Premium class

Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Transformējamā guļamistabas sistēma Ergo 633 kļūs par īstu dārgumu. Tā ir revolūcija, pasaulē miega. Ar to jūs varēsiet izjust patiesu baudu, ne tikai no miega, bet arī atpūtas laikā. Pat lasot grāmatu un skatoties savu mīļāko filmu, jūs jutīsieties maksimāli komfortabli, jo jūsu ķermenis atradīsies pareizā pozīcijā.

Pateicoties šādai sistēmai, jūs vienmēr varat sajust absolūtu atslābināšanos jebkurā jūsu ķermeņa daļā. Gultā ir paredzētas vairāku zonu un līmeņu masāžas, kas ļaus ātri atgūties un uzkrāt spēkus pat pēc smagas darba dienas.

Pārvaldīt sistēmu, ir pavisam vienkārši, jo komplektā nāk speciāla pults. Turklāt, jūs varat lejupielādēt programmu un veikt nepieciešamo gultas vietas regulēšanu izmantojot savu viedtālruni. Pie tam atzīmēsim, ka šāda tehnoloģija ir pilnīgi droša.


Iezīmes Ergo 633:

1.Pacelšanās laikā automātiskajā režīmā ieslēdzas funkcija galvas pacelšana pakauša daļā. Tādā veidā jūs jutīsieties patiesi komfortabli filmu skatīšanās vai mīļākās literatūras lasīšanas laikā. Pat strādājot ar portatīvo datoru, sēžot uz šīs guļvietas, nesīs tikai prieku.

2.Lai likvidētu muskuļu spriedzi un uzlabotu asinsriti, tiek izmantota funkcija "Relax". Šajā gadījumā kājas tiek paceltas augstāk par sirds līmeni, kas veicina asins atteci un relaksāciju.

3.Vēl viena priekšrocība - vienkārša pārvaldība. Nospiežot vienu taustiņu "Flat" gulta uzreiz atgriezīsies sistēmas sākotnējā stāvoklī.

4.Jūs izjutīsiet patiesu komfortu, gan miega laikā, gan sēžot. To nodrošina "transform" funkcijas esamība.

5.Galvgaļa pacelšana par 7 grādiem ļaus uz visiem laikiem aizmirst, ko nozīmē krākšana.

6.Masāžas funkcija palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko intensitāti un sajust pilnīgu relaksāciju.

7.Taimeris palīdzēs viegli veikt masāžas uzstādījumus.

8. Bluetooth savienojums nodrošina vieglu gultas vadību, izmantojot viedtālruni.

9.Noņemamas kājas padara sistēmu daudzfunkcionālu.

10.Ja jūs vēlaties izveidot sev un tuviniekiem lielisku atpūtas vietu - tā nav problēma. Jūs varēsiet viegli apvienot divas sistēmas vienā. Pie tam, katra no tām strādās autonomā režīmā.

11. Ergo var strādāt gan autonomi, gan arī var tikt iebūvēta kādā no gultas rāmjiem.

12.Sistēma Ergomotion, pateicoties savām funkcijām, veicina pareizu mugurkaula veidošanos. Tieši tādēļ, šis modelis ir ideāli piemērots bērniem pusaudžu vecumā.

13. Topošajām māmiņām - tas arī ir īsts atradums. Grūtniece var viegli piemeklēt sev vispiemērotāko komfortablāko stāvokli. Barojot mazuli arī neradīsies nekādas neērtības.

Šo transformējamo gultas pamatni ir iespējams izmantot ar tādiem matraču veidiem kā: Emotion, Sleep Profesors, Neogenic, Ergospring un Grether&Wells Genesis.

Ja jūs vēlaties sajust pilnīgu sava ķermeņa relaksāciju un baudīt atpūtu, iesakām apstādināt savu izvēli uz transformējamās sistēmas Ergo 633. Ar to jūs pārvērtīsiet savu istabu relaksācijas zonā.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 5

100%

5 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Marika

Gulta, kas tevi masē, ir sapnis. Jūs varat mainīt režīmu. Pacelt galvgali un lasīt grāmatu, skatīties filmu, es pat nevaru iedomāties, kā agrāk dzīvoju bez tās. Tikai vienas priekšrocības, nepilnības nav manītas vispār. Paldies Askona!!

Noderīga atsauksme? 0

Žanis

Es ļoti iesaku Ergomotion. Es apgūlos uz tās veikalā un sapratu, ka nevēlos no tās celties augšā. Jūs varat mainīt ķermeņa stāvokli, nospiežot pogu uz tālvadības pults. Tas ir labākais ieguldījums komfortā. Paldies konsultantēm par detalizētajām instrukcijām un paskaidrojumiem, pērkot vienkārši spīdzināju tos!

Noderīga atsauksme? 3

Laima

Šīs gultas izvēles iemesls būs skaidrs daudziem vecākiem cilvēkiem. Mēs neesam jauni, un nakts krākšanas problēma mums ar vīru ir ļoti tuva. Šai gultai ir arī pretkrākšanas pozīcijas režīms (nedaudz piepaceļam galvgali), tas palīdz mums ērti gulēt.

Noderīga atsauksme? 4

Jana

Esmu jauna māmiņa, baroju ar krūti savu mazuli. Agrāk celties pa nakti un barot bērnu bija smags darbs, nogura mugura, bet mūsu tētis man un mazulim uztaisīja krāšņu dāvanu - Ergo gultu !!! Pamostoties, ar pulti un atzveltnes balstiem uzstādu ērto gultas pozīciju (sēdus) un dēlam ir ērti! Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā

Noderīga atsauksme? 5

Jūlija

Jau pusgadu es lietoju Ergomotion 633 un vēlos pateikt milzīgu paldies Askona par šo foršo modeli. Katru vakaru veicu pēdu masāžu ar maksimālu kāju pacelšanu, kāju pietūkums ir pazudis.

Noderīga atsauksme? 5
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Gulta S8 Ergo 633

Izmērs

2,249 €

Vecā cena

2,499 €

Ekonomija

250 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē