Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Description

Orlando is the realization of strictness in modern style. Spectacular back of the bed attracts attention, whereas brightness and shadows create game of contrasts thus forming a unique pattern. The protruding base converts Orlando bed into a pedestal. It is a pedestal of your sleep, your magic night that will protect you from the rush of the day and, like a tender lover, will make sure you feel comfortable.
Recommended mattress height:
no more than 30 cm at the configuration with lifting mechanism;
no more than 35 cm at the configuration with slat frame;
Bedroom look becomes accomplished together with wardrobes.
Removable covers on sidewalls.

Let his name be just as magical... Orlando.

Orlando Bed - perfect solution for modern bedroom!

Assembly manual

Features

 • Type

  double beds
  units with 140 to 200 cm width

  three quarter beds
  units with 120 to 140 cm width

  single beds
  units with 90 to 120 cm width

 • Bed Base

  With lifting mechanism

  metal bed frame lift mechanism with wide flexible plywood railings provides the opportunity to organize a storage drawer at the base of the bed

  Bed base with lamella planks

  metal bed carcass with wide flexible birch veneer plywood railings

 • Intended for

  For adults

  for children from 4 to 9 years old
  from 120 to 160 cm

  For teenagers
  from 10 to 19 years old; from 160 to 180 cm

  for couple

 • Color

  Beige

  White

  Blue

  Yellow

  Brown

  Grey

  Dark Blue

  Black

  Purple

  Pink

  Green

 • Upholstery fabric

  Artificial suede
  durable, wear-resistant material with pile on its right side.

  Velour
  is a textile material with a thick short pile face.

  Velvet
  is a thick fabric with dense pile ridges on the right side.

  Velvet (easy-clean technology)
  is a fabric with dense pile ridges on the right side. Easy-clean technology does not allow moisture and dirt to be absorbed, preserving furniture novelty and primary colour.

  Velvet
  is a bit rough, but durable fabric. It is characterised by a distinct texture similar to burlap.

  Artificial leather
  is a breathable material consisting of two layers. The base is a 100% cotton woven fabric. A layer of polymeric compound is applied on the top.

 • The style of the bed

  loft

  minimalism

  Contemporary

  Scandinavian

  Хай-тек

  modern

 • Headboard height

  112

 • Storage space

  Without a storage drawer
  the bed does not have any additional built-in storage space

  With a storage drawer
  access to a spacious storage drawer is provided by a bed frame lift mechanism

 • Decoration

  Without decoration
  ties and seams are possible, but no additional decorations

 • Headboard design

  Geometric print

  Fabric contraction

 • Bed support legs

  With bed support legs

  Recessed legs
  the bed legs are located under the perimeter of the bed, approximately 10 cm from its edge. Protect from accidental leg traumas and create the effect of a floating bed.

 • Height from the floor

  7 cm

 • Bed leg material

  Metal

 • Acceptable mattress height

  To 27 cm

 • Side covers

  Removable

 • Warranty, years

  3

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

4,9

for reviews 20 people

87%

17 review

12%

3 review

0%

0 review

0%

0 review

0%

0 review
+ Leave a review

Elīna

Lieliska gulta, ļoti skaista, krāsa ir tieši tāda, kāda mums bija vajadzīga. Pasūtu uzreiz ar matraci. Viss ir ļoti kvalitatīvs un ērts. Īpašs paldies par piegādi un laipno apkalpošanu.

Helpful review? 0

Samanta

Helpful review? 4

Kristaps

Es nopirku Orlando gultu ar pacelšanas mehānismu, Casanova Rose krāsā kopā ar matraci un virsmatraci. Ļoti apmierināts ar pirkumu, krāsa ir lieliska. Liels paldies par palīdzību veikala vadītājai, palīdzēja man visu izvēlēties un visu detalizēti izstāstīja.

Helpful review? 2

Lilija

Nopirku ziemas sākumā. Veikalā ilgi konsultējos ar konsultantiem. Puiši tur ir īsti profesionāļi. Viņi rādīja ekspozīcijas modeļus ar dažādām pamatnēm, lika sēdēt un apgulties uz dažādām gultām, pašam izmēģināt mehānismu. Izvēlējos gultu ar paceļamo mehānismu. Gulta likās ērta, mehānisms darbojas labi, nekas nečīkst. Turklāt ir liela veļas atvilktne. Tagad mēs pārbaudīsim to reālajā dzīvē)

Helpful review? 6

Daiga

Lieliska gulta, pirkām izmēru 180×200. Kvalitāte kā vienmēr visaugstākajā līmenī. Piegādāja ātri, salika 15-20 minūtēs.

Helpful review? 2

Olga

Lieliska gulta! Salikšana ir vienkārša, pacelšanas mehānisms ir viegls un ērts, starpsiena iekšpusē pārvietojas, lai uzturētu tīrību zem gultas. Un ar garu mopu var brīvi piekļūt jebkurai vietai zem gultas. Jaunas mēbeles smarža turējās pavisam neilgi, kas ir pavisam normāli. Laba kvalitāte ir redzama pat ar netrennētu aci. Ļoti priecājamies.

Helpful review? 5

Eduards

Es nopirku šo gultu pirms mēneša un joprojām esmu apmierināts ar to. Pirms tam man bija parasts izvelkamais dīvāns. Gultai ir ļoti skaists galvgalis, un liela krāsu izvēle.

Helpful review? 4

Luīze

Pirms mēneša nopirkām gultu caur interneta veikalu. Uzreiz vēlos izteikt lielu pateicību interneta veikala tirdzniecības menedžerei - īstenai savas jomas profesionālei, palīdzēja telefoniski izvēlēties ne tikai gultu un matraci, bet pat arī krāsu) Palīdzēja un konsultēja līdz pat gultas saņemšanas brīdim. Liels paldies viņai. Esam ļoti apmierināti ar gultu un matraci. No gultas bija smarža, bet pazuda piecu dienu laikā. Paldies Askona)

Helpful review? 5

Nora

Gultu nopirkām pirms pusgada. Atveda un samontēja pirms termiņa. Meistari strādāja precīzii un kvalitatīvi. Smarža turējās 3 dienas. Gulta ir ērta, lieliski izskatās, ērti lietojama un kopjama. Paldies Askona.

Helpful review? 1

Paula

Es saņēmu gultu ar paceļamo mehānismu Cosanova beige krāsā kopā ar matraci un virsmatraci. Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu, krāsa ir lieliska. Liels paldies par menedžeres Annas palīdzību, palīdzēja izvēlēties, sīki visu izstāstīja.

Helpful review? 6

Михаил

Шикарная кровать, подойдет под дизайн в стиле модерн и гармонично украсит/дополнит спальню. Когда привезли и собрали особо хочу отметить работу сборщиков, собрали оперативно и грамотно. В общем и кроватью и сервисом доволен. Буду рекомендовать Вас друзьям.

Helpful review? 0

Olivers

Lieliska gulta un serviss. Viss precīzi un laikā. Rekomendēju )

Helpful review? 0

Alise

Konsultante salonā, vadoties pēc manām vēlmēm un vajadzībām, ieteica izvēlēties Orlando gultu. Es sekoju konsultantes ieteikumam un iegādājos šo modeli. Starp citu, es to pavisam nenožēloju. Izvēle izrādījās laba un pareiza. Modelis ar augstu mīkstu galvgali, pateicoties kuram varat ieņemt pussēdus pozu, skatoties televizoru vai lasot grāmatu, vai sērfojot internetā. Gultas apšuvums ir tekstils, principā audums ir praktisks un neprasa īpašu kopšanu vai uzmanību. Jauka krāsa. Gulta lieliski iederas guļamistabā. Lameļu pamatne, elastīga kombinācijā ar labu matraci.

Helpful review? 4

Alla

ASKONA gultu lietojam gandrīz gadu, nekādu sūdzību nav. Nekas nav salūzis, nečīkst. Pacelšanas mehānisms strādā perfekti, lietojam regulāri.

Helpful review? 2

Marija

Pasūtījām Orlando gultu jūlijā, piegādāja un samontējām laicīgi, viss ātri un pieklājīgi. Gulta liela, matracis vidējas cietības, ērts gulēšanai, ļoti viegli paceļams un nolaižams ar pacelšanas mehānismu. Jau sešus mēnešus bez jenkādām problēmām

Helpful review? 4

Laura

Mēs tikko iegādājāmies šo gultu un nevaram pārstāt priecāties. Ļoti labs un glīts izpildījums. Materiāls patīkams un nepārprotami kvalitatīvs. Mīksts galvgalis piešķir guļamistabai vēl vairāk mājīguma. Es domāju, ka tas ilgs ilgu laiku.

Helpful review? 4

Anete

Pirkta dēlam. Ir pietiekami grūti viņu iepriecināt. Bet tomēr nolēmām uzdāvināt šādu dzimšanas dienas dāvanu. Viņš novērtēja. Gulta tiešām lieliska. Paldies. Tagad mēs vēlamies tādu pašu ar savu vīru))

Helpful review? 11

Karina

Lieliska gulta! Es to iegādājos ar tiem pašiem materiāliem un krāsām, kas ir parādīti šeit attēlā. Matrača izmērs 200 uz 200. Ļoti skaists galvgalis, tik akurāts, precīzs, izskatās krāšņs!

Helpful review? 14

Renāte Dumpe

Paldies. Es nespēju savaldīt savu sajūsmu. Gulta ir brīnums. Ideāli izskatās guļamistabā. Galvgalis ir tik jauks, uz tā vienkārši gribas atspiesties. Ilgi meklējām gultu un nenožēlojām, ka izvēlējāmies tieši šo modeli.

Helpful review? 11

Раиса

Заказали эту кровать в темном варианте. Выглядит отлично. Сразу видно хорошее качество. Не много деталей, но смотрится очень стильно. Материалы тоже, на первый взгляд, хорошие. Благодарю за быструю доставку.

Helpful review? 9
Are you interested in a specific item?
Our consultant will demonstrate it online and provide answers to all your questions.
You do not need
to turn on the camera

Bed S8 Orlando

Size

Fabric

Brera 57

Features

682 €

Previous price

757 €

Savings

75 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video
Фамилия