-24%

in stock, fast delivery

Description

Simple mattress protective case is an essential option for those who seek to preserve the hygiene of the sleeping place. The case protects the sleeping place from the spread of microorganisms, mold, viruses and bacteria. It provides a perfect 360◦ cover of the mattress, has hermetically sealed stitchings and totally protects the sleeping place from all the 5 sides of the mattress. Thanks to its unique membrane, this product protects the mattress from any drippings and is highly resistant to air, thus ensuring healthy sleep.

Among drippings that the mattress case protects from, are the following: accidental leakage or dirtying, as well as unnecessary moisture emitted by the sleeper during the night. Should there be no protective case, the moisture emitted by the sleeper during the night would be absorbed by the mattress through the bed linen. However, the mattress cannot be washed. In this case, the protective mattress case is the best solution in order to maintain the hygiene of the sleeping place.

The upper part of the mattress case consists of hypoallergic knitted fabric.

The second layer is the membrane layer with small pores allowing entrance of the air and at the same time resisting moisture. It is comfortable to sleep on the mattress with the protective case during any season of the year.

Advantages of the mattress case:
100% hygiene of the sleeping place

breathing
noiseless
barrier against bacteria and pathogenic microorganisms
protection against moisture
barrier against dust acari
barrier against allergens
special hermetically sealed stitchings
100% covering of all 5 sides of the mattress due to the case structure in combination with the high mattress edge and elastic rubber along the perimeter
suitable for all mattress types
edge height up to 40 cm
suitable for washing and tumble drying at hot temperatures for the best disinfection

Features

 • Type

  Protective covers

 • on an elastic band

  Yes

 • Material

  Polyester a special type of synthetic fabric made from polyester fibres.

 • Brand

  Sleep8

Product reviews

4,6

for reviews 7 people

78%

5 reviews

12%

1 opinion

9%

1 opinion

0%

0 reviews

0%

0 reviews
+ Leave a review

Karīna

Man nav ar ko salīdzināt, bet, balstoties uz citu cilvēku atsauksmēm, atzīmēšu, ka nav nekādu skaņu (tas var būt atkarīgs arī no matrača un palaga), palagi neslīd, gan tie, kas ir ar elastīgu gumiju, gan parastie palagi. Matrača virspuse labi iederas atbilstoši matrača izmēram (aizsargapvalks 200 * 180 uz 200 * 180, 25cm bieza matrača), tas nekustas gar pašu matraci. Dažreiz ir karsts, bet es nezinu, vai tā ir aizsargapvalka vaina vai nē. Nav nācies pārbaudīt mitrumizturību. Bet, spriežot pēc tā, cik slikti viņš veic atspiežas pēc mazgāšanas, viņš nelaidīs cauri ūdeni uz matrača. Tas žūst ilgu laiku, bet tas ir sagaidāms. Tas patiešām aizsargā matraci no netīrumiem, spriežot pēc tā, cik bieži matrača pārvalks ir jāmazgā, neskatoties uz maksimālu tīrības ievērošanu.

Helpful review? 4

Līga

Lielisks matrača pārklājs. Bišķin krakšķ, ja lieto bez palaga. Bet, ja virsū ir palags, čaukstēšana, pat ja tā ir, nav sadzirdama. Palags nenobrauc. Varbūt tāpēc, ka tam ir elastīga josla gar malu, bet tp palagu, kas ir bez gumijas es iespraužu zem paša matrača. Pārvalks ir uzlikts uz manas meitas gultā, un es arī tur bieži guļu, tāpēc varu droši apgalvot, ka uz tā nesvīst. Nekad. Periodiski matrača virspuse kļūst mitra no bērnu maisījuma vai kakao, un tas ir jāizmazgā. Kas attiecas uz mazgāšanu: es to vienmēr mazgāju atsevišķi no cita veļas, nepārslogoju veļasmašīnu, tāpēc mitrie palagi dēļ šī aizsargmatrača nav aktuāla problēma priekš mums, kā arī tas, ka pēc mazgāšanas no tā ilgi tek ūdens, ja tas netiek izspiests. Jā, tas nedaudz pilina, bet ne kritiski. Vienkārši, tiklīdz tas izžūst vienā pusē, es to pārlieku uz otru.

Helpful review? 2

Маргарита

Чехол по размерам матраса, идеально садится, немного шуршит, но ночью когда спишь, то не страшно. Надеюсь, что обещанная гарантия не подведет

Helpful review? 10

Sintija

Kraukšķ, čaukst. Bet man nebija citas izvēles, jo saka, ka uz velūra apvalka gulēt ir karsti. Nācās paņemt šo.

Helpful review? 3

Aleksandra

Sākumā tas nedaudz čaukstēja, neparasti, bet pie tā pieradu diezgan ātri. Priecājos, ka palags no manis vairs nebēg, jo daudz kustos un griežos miega laikā. Noteikti nekļūst slapjš. Un tiem, kam ir nestandarta matracis, vienkārši paņemiet tuvākā izmēra pārvalku, tas lieliski stiepjas (tikai kaut kur ap malām būs tīkliņš, nevis frotē virsma).

Helpful review? 7

Inese

Mēs izmantojam apvalku jau gadu, viss ir kārtībā. Bet vissvarīgākais, kas mani pamudināja rakstīt atsauksmi, ir pēdējais gadījums ar suni. Mans mīlulis no naktsgaldiņa paņēma sejas eļļas pudeli un košļāja korķi tieši gultas vidū. Protams, visa eļļa izlija. Pārnākusi mājās no darba ar trīcošu roku, es sāku vispirms pacelt palagu, pēc tam ņemt nost aizsargapvalku. Matracis ir dārgs. Un kā jauns. Pārvalks to ir pasargājis. Visa eļļa ir palikusi uz aizsargapvalka un palaga. Esmu ļoti priecīga

Helpful review? 4

Iveta

Aizsargapvalks ir ļoti foršs! Tik gaisīgs, viegls, bet ūdensizturīgs!))) Es esmu apmierināta ar pirkumu) paldies!

Helpful review? 2

Mattress covers S8 Simple

Size

19 €

Previous price

25 €

Savings

6 €

Are you interested in the product?

You can have the video call with our seller, he will show the product online and answer your questions. You do not need to turn on the camera. Call by video

Upsale

Фамилия