Описание

Hanna - мягкая тумба классического дизайна, станет стильным украшением вашего дома.
Тумбочка имеет два выдвижными ящиками с шариковыми направляющими, где с удобством можно хранить необходимые в быту вещи или любимые аксессуары. Это делает тумбочку не только превосходным дополнением к общему интерьеру, но и весьма практичным приобретением.

Достоинства:

  • мягкий объемный корпус тумбы делает ее безопасной, особенно для детей;
  • задняя спинка – техническая ткань;
  • доступна уборка роботом-пылесосом.

Характеристики:
  • Высота - 48.5 см
  • Ширина - 42 см
  • Глубина - 38.5 см
  • Материал - Мягкая мебель
  • Число ящиков - 2
  • Материал спинки - Техническая ткань

Характеристики

Отзывы

5

по отзывам 4 человек

100%

4 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Olvita

Simpātisks. Pieskārienam patīkams audums. Speciāli izvēlējos tieši šo, jo mana meita ir maza, staigā nestabili un var trāpīt stūrī. Šis skapis ir mīksts un pilnīgi drošs. Standarta dziļuma atvilktnēs var ielikt lādētājus, telefonu, e-lasītāju, pāris iecienītākos roku krēmus un masku miegam. Man patīk, kad visas mazās lietas ir pa rokai. Nopirku interneta veikalā par labu cenu.

Отзыв полезен? 0

Nila

Brīnišķīgs naktsskapītis maziem priekšmetiem, tam ir daudz polsterējuma iespēju, un, ja jau esat iegādājies dīvānu vai gultu Askona, jūs atradīsiet pareizo krāsu komplekta izveidošanai. Naktsgaldiņš ir mazs, piegādi nepasūtījām. Pagaidījām pāris dienas, kad tas nonāks veikalā un paši devāmies tam pakaļ.

Отзыв полезен? 0

Lada

Biju skeptiska pret mīksta auduma naktsskapīšiem, taču veikalā tos aptaustīju un izvēlējos piena krāsā. Ērti, ka var klusi, bez trokšņa nolikt grāmatu vai telefonu, ja vīrs jau guļ, vai no rīta, meklējot modinātāju, rokas stiepiena attālumā var just nevis aukstu pamatni, bet gan vieglu, mīkstu audums.

Отзыв полезен? 0

Faina

Esmu ļoti apmierināta ar šī naktsgaldiņa izskatu, tas atbilst manas Silvana gultas stilam. Naktsskapītis ir mazs, mīksts un neticami mīļš)))) Man tieši bija tukšs stūris, un naktsgaldiņš papildināja interjeru un tagad esmu pilnībā apmierināta ar savu guļamistabu.

Отзыв полезен? 0

Тумба S8 Hanna

Размер: 38,5x42x48,5

Доставка курьером -
Доступен для осмотра

БЛОГ
Хороший сон и здоровье:

польза полноценного сна для организма

ваш
подарок
Испытайте удачу и получите скидку на покупку

*Скидка действует в течении 24 часов

Поздравляем вы выиграли