Premium class

Заинтересовал товар?
Наш продавец покажет Вам товар онлайн и ответит на любые вопросы которые вас интересуют.
Вам не понадобится
включать камеру

Описание

Спальная система Ergo – прекрасное приобретение для комфортного отдыха и по-настоящему крепкого сна.
Система может встраиваться в кровать, а беспроводное управление и немецкая электроника позволяют использовать ее с наибольшим удобством. Вы легко можете выбрать одно из нескольких положений кровати, в которых Вам будет комфортно спать, работать и отдыхать. Дополнительные функции массажа, положения невесомости и антихрапа сделают Ваш отдых еще более приятным, а сон – полноценным.
Стильная модель выполнена в бежевом цвете, поэтому станет прекрасным дополнением Вашего интерьера. Прочная ткань простая в уходе, поэтому Вы будете тратить минимум времени на ее чистку.

Инструкции по сборке

Характеристики

 • Тип

  двуспальные
  изделия, шириной от 140 до 200 см

  полутороспальные
  изделия, шириной от 120 до 140 см

  односпальные
  изделия, шириной от 90 до 120 см

 • Основание

  Smart
  Трансформируемое основание. Кровать подстраивается под анатомические особенности тела с помощью пульта управления или приложения. Функция подьема спины, ног, массажа

 • Для кого

  для взрослых

  для подростков
  от 10 до 19лет, от 160 до 180 см

  для пары

 • Цвет

  Бежевый

  Серый

 • Обивка

  Рогожка прочная грубоватая ткань. Ей характерна ярко выраженная фактура, схожая с мешковиной

 • Стиль кровати

  Лофт

  Минимализм

  Современный

  Скандинавский

  Хай-тек

 • Место для хранения

  Без ящика место хранения у кровати отсутствует

 • Декор

  Без декора
  Возможно наличие утяжек и строчек, но отсутствие другого дополнительного декора

 • Ножки

  На ножках

 • Высота от пола

  12 см

 • Материал ножек

  Деревянные

 • Допустимая высота матраса

  до 27 см

 • Гарантия, лет

  10

 • Бренд

  Sleep8

Отзывы

5

по отзывам 11 человек

100%

11 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Sintija

Pirms iepazināmiesar šo brīnumu vienmēr domājām, ka mūsu gulta ir pati labākā. Cik stipri mēs kļūdījāmies. Gribam teikt – jūs noteikti nevēlēsieties izmēģināt neko citu, ja jūs kaut reizi pagulēsiet uz šīs gultas

Отзыв полезен? 0

Vija

Par šo transformējamo gultu var teikt daudz labas lietas, bet es apstāšos tikai vienā punktā. Tā mums palīdzēja atrisināt mana vīra krākšanas problēmu. Viienkārši izvelējāmies viņam optimālo pozīciju, un viņš pārstāja krākt. Beidzot varu mierīgi gulēt!

Отзыв полезен? 2

Klaudija

Tas ir īsts atradums. Mans vīrs ļoti stipri krāc, mēs vairs nezinājām, kā cīnīties ar šo problēmu. Gultai ir funkcija, kas palīdz normalizēt elpošanu. Paceliet galvgali manuāli, un cilvēks elpo normāli. Godīgi sakot, mēs to negaidījām, bet tas darbojas. Patiešām, es vairs nedzirdu krākšanu un varu mierīgi gulēt.

Отзыв полезен? 4

Marta

Šī ir vienkārši sapņu gulta! Ļoti ātri piegādāja, uzstādīja un noregulēja. Visa mūsu ģimene to tagad izmanto. Mīļākā pozīcija ir nulles gravitācijas režīms un viegla masāža, pēc darba, tas ir viss, kas nepieciešams. Ļoti iesaku!!!

Отзыв полезен? 4

Kristaps

Šo transformējamo gultu man parādīja sieva, sākumā biju pret, jo izskatās ļoti neparasti. Bet viņa uzstāja. Atnācām uz salonu, visu pārrunājām ar vadītāju, visu apskatījāmies un aptaustījām. Galvas un kāju stāvokļa regulēšana, masāža. Kopumā pirkums bija tā vērts. Mums šī gulta ir 2 mēnešus, un šķiet, ka es guļu uz tās daudz ilgāk.

Отзыв полезен? 6

Aivars

Šodien uzstādīja. Guļu un atpūšos, jo gulta ir vienkārši super, masāža satriecoša. Iesaku visiem. Mīnusu nav.

Отзыв полезен? 1

Elīna

Vakar saņēmu pamatni - tas ir brīnums! Strādā klusi un nav nekādas ķīmiskas smaržas.

Отзыв полезен? 0

Ilga

Pirmo reizi 10 gadu laikā es tiešām gulēju un atpūtos nakts laikā. Pēdējā laikā mēs ar vīru meklējām kaut ko, kas varētu aizstāt mūsu veco dīvānu. Mēs devāmies uz veikalu Askona un ... es nevarēju noturēties, jo vidējas cietības matracis kopā ar šo gultu rada sajūtu - it kā tu gulētu uz mākoņa Šīs gultas papildu funkcijas ir vienkārši brīnumainas, it īpaši pēc smagas darba dienas. Lai gan kopš pirkua ir pagājis pavisam nedaudz laika (1 mēnesis), es nevaru iedomāties, kā es agrāk dzīvoju bez šīs gultas. Arī bērni novērtēja. Tagad mūsu prombūtnes laikā viņi skatās televizoru mūsu istabā uz gultas, ieslēdzot papildu televizora skatīšanās funkciju. Paldies par karalisko komfortu, es vēl neesmu redzējusi jūsu produkcijas analogus.

Отзыв полезен? 2

Светлана

Пользуемся уже год. Покупкой довольны. Кровать супер. У нас два односпальных основания в двухспальной кровати. Сделали так чтобы не мешать друг другу. Массаж это вибрация. Реально рассслабляет после тяжелого дня. Положение невесомость с вибро 15мин. Усталость уходит. Доставка установка была от компании. Все без проблем в срок и без заморочек. Были опасения по матрасу. В отзывах читала что теряет форму. Ну вот уже год пользуемся, мы не дюймовочки, однако все в порядке. Ни разу не пожалели о дорогой покупке. Хотим позже покупать сыну.

Отзыв полезен? 0

Laura

Šī nav tikai gulta, tas patiešām ir ceļš uz veselību.Mēs izvēlējāmies tikai gultu ar matraci, bet konsultāciju laikā mums tika piedāvāta arī pārveidojama pamatne. Pēc tam, kad mēs izmēģinājām un mums parādīja visu funkciju klāstu, mēs vairs nevarējām atteikties no sapņiem par patiešām veselīgu miegu. Iegādājāmies divas pamatnes un vienu matraci, tādēļ, lai, ja vīrs naktī lasa grāmatu, un es jau guļu, galvas daļa patstāvīgi ieņem nepieciešamo pozīciju.

Отзыв полезен? 0

Anita

Nereāla gulta! Jau sen sapņoju par šo brīnumu, un jau pāris nedēļas tā atrodas manā guļamistabā. Līdz šim vēl nav izmantotas visas funkcijas, un neesmu sapratusi visas sarežģītās nianses, bet kopumā man viss ļoti patīk.

Отзыв полезен? 0
Заинтересовал товар?
Наш продавец покажет Вам товар онлайн и ответит на любые вопросы которые вас интересуют.
Вам не понадобится
включать камеру

Кровать S8 Ergo 450

Размер

1,215 €

Старая цена

1,349 €

Экономия

134 €

Заинтересовал товар?

Вы можете пообщаться по видео с нашим продавцом, он покажет товар онлайн и ответит на ваши вопросы. Вам не понадобится включать камеру. Позвонить по видео