 10 человек

85%

8 отзыва

8%

1 отзыва

6%

1 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Kate

Pēc drauga ieteikuma kopā ar matraci nopirku virsmatraci un tas noderēja jau pirmajā vakarā. Es nemanīju savu neveiklību, bet tad kaut kas nogāja greizi un visas vakariņas ar svecēm nonāca gultā. Matrača pārvalks bija stipri bojāts, bet pats galvenais, matracis palika neskarts un tīrs, turklāt tas ir ļoti dārgs. Katram gadījumam nolēmu nopirkt vēl 2.

Отзыв полезен? 0

Mark

Skaists pārvalks, pirkts kopā ar matraci. Tas kalpoja septiņus gadus, tagad membrāna ir sākusi drupt, ņemsim citu. Matrača pārvalks pildīja savas funkcijas 100%, matracis kā jauns pēc septiņu gadu lietošanas. Pārvalku mazgāju trīs reizes bez izspiešanas.

Отзыв полезен? 0

Helen

Pārvalku iegādājos speciāli Askona matracim, iepriekš, iegādājoties matraci, lai pagarinātu garantiju, iegādājos pārvalka vienkāršoto modeli. Viss lieliski tiek nosegts un pasargā matraci no visdažādākajām niansēm.

Отзыв полезен? 0

Karīna

Man nav ar ko salīdzināt, bet, balstoties uz citu cilvēku atsauksmēm, atzīmēšu, ka nav nekādu skaņu (tas var būt atkarīgs arī no matrača un palaga), palagi neslīd, gan tie, kas ir ar elastīgu gumiju, gan parastie palagi. Matrača virspuse labi iederas atbilstoši matrača izmēram (aizsargapvalks 200 * 180 uz 200 * 180, 25cm bieza matrača), tas nekustas gar pašu matraci. Dažreiz ir karsts, bet es nezinu, vai tā ir aizsargapvalka vaina vai nē. Nav nācies pārbaudīt mitrumizturību. Bet, spriežot pēc tā, cik slikti viņš veic atspiežas pēc mazgāšanas, viņš nelaidīs cauri ūdeni uz matrača. Tas žūst ilgu laiku, bet tas ir sagaidāms. Tas patiešām aizsargā matraci no netīrumiem, spriežot pēc tā, cik bieži matrača pārvalks ir jāmazgā, neskatoties uz maksimālu tīrības ievērošanu.

Отзыв полезен? 5

Līga

Lielisks matrača pārklājs. Bišķin krakšķ, ja lieto bez palaga. Bet, ja virsū ir palags, čaukstēšana, pat ja tā ir, nav sadzirdama. Palags nenobrauc. Varbūt tāpēc, ka tam ir elastīga josla gar malu, bet tp palagu, kas ir bez gumijas es iespraužu zem paša matrača. Pārvalks ir uzlikts uz manas meitas gultā, un es arī tur bieži guļu, tāpēc varu droši apgalvot, ka uz tā nesvīst. Nekad. Periodiski matrača virspuse kļūst mitra no bērnu maisījuma vai kakao, un tas ir jāizmazgā. Kas attiecas uz mazgāšanu: es to vienmēr mazgāju atsevišķi no cita veļas, nepārslogoju veļasmašīnu, tāpēc mitrie palagi dēļ šī aizsargmatrača nav aktuāla problēma priekš mums, kā arī tas, ka pēc mazgāšanas no tā ilgi tek ūdens, ja tas netiek izspiests. Jā, tas nedaudz pilina, bet ne kritiski. Vienkārši, tiklīdz tas izžūst vienā pusē, es to pārlieku uz otru.

Отзыв полезен? 2

Маргарита

Чехол по размерам матраса, идеально садится, немного шуршит, но ночью когда спишь, то не страшно. Надеюсь, что обещанная гарантия не подведет

Отзыв полезен? 10

Sintija

Kraukšķ, čaukst. Bet man nebija citas izvēles, jo saka, ka uz velūra apvalka gulēt ir karsti. Nācās paņemt šo.

Отзыв полезен? 3

Aleksandra

Sākumā tas nedaudz čaukstēja, neparasti, bet pie tā pieradu diezgan ātri. Priecājos, ka palags no manis vairs nebēg, jo daudz kustos un griežos miega laikā. Noteikti nekļūst slapjš. Un tiem, kam ir nestandarta matracis, vienkārši paņemiet tuvākā izmēra pārvalku, tas lieliski stiepjas (tikai kaut kur ap malām būs tīkliņš, nevis frotē virsma).

Отзыв полезен? 7

Inese

Mēs izmantojam apvalku jau gadu, viss ir kārtībā. Bet vissvarīgākais, kas mani pamudināja rakstīt atsauksmi, ir pēdējais gadījums ar suni. Mans mīlulis no naktsgaldiņa paņēma sejas eļļas pudeli un košļāja korķi tieši gultas vidū. Protams, visa eļļa izlija. Pārnākusi mājās no darba ar trīcošu roku, es sāku vispirms pacelt palagu, pēc tam ņemt nost aizsargapvalku. Matracis ir dārgs. Un kā jauns. Pārvalks to ir pasargājis. Visa eļļa ir palikusi uz aizsargapvalka un palaga. Esmu ļoti priecīga

Отзыв полезен? 4

Iveta

Aizsargapvalks ir ļoti foršs! Tik gaisīgs, viegls, bet ūdensizturīgs!))) Es esmu apmierināta ar pirkumu) paldies!

Отзыв полезен? 2

защитный чехол на матрас S8 Simple

Размер: 140x200

Доставка курьером -
Доступен для осмотра

БЛОГ
Хороший сон и здоровье:

польза полноценного сна для организма

ваш
подарок
Испытайте удачу и получите скидку на покупку

*Скидка действует в течении 24 часов

Поздравляем вы выиграли