Описание

Трансформируемая спальная система Ergo 633 станет настоящей находкой для многих. Это революция в мире сна. С ней вы сможете ощутить истинное наслаждение не только от сна, но и во время отдыха. Даже во время чтения книг и просмотра любимых фильмов вы будете ощущать себя максимально комфортно, так как ваше тело будет находиться в правильном положении.

Благодаря наличию такой системы, вы сможете всегда ощущать полноценное расслабление каждой части вашего тела. Здесь предусмотрено несколько зон, а также уровней массажа, что позволит быстро прийти в себя и набраться сил даже после тяжелого дня.

Управлять системой совсем просто, ведь для этого в комплекте поставляется специальный пульт. Кроме этого, вы можете скачать приложение и производить необходимую регулировку спального места с помощью своего смартфона. При этом отметим, такая технология является абсолютно безопасной.

Особенности Ergo 633:

1.Во время подъёма изголовья в автоматическом режиме включается функция подъёма затылочной части головы. Таким образом, вы будете чувствовать себя поистине комфортно во время просмотра любимой литературы или фильмов. Даже работа за ноутбуком, сидя на таком спальном месте, будет приносить лишь удовольствие.

2.С целью снятия мышечного напряжения и улучшения кровообращения используется функция "Релакс". В данном случае ноги оказываются выше положения сердца, что способствует оттоку крови и расслаблению.

3.Ещё одно преимущество - простота управления. Нажатие одной кнопки "Flat" моментально вернет систему в исходное состояние.

4.Вы будете ощущать настоящий комфорт, как во время сна, так и во время сидения. Этому способствует наличие функции "Трансформ".

5.Поднятие изголовья на 7 градусов позволит раз и навсегда забыть, что значит храп.

6.Функция массажа поможет выбрать для себя наиболее подходящую интенсивность и ощутить полное расслабление.

7.Таймер поможет с лёгкостью производить регулирование времени, потраченного на массаж.

8. Наличие Bluetooth способствует лёгкому управлению кроватью с помощью смартфона.

9.Съёмные ножки делают систему многофункциональной.

10.Если вы хотите создать для себя и близких большое место для отдыха - не проблема. Вы сможете с легкостью совместить две системы в одну. При этом, каждая из них будет работать в автономном режиме.

11. Ergo может работать как в автономном режиме, так и встраиваться в любую из кроватных рам.

12.Система Ergo, благодаря своим функциям, способствует правильному формированию позвоночника. Именно поэтому такая модель идеально подходит для детей подросткового возраста.

13. Для будущих мамочек - это также настоящая находка. Беременная женщина сможет с легкостью подобрать для себя наиболее комфортное положение. При кормлении малыша также не возникнет никаких неудобств.

Для представленной системы рекомендуется использовать такиевиды матрасов, как: Emotion, Sleep Professor, Neogenic, Ergospring и Grether&Wells Genesis.

Если вы хотите чувствовать полное расслабление своего тела и наслаждаться отдыхом, рекомендуем остановить свой выбор на трансформируемой системе Ergo 633. С ней вы превратите свою комнату в комнату для полноценного "релакса".

Инструкции по сборке

Характеристики

Отзывы

5

по отзывам 13 человек

100%

13 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Lena

Mēs ieradāmies Askona, meklējot pēc iespējas ērtāku un modernāku gultu, bet mēs atradām ergomotion ar fona apgaismojumu un Bluetooth. Uz tās var sēdēt, ir galvas pacelšanas režīms – tā ir nākotnes gulta! Viss jau ir piegādāts un uzstādīts. Ticiet man, tā ir savas naudas vērta

Отзыв полезен? 0

Karla

Iegādājāmies gultas vietā. Lai gan tā ir norādīta kā pamatne, to var izmantot arī atsevišķi. Patīkams apgaismojums, taustei patīkams materiāls. Viss regulējams, var sēdēt, var apgulties, var noregulēt sev piemērotu galvas leņķi. Ir bluetooth. Man šķiet, ka cena patreiz ir ļoti pieņemama.

Отзыв полезен? 0

Asma

Es gribēju Ergomotion, jo man patīk lasīt pirms gulētiešanas (ir galvas pacelšanas režīms) un nav jāiet uz masāžu, vadības panelis + vēlamais režīms. Vācu elektronika - nospiediet taustiņu un būs rezultāts!))

Отзыв полезен? 0

Maxim

Serviss ir vienkārši super, mūs vadāja 30 minūtes, ļoti kompetenti visu izskaidroja.Iesaku

Отзыв полезен? 0

Robert

Paldies menedžerei, kas mani konsultēja gandrīz nedēļu un atbildēja uz visiem jautājumiem, mēs par to ilgi šaubījāmies, bet beigās nolēmām pamēģināt, nenožēloju ne dienu no pirmās nakts, nedomāju, ka 30 gadu vecumā mani varētu pārsteigt kaut kāda gulta)

Отзыв полезен? 0

Poļina

Šīs gultas izvēles iemesls būs skaidrs daudziem vecākiem cilvēkiem. Mēs neesam jauni, un nakts krākšanas problēma mums ar vīru ir ļoti tuva. Šai gultai ir arī Pretkrākšanas pozīcijas režīms (nedaudz paceļam gultas galvgali), tas palīdz mums ērti gulēt.

Отзыв полезен? 0

Raisa

Forši! Mani piesaistīja tas, ka var izmantot vienu, jo mēs vēl neesam nopirkuši pašu gultu) Tad nopirksim piemērotu un iebūvēsim) Lai gan tagad es nezinu, tā izskatās lieliski pati par sevi. Uzreiz nopirkām komplektā regulējamas kājas) Man patīk augstāk, un ar tīrīšanu ir mazāk problēmu. Es nezinu, vai beigās būs vai nebūs gulta, kā plānots, pagaidām mani viss ļoti apmierina.

Отзыв полезен? 0

Lisa

Esmu jauna māmiņa, zīdu savu mazuli, celties pa naktīm un barot bērnu ir smags darbs, nogurst mugura, bet mūsu tētis man un mazulim uzdāvināja lielisku dāvanu - ergomotion gultu!! ! Kad pamostos, gultu novietoju ērtā pozā (sēdus) izmantojot pulti un mugura tiek atbalstīta, man un dēlam ir ērti! Visas mūsu (manas un mazā) vēlmes parasti tiek ņemtas vērā

Отзыв полезен? 0

Marika

Gulta, kas tevi masē, ir sapnis. Jūs varat mainīt režīmu. Pacelt galvgali un lasīt grāmatu, skatīties filmu, es pat nevaru iedomāties, kā agrāk dzīvoju bez tās. Tikai vienas priekšrocības, nepilnības nav manītas vispār. Paldies Askona!!

Отзыв полезен? 0

Žanis

Es ļoti iesaku Ergomotion. Es apgūlos uz tās veikalā un sapratu, ka nevēlos no tās celties augšā. Jūs varat mainīt ķermeņa stāvokli, nospiežot pogu uz tālvadības pults. Tas ir labākais ieguldījums komfortā. Paldies konsultantēm par detalizētajām instrukcijām un paskaidrojumiem, pērkot vienkārši spīdzināju tos!

Отзыв полезен? 3

Laima

Šīs gultas izvēles iemesls būs skaidrs daudziem vecākiem cilvēkiem. Mēs neesam jauni, un nakts krākšanas problēma mums ar vīru ir ļoti tuva. Šai gultai ir arī pretkrākšanas pozīcijas režīms (nedaudz piepaceļam galvgali), tas palīdz mums ērti gulēt.

Отзыв полезен? 4

Jana

Esmu jauna māmiņa, baroju ar krūti savu mazuli. Agrāk celties pa nakti un barot bērnu bija smags darbs, nogura mugura, bet mūsu tētis man un mazulim uztaisīja krāšņu dāvanu - Ergo gultu !!! Pamostoties, ar pulti un atzveltnes balstiem uzstādu ērto gultas pozīciju (sēdus) un dēlam ir ērti! Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā

Отзыв полезен? 5

Jūlija

Jau pusgadu es lietoju Ergomotion 633 un vēlos pateikt milzīgu paldies Askona par šo foršo modeli. Katru vakaru veicu pēdu masāžu ar maksimālu kāju pacelšanu, kāju pietūkums ir pazudis.

Отзыв полезен? 6

Кровать S8 Ergo 633

Размер: 90x200

Доставка курьером -
Доступен для осмотра

БЛОГ
Хороший сон и здоровье:

польза полноценного сна для организма

ваш
подарок
Испытайте удачу и получите скидку на покупку

*Скидка действует в течении 24 часов

Поздравляем вы выиграли