Stores
5
Daily from 10:30 to 19:00
Daily from 10:30 to 19:00

Cart 0

0% leasing 12 mo.

-20%

Description

Orlando is the realization of strictness in modern style. Spectacular back of the bed attracts attention, whereas brightness and shadows create game of contrasts thus forming a unique pattern. The protruding base converts Orlando bed into a pedestal. It is a pedestal of your sleep, your magic night that will protect you from the rush of the day and, like a tender lover, will make sure you feel comfortable.
Recommended mattress height:
no more than 30 cm at the configuration with lifting mechanism;
no more than 35 cm at the configuration with slat frame;
Bedroom look becomes accomplished together with wardrobes.
Removable covers on sidewalls.

Let his name be just as magical... Orlando.

Orlando Bed - perfect solution for modern bedroom!

Assembly manual

Features

 • Type

  double beds

  three quarter beds

  single beds

 • Bed Base

  With lifting mechanism

  Bed base with lamella planks

 • Appointment

  For adults

  For children

  For teenagers

  for couple

 • Color

  Beige

  white

  Blue

  Yellow

  brown

  Grey

  Dark Blue

  Black

  violet

  pink

  green

 • upholstery

  Artificial suede

  Velour

  Velvet

  Velvet (easy-clean technology)

  gunny

  Artificial leather

 • The style of the bed

  loft

  minimalism

  Contemporary

  Scandinavian

  Hi-Tech

  modern

 • Headboard height

  112

 • Storage space

  Without a storage drawer

  With a storage drawer

 • Decoration

  Without decoration

 • Headboard design

  Geometric print

  Fabric contraction

 • Bed support legs

  With bed support legs

  Recessed legs

 • Height from the floor

  7 sm

 • Bed leg material

  Metal

 • Warranty, years

  2

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

5

for reviews 20 people

100%

20 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Luīze

Pirms mēneša nopirkām gultu caur interneta veikalu. Uzreiz vēlos izteikt lielu pateicību interneta veikala tirdzniecības menedžerei - īstenai savas jomas profesionālei, palīdzēja telefoniski izvēlēties ne tikai gultu un matraci, bet pat arī krāsu) Palīdzēja un konsultēja līdz pat gultas saņemšanas brīdim. Liels paldies viņai. Esam ļoti apmierināti ar gultu un matraci. No gultas bija smarža, bet pazuda piecu dienu laikā. Paldies Askona)

Helpful review? 4

Nora

Gultu nopirkām pirms pusgada. Atveda un samontēja pirms termiņa. Meistari strādāja precīzii un kvalitatīvi. Smarža turējās 3 dienas. Gulta ir ērta, lieliski izskatās, ērti lietojama un kopjama. Paldies Askona.

Helpful review? 1

Paula

Es saņēmu gultu ar paceļamo mehānismu Cosanova Rose krāsā kopā ar matraci un virsmatraci. Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu, krāsa ir lieliska. Liels paldies par menedžeres Annas palīdzību, palīdzēja izvēlēties, sīki visu izstāstīja.

Helpful review? 5

Михаил

Шикарная кровать, подойдет под дизайн в стиле модерн и гармонично украсит/дополнит спальню. Когда привезли и собрали особо хочу отметить работу сборщиков, собрали оперативно и грамотно. В общем и кроватью и сервисом доволен. Буду рекомендовать Вас друзьям.

Helpful review? 0

Olivers

Lieliska gulta un serviss. Viss precīzi un laikā. Rekomendēju )

Helpful review? 0

Alise

Konsultante salonā, vadoties pēc manām vēlmēm un vajadzībām, ieteica izvēlēties Orlando gultu. Es sekoju konsultantes ieteikumam un iegādājos šo modeli. Starp citu, es to pavisam nenožēloju. Izvēle izrādījās laba un pareiza. Modelis ar augstu mīkstu galvgali, pateicoties kuram varat ieņemt pussēdus pozu, skatoties televizoru vai lasot grāmatu, vai sērfojot internetā. Gultas apšuvums ir tekstils, principā audums ir praktisks un neprasa īpašu kopšanu vai uzmanību. Jauka krāsa. Gulta lieliski iederas guļamistabā. Lameļu pamatne, elastīga kombinācijā ar labu matraci.

Helpful review? 3

Alla

ASKONA gultu lietojam gandrīz gadu, nekādu sūdzību nav. Nekas nav salūzis, nečīkst. Pacelšanas mehānisms strādā perfekti, lietojam regulāri.

Helpful review? 1

Marija

Pasūtījām Orlando gultu jūlijā, piegādāja un samontējām laicīgi, viss ātri un pieklājīgi. Gulta liela, matracis vidējas cietības, ērts gulēšanai, ļoti viegli paceļams un nolaižams ar pacelšanas mehānismu. Jau sešus mēnešus bez jenkādām problēmām

Helpful review? 4

Laura

Mēs tikko iegādājāmies šo gultu un nevaram pārstāt priecāties. Ļoti labs un glīts izpildījums. Materiāls patīkams un nepārprotami kvalitatīvs. Mīksts galvgalis piešķir guļamistabai vēl vairāk mājīguma. Es domāju, ka tas ilgs ilgu laiku.

Helpful review? 4

Anete

Pirkta dēlam. Ir pietiekami grūti viņu iepriecināt. Bet tomēr nolēmām uzdāvināt šādu dzimšanas dienas dāvanu. Viņš novērtēja. Gulta tiešām lieliska. Paldies. Tagad mēs vēlamies tādu pašu ar savu vīru))

Helpful review? 10

Karina

Lieliska gulta! Es to iegādājos ar tiem pašiem materiāliem un krāsām, kas ir parādīti šeit attēlā. Matrača izmērs 200 uz 200. Ļoti skaists galvgalis, tik akurāts, precīzs, izskatās krāšņs!

Helpful review? 14

Renāte Dumpe

Paldies. Es nespēju savaldīt savu sajūsmu. Gulta ir brīnums. Ideāli izskatās guļamistabā. Galvgalis ir tik jauks, uz tā vienkārši gribas atspiesties. Ilgi meklējām gultu un nenožēlojām, ka izvēlējāmies tieši šo modeli.

Helpful review? 10

Раиса

Заказали эту кровать в темном варианте. Выглядит отлично. Сразу видно хорошее качество. Не много деталей, но смотрится очень стильно. Материалы тоже, на первый взгляд, хорошие. Благодарю за быструю доставку.

Helpful review? 9

Darja

Uzreiz iepatikās gultas dizains. Bet dzīve izrādījās vēl labāka. Tik skaistas izliektas līnijas, brīnišķīgs izpildījums. Draugi uzreiz novērtēja pirkumu. Gulēšana ir kļuvusi vēl patīkamāka.

Helpful review? 12

Lana

Ļoti cienīgi. Man nepatīk nevajadzīgas detaļas, tāpēc šis modelis ir tieši piemērots. Nekas cits nav vajadzīgs. Izgatavots uzticami.

Helpful review? 16

Ligita

Gulta ir SUPER!!! Kvalitāte ir lieliska, šuves ir kārtīgas, visi stiprinājumi ir uzticami, pārsegi ir noņemami - tas ir liels pluss! Pērciet, nenožēlosiet!

Helpful review? 5

Inese

Pati gultai patika ar savu stingrības un uzticamības sajūta. Ārēji arī viss ir kārtībā. Smarža nav ļoti spēcīga, pat pirmajā naktī bez problēmām gulējām ļoti saldi. Šodien smaržas jau gandrīz nav palicis. Gaiša eko-āda izskatās labi. Mani īpaši iepriecināja galvas klāja oriģinālais dizaina risinājums.

Helpful review? 14

Татьяна Полякова

Смотрится очень благородно, и прекрасно вписалась в наш современный интерьер. Даже в комнате 13 кв.м. выглядит воздушно, не загромождая пространство, имеет лаконичный дизайн. Выполнена очень аккуратно (я в этом отношении очень требовательна), уже с самого начала не имела запаха, хотя производитель не исключает этого.

Helpful review? 9

Roberts

Es pasūtīju gultu Orlando 160 * 200. Visu uztaisīja laikā, atveda norādītajā datumā. Pagaidām mums viss ļoti patīk, redzēsim, cik ilgi tā mums kalpos.

Helpful review? 1

Zane

Lieliska gulta. Mēs to izmantojam jau 2 mēnešus un nevaram pārstāt priecāties. Bija grūti izdarīt izvēli starp dažādiem modeļiem. Bija nepieciešama gulta, kuras maksimālais garums bija 210–215 cm. Obligāti eko-āda. Gulta ir ļoti patīkama ar savu stilu un komfortu.

Helpful review? 15

0% leasing 12 mo.

Bed S8 Orlando

Size

Features

199 €

Previous price

249 €

Savings

50 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия