Массажные кресла

по супер выгодным ценам

скидки до -50%

Снятие стресса и расслабление

Снятие стресса и расслабление

Снижает нагрузку на позвоночник и поясничный отдел, помогает расслаблению мышц.

Восстановление после тренировок

Восстановление после тренировок

Незаменимый помощник спортсменов, помогает восстановить организм после тяжелых физических нагрузок.

Профилактика заболеваний

Профилактика заболеваний

Профилактический эффект для предупреждения болезней, связанных с сидячим или малоподвижным образом жизни.

Укрепление иммунитета

Укрепление иммунитета

Воздействие на акупунктурные точки помогает наладить обменный процесс в организме и укрепить иммунитет

Улучшение сна и кровообращения

Улучшение сна и кровообращения

Воздействие на периферическую нервную систему усиливает обмен кислородом между кровью и тканями, а также уменьшает нагрузку на сердечную мышцу.

Улучшение работоспособности

Улучшение работоспособности

Придает сил и бодрости, увеличивает работоспособность, снижая мышечные спазмы и головные боли.

6

техник массажа

 • 01

  РАЗМИНАЮЩИЙ МАССАЖ

  Проработка области шеи и спины с помощью кругообразных движений. Вызывает ощущения, аналогичные тем, когда массажист сначала сжимает пальцами, а потом отпускает «участки» шеи и спины по обе стороны позвоночника сверху вниз или снизу вверх. Такой массаж улучшает циркуляцию крови, облегчает боль и снимает припухлость.

 • 02

  ПОСТУКИВАЮЩИЙ МАССАЖ

  Быстрые ритмичные прикосновения к спине — снизу вверх и сверху вниз. Нормализуют кровообращение, уменьшают скованность и снимают мышечное напряжение. Чем чаще постукивания, тем эффективнее массаж.

 • 03

  РИТМИЧЕСКИЙ МАССАЖ

  Разработан на основе шведского классического массажа. Отличается ритмической последовательностью напряжения-расслабления. Вместо давления внутрь ткань расслабляется движением на периферию с помощью специального «всасывающего» приёма. Ритмический массаж эффективен при отёчности, улучшает общее состояние организма при сочетании нескольких заболеваний и в предболезненном состоянии, когда чувствуются общая хроническая усталость и недомогание.

 • 04

  ПОХЛОПЫВАЮЩИЙ МАССАЖ

  Делают на симметричных участках надлопаточной, межлопаточной и подлопаточной областей в положении сидя или лёжа. По ощущениям и воздействию массаж аналогичен тому, что рекомендуют в лечебных целях в традиционной медицине: когда на спину кладут руку ладонью вниз и сверху ритмично постукивают по ней кулаком. Похлопывающий массаж эффективен при лечении болезней органов дыхания, например, облегчает отхождение мокроты при бронхите.

 • 05

  СИНХРОНИЗИРУЮЩИЙ МАССАЖ

  Программа для быстрого снятия напряжения при помощи разминания, постукивания, техники Шиацу и вибрационных режимов.

 • 06

  МАССАЖНАЯ ТЕХНИКА ШИАТЦУ

  Движения роликов — точное надавливание на жизненно важные точки организма с особой интенсивностью — максимально похожи на воздействие рук массажиста. Техника Шиацу оказывает разностороннее восстанавливающее влияние на организм: стимулирует работу иммунной, эндокринной, сердечно-сосудистой и нервной систем.

Отзывы покупателей

Ieva
711 дней назад
Satriecoši! Nav iespējams izteikt vārdos visu masāžas prieku. Tas ir šīs naudas vērts. Mēs to lietojam vairākus mēnešus katru dienu.
Viktors
714 дней назад
Šo krēslu izmantoju vairāk nekā gadu. Vienkārši super. Es aizmirsu par muguras sāpēm!
Kristaps
667 дней назад
Man vienkārši patīk šis masāžas krēsls! Jau sen gribēju pasūtīt šādu uz mājām, jo smags darbs un slodze atstāj savas pēdas, bet nemitīgiem braucieniem uz masāžas saloniem un citām procedūrām naudas nav. Šī ir lieliska alternatīva tiem, kas vēlas ātri atpūsties. Ērts, kompakts, neaizņem daudz vietas, ir dažādi režīmi un iespējas. Ļauj pašam izvēlēties slodzes veidu. Man un manai ģimenei ļoti patīk mūsu jaunais pirkums. Tagad vairs nav noguruma un stresa. Es iesaku šo modeli ikvienam.
Anda
670 дней назад
Katru vakaru es pavadu laiku uz šī krēsla, es vairs nevaru bez tā dzīvot, pēc smagas dienas tas ir mans glābiņš. Krēsls noteikti ir naudas vērts. Man patīk kvalitāte un efekts pēc lietošanas. Tas pat palīdzēja atbrīvoties no sāpēm muguras lejasdaļā.
Andrejs
662 дней назад
Tas nav tikai masāžas krēsls, bet gan pilvērtīgs masāžas komplekss. Tas ir palīdzējis samazināt dažādus simptomus, cerams, laika gaitā un pilnībā atvieglos muguras sāpes. Par kvalitāti komentāru nav, un masāžas līmenis ir vienkārši pats augstākais. Kā saka, tehnikas un programmas ir katrai gaumei un krāsai. Cena mani tikai nedaudz atbaidīja, un, kad es paskaitīju, cik katru mēnesi tērēju uz masāžas terapeitu, sapratu, ka tad kopumā krēsls man atmaksāsies pēc pusgada.
Vilnis
658 дней назад
Uzstādījām birojā šādu krēslu darbiniekiem. Darbs ir sēdošs, tāpēc ir ļoti patīkami, kad muguras lejasdaļa ir kārtīgi izmīcīta. Turklāt ir lieliska roku un kāju masāža ar gaisa spilveniem, un pēdas tiek masētas ar rullīšiem. Tagad jāskatās, lai darbinieki pārāk neatslābst! Jokoju, gluži otrādi, pēc tam biroja darbiniekiem palielinājās darba efektivitāte un motivācija.
Kristīne
667 дней назад
Jau trīs nedēļas esam šī meistardarba laimīgie īpašnieki. Ziniet, šo modeli nevar nosaukt nekā citādāk kā tikai par šedevru, tā stils lieliski iekļaujas dzīvokļa interjerā un patiešām pārsteidz ikvienu, kas pie mums ierodas. Atsevišķi es vēlētos atzīmēt krēsla fantastiskās iespējas. Personīgi man visvairāk patīk gaisa roku masāža, un mans vīrs saka, ka viņam visas funkcijas, kuras viņš jau ir apguvis ir iecienītākās)
Patrīcija
670 дней назад
Pirms pirkšanas mani nedaudz nobiedēja vadība, ar tādu funkciju komplektu, režīmiem, masāžas paņēmieniem, šis krēsls man likās kā vesela masāžas laboratorija. Bet es arī negribēju pirkt krēslu ar primitīvām funkcijām un pēc tam to nožēlot. Rezultātā es nopirku šo modeli, kā izrādījās, tajā nav nekā sarežģīta. Un pats galvenais, tagad es pati varu taisīt masāžu katru dienu, un nav jāiet ne uz kādiem saloniem, klīnikām, tagad visu daru mājās, un pat ja saaukstēšos, pirmais ko darīšu ir došos sasildīties krēslā.
Lauris
662 дней назад
Reizi pusgadā apmeklēju masāžas terapeitu, bet vienmēr ir kaut kam jāpielāgojas. Tagad es pilnībā pārvaldu savu laiku. Es nopirku sev šo masāžas krēslu un esmu ļoti apmierināts ar to. Esmu pārsteigts par rezultātu. Šis krēsls var veikt diezgan kvalitatīvu profesionālu masāžu. Gribu teikt, ka nenožēloju par šo krēslu iztērēto naudu. Iesaku visiem.
Līva
658 дней назад
Man ļoti patīk masāža šajā krēslā, īpaši mani pārsteidza gaisa spilveni. Ilgi meklēju krēslu, izmēģināju daudzus modeļus un domāju, ka manai mugurai vispiemērotākais ir šīs. Masāža ir ļoti maiga, bet tajā pašā laikā noturīga un stipra.
Justīne
667 дней назад
Es strādāju 12 stundas dienā, ja nebūtu šī krēsla, es pat nezinu, kā es tiktu galā ar nogurumu un atpūstos. Es atnāku mājās un iekrītu tajā, tikai 30 minūtes, dažādi masāžas režīmi, Sildīšana, un ķermenis kļūst kā jauns. Turklāt režīmu un funkciju patiešām ir daudz, un katram ir atšķirīga ietekmes intensitāte, vienkārši nav tādas situācijas, kurai šajā krēslā nebūtu piemērotas funkcijas. Vienīgais, kaut masāža ir kvalitatīva, bet nav medicīnska.
Jēkabs
670 дней назад
Mēs iegādājāmies so modeli pavisam nesen. Tiem, kas ir meklējumos, teikšu uzreiz - visu vajag izmēģināt pašiem! Kas der vienam, citam var būt neērti. Šis krēsls mums iepatikās jau salonā. Īsāk sakot, pilnībā apmierināts!
Артур
590 дней назад
Кресло имеет очень стильный вид и идеально подошло для моего рабочего кабинета. В целом приобретение превзошло все мои ожидания, так как эта модель включает в себя все необходимые элементы, что бы чувствовать абсолютный комфорт на протяжении всего рабочего дня.
Инна
478 дней назад
Хочу сказать, что это не кресло, а находка. В нем столько всего, что просто не передать словами. Массаж воздушными подушками просто шикарный, а еще мне нравиться функция невесомости. Я так давно о нем мечтала и моя мечта сбылась. И теперь, когда приходит вечер, у меня есть минут 30 для полной свободы и спокойствия. Это замечательное массажное кресло возвращает меня к жизни.
Анастасия
481 дней назад
В процессе массажа чувствуется детальная проработка всех мышц, в том числе и ног. Думаю, это связано с большим количеством воздушным подушек. Кстати, здесь полноценный роликовый массажер стоп от пяток до кончиков пальцев, во многих моделях, от роликов не чувствуешь такой отдачи. Очень понятный качественный пульт, можно выставить продолжительность автопрограммы массажа до 30 минут.
Rota
229 дней назад
Izvēle, manuprāt, ir labākā gan cenas, gan kvalitātes ziņā. Tajā ir daudz masāžas programmu, taču līdz šim lielāko daļu no tām neizmantojam, jo esam izvēlējušies tikai dažus iecienītākos režīmus. Piemēram, es dodu priekšroku kāju un roku masāžai (Shiatsu), un mans vīrs izvēlas stiprākus un ātrdarbīgākus masāžas režīmus un gandrīz vienmēr izmanto ritmiskās masāžas režīmu. Ceram, ka krēsls mums kalpos ilgi, un pirkumu nenožēlosim.
Olga
221 дней назад
Salīdzināju šo krēslu ar Smart Jet un nolēmu izvēlēties Smart Jet S versiju, jo cena tiešām ir diezgan augsta. Šis konkrētais modelis man patika tā minimālistiskā dizaina dēļ, tam nav lieku dekorāciju; Smart Jet versija izskatās futūristiska un neiederas manā interjerā. Esmu iemīlējusies katrā programmā, kuras laikā caur telefonu atskaņoju relaksējošu mūziku, un pēc seansa  uzreiz gribas uzsākt kādu citu programmu. Atsevišķi vēlos izcelt - tālvadības pulti, ļoti skaidrs un informatīvs displejs, daudz labāka vadība nekā citu zīmolu konkurentiem. Un pēdu masāža ir absolūti pasaka un mīlestība <3
Ēvalds Briuks
62 дней назад
Esmu sajūsmā no masāžas krēsla. Gribu padalīties savos iespaidos. Sākumā domāju, ka būs vajadzīgs ilgs laiks, lai tiktu skaidrībā ar tā iestatījumiem, bet patiesībā viss izrādījās ļoti vienkārši. Tajā var veikt 6 masāžas veidus, un Gua Sha pēdu masāža ir kaut kas satriecošs! Pēc darba dienas, netērējot laiku un naudu, dodoties uz salonu, vienkārši apsēdieties, ieslēdziet to un izbaudiet. Turklāt tas lieliski iekļaujas interjerā un piesaista visu viesu uzmanību. 10 no 10!
Ann
49 дней назад
Šo brīnumu lietoju jau vairāk kā 1,5 gadu, un tas tiek galā ar visām funkcijām teicami. Esmu sajūsmā!!! Apmēram pirms pusotra mēneša atklāju, ka pēdu masāža pārstāja darboties, programma ieslēdzas, bet apakšējā daļa nefunkcionē, ​​lai gan ļoti rūpīgi izturos pret visām savām lietām un droši zinu, ka bojājums nav dēļ manis. Sazinājos ar Askona servisa centru un pat iedomājos, cik tas izmaksās, jo garantija jau bija beigusies, un pati ierīce nav no lētākajām. Remonts aizņēma maksimāli 2 nedēļas un tika veikts BEZ MAKSAS! Paldies, Askona.
Daiga
667 дней назад
Mēs izvēlējāmies šo krēslu tā skaistā dizaina un funkciju klāsta dēļ. Krēsls ir vienkāršs, bez liekām detaļām Ir ikru masāža, dažādi slīpumi, apsildāmi rullīši. Pat vienkārši sēdēt ir patīkami. Jauks bonuss ir usb uzlādes ports jūsu tālrunim.
Elīna
670 дней назад
Šo krēslu iegādājos diezgan spontāni, tāpēc uzrakstīšu kā ir. Teikt, ka esam pārsteigti, nozīmē neteikt neko, prieks un tikai prieks. Protams, šī ir pirmā šāda veida iekārta mūsu ģimenē, bet varu droši teikt, ka paņēmām un nenožēlojām, un nenožēlosim nekad. Pēc darba dienas saproti, ka vari atļauties 5-30 minūtes relaksācijas! Kvalitāte ļoti augstā līmenī, viss ir izgatavots kvalitatīvi, daudzas funkcijas pārbaudītas - viss skaidri un saprotami! Turklāt mēs to paņēmām ar atlaidi, kas bija ļoti patīkami. Paldies par jūsu darbu!
Zane Rantiņa
662 дней назад
Nesen pabeidzām remontu dzīvoklī un sākām meklēt labas mēbeles. Veikalā ieraudzīju masāžas krēslu, ārēji krēsls man uzreiz ļoti patika, stilīgs un ideāls jaunajam dzīvokļa interjeram, un, kad mani pierunāja tajā pasēdēt un nodemonstrēja galvenos masāžas režīmus es biju šokā. Ērtākā krēslā vēl neesmu sēdējusi, turklāt krēsla opcijas ir ļoti daudzveidīga. Daudz programmu. Secinājums - es nevarēju aiziet prom no veikala bez šī krēsla.
Evija
658 дней назад
Krēslam ir daudz priekšrocību. Pirmā priekšrocība ir “Zero Gravity” tehnoloģija, kas ļauj justies nulles gravitācijā. Šo funkciju novērtēja visi ģimenes locekļi. Patīk arī vibrācijas masāžas funkcija, pateicoties 3D funkcijai, ir ļoti dziļa iedarbība, kas atjauno normālu muskuļu stāvokli un uzlabo asinsriti. Visi, kas pieceļas no šī krēsla, ir apmierināti!
Kārlis
667 дней назад
Pērkot pievērsu uzmanību gaisa spilveniem, kā teica menedžere, tie palīdz uzturēt muskuļus labā formā. Izmēģināju mājās, tiešām ļoti laba lieta, labi nostiprina visus muskuļus. Arī pēc krēsla izskata tas ir ļoti stilīgs. Man patīk.
Iveta
555 дней назад
Man ir problēmas ar muguru, bet tagad darba dēļ es nevaru atļauties masāžas terapeitu. Un no stresa man sāp mugura. Es gribēju izpētīt masāžas krēslus, un ar lielu rezervi uzvarēja šis Askonas modelis. Ļoti labi masē. Šķiet, ka mana mugura nav bijusi tik viegla kopš jaunības.
Mārcis
558 дней назад
Tajā ir 48 masāžas spilveni! Pārdevēji apgalvoja, ka tas nav galvenais, jo roku un kāju masāžas kvalitāte ļoti atšķiras, ja salīdzināt ar budžeta klases modeļiem. 3D masāža un Zero-G režīmi kopumā ir satriecoši, un sajūtas pēc masāžas ir it kā butu no jauna piedzimis. Iesaku šo modeli visiem.
Baiba
378 дней назад
Ar tā palīdzību mums izdevās īsā laikā atjaunot savu iekšējo ķermeņa līdzsvaru. Turklāt, ja gadās sajust sāpes muguras lejasdaļā, kakla zonā vai citā mugurkaula daļā, kā tas notiek pēc fiziskas slodzes, ar šo masāžas krēslu varam intensīvāk masēt šo zonu un pēc procedūras justies normāli, un par nogurumu dienas beigās var viegli aizmirst pateicoties šim brīnummasētājam. Lieliski pēc treniņa!
Santa
325 дней назад
Uzreiz iemīlējos šajā krēslā, tas pārsteidzoši veiksmīgi apvieno dažādas masāžas sistēmas. Kas attiecas uz mani, man visvairāk patīk masāža ar gaisa spilveniem (veseli 48 gabali!!!), tik pārsteidzošu ķermeni atjaunojošu efektu nebiju piedzīvojusi, un arī vibrācijas masāža dažkārt palīdz, it īpaši, kad vajag uzmundrināties un ātri paaugstināt ķermeņa tonusu. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, es piešķiru krēslam visaugstāko novērtējumu.
Laura
328 дней назад
Es nesaprotu, kā es agrāk varēju iztikt bez masāžas krēsla. Tas ir tāds saviļņojums. Ļoti relaksē, vienreiz tajā pat aizmigu. Viens mīnuss - tagad nevaram tikt vaļā no draugiem nedēļas nogalēs, visiem gribas tajā pasēdēt
Toms L
297 дней назад
Gaisa spilvenu masāža ir ļoti laba, tāpat kā arī Gua Sha pēdu rullīšu masāža. Muguras masāža kā kuram, bet sieva ir sajūsmā, personīgi man tā ir pārāk stipra, lai gan iestatījumu ir diezgan daudz. Ir ērta vadība no viedtālruņa vai no iebūvētās tālvadības pults. Rekomendēju iegādāties.
Юрий
300 дней назад
Хорошее массажное кресло. Получили, то, что хотели. Наклон, массаж стоп, бедра, икры, тут вопросов нет. По качеству- тоже без вопросов, собрано хорошо, обивка прочная, цвет приятный. По размерам подошло. Главное - при использовании спина прошла. Креслом довольны.
Centis
226 дней назад
Man ir problēmas ar muguru, un patreiz darba dēļ es pat nesapņoju par masāžas terapeita apmeklējumime. Mugura sāp dēļ spriedzes. Nolēmu izpētīt masāžas krēslus, un šis konkrētais Askona modelis uzvarēja ar lielu pārsvaru. Tas ļoti labi masē. Šķiet, ka mana mugura nav bijusi tik viegla kopš bērnības.
Viktors
220 дней назад
Lietoju nu jau pusotru gadu. Veic pilnu muguras, kā arī roku un kāju masāžu. Ir 9 automātiskās programmas. Varat arī klausīties mūziku, izmantojot iebūvētos skaļruņus. Priecājos, ka izvēlējos šo modeli
Elma
103 дней назад
Es nesaprotu, kā es agrāk varēju iztikt bez masāžas krēsla. Tas ir tāds kaifs. Tas ir ļoti relaksējošs, es pat vienu reizi tajā aizmigu. Viens mīnuss - nedēļas nogalēs draugus vairs nevar izdzīt no mājām, visiem ļoti patīk
Maris
106 дней назад
Es lietoju to jau pusotru gadu. Es izvēlējos starp šo un Axiom Champagne modeli. Veic pilnīgu muguras, kā arī roku un kāju masāžu. Ir 9 automātiskās programmas. Varat arī klausīties mūziku, izmantojot iebūvētos skaļruņus. Apmierināts, ka izvēlējos tieši šo modeli
Виолетта
98 дней назад
Кресло получили, оказалось, изначально думали, что будет занимать много места, но на деле – нет, вписался идеально. Дизайн красивый и к качеству нет претензий, со своей задачей полностью справляется, спасибо за такой качественный товар!
Валерия
27 дней назад
Мой любимый массаж в этом кресле- воздушный. Конечно, я включаю и роликовые массажи, и положение невесомости, но воздушный просто вне конкуренции, после него в теле появляется необычайная легкость, после этого массажа очень хорошо спится, а наутро чувствуешь себя свежей и бодрой, готовой свернуть горы.
Larisa Neikšāne
228 дней назад
Īpaši iepriecina fakts, ka varat izvēlēties jebkuru no 5 masāžas intensitātes līmeņiem, no ļoti vājas līdz stiprai. Patīk arī muguras kompresijas masāža ar muguras lejasdaļas sildīšanu.
Anna
231 дней назад
Ārprātīgi ērts krēsls, tajā tik ļoti labi var atpūsties, ka nepamani laiku. Vienkārši super, it īpaši Zero-G režīms. Spēka atjaunošanai pietiek ar pusstundu šajā krēslā. Brīnišķīga lieta.

Массажные кресла

0% лизинг В наличии -50% Экономия 2221€

Заинтересовал товар?

Наш продавец покажет его онлайн и ответит на все Ваши вопросы

Вам не понадобится включать свою камеру

4443 €

2222 €

от 83.34 €/мес

В корзину
0% лизинг В наличии -50% Экономия 3110€

Заинтересовал товар?

Наш продавец покажет его онлайн и ответит на все Ваши вопросы

Вам не понадобится включать свою камеру

6220 €

3110 €

от 116.64 €/мес

В корзину
0% лизинг В наличии -40% Экономия 2560€

Заинтересовал товар?

Наш продавец покажет его онлайн и ответит на все Ваши вопросы

Вам не понадобится включать свою камеру

6400 €

3840 €

от 144.02 €/мес

В корзину
ваш
подарок
Испытайте удачу и получите скидку на покупку

*Скидка действует в течении 24 часов

Поздравляем вы выиграли