Описание

Строгость и лаконичность линий, внешняя простота формы и сдержанный дизайн кровати Luiza Grand порадуют ценителей минимализма и актуальной во все времена классики. Декоративный кант по периметру придает модели элегантность. Компактное изголовье позволяет разместить кровать в нише под окном – это открывает простор для индивидуальных дизайнерских решений в оформлении спальни.
Универсальная модель, гармонично смотрится в любом интерьере!

Характеристики:
• комплектуется: - с основанием с подъёмным механизмом; - с основанием с ламелями; - с трансформируемым основанием Ergomotion.
• стандартный размерный ряд:
Ширина 135/140/150/160/180/200
Длина 190/200
Длина 203 при комплектации Ergomotion
• мягкое изголовье кровати.

Особенности:
• задняя часть спинки из основного материала;
• можно ставить не у стены;
• практичная в уходе: чехлы на боковых частях (царгах) кровати съемные, при желании их можно заменить, исключены повреждения материала при транспортировке и повторной сборке.

Инструкции по сборке

Характеристики

Отзывы

5

по отзывам 7 человек

100%

7 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Ella

Pacelšanas mehānisms un liela glabāšanas vieta, protams, ir svētība. Daļa no skapja uzreiz tika atbrīvota) Pati gulta. Super kvalitāte, vienkārša montāža. Noņemams pārvalks sānos, var mazgāt vai nomainīt, ja nepieciešams. Izskats. Apmierināts bērns. Visas rotaļmantiņas iederas uz platā galvgaļa.

Отзыв полезен? 0

Kaspars

Pasūtījām gultu 200 × 200 - atzveltnes augstums priekš manis ir ļoti labs - nav pārāk augsts. Atstarpe starp grīdu un gultu ļauj tīrīt grīdu zem tās. Ļoti apmierināti ar gultu.

Отзыв полезен? 0

Linda

Pasūtījām gultu ar paceļamo mehānismu un esam ļoti apmierināti. Gulta izskatās ļoti stilīga un skaista ,pamatne stipra un uzticama. Piegāde ļoti ātra. Iesaku šo modeli visiem.

Отзыв полезен? 0

Līga

Mājaslapā ir daudz gultu fotoattēlu, tāpēc es neredzēju iemeslu doties uz saloniem un izvēlējos onlainā. Manam vīram arī patika gulta, bez vilcināšanās pasūtījām. Viss tika piegādāts laikā, kvalitāte teicama, moderns stils. Lielisks interneta veikals.

Отзыв полезен? 9

ANASTASIJA

Šo gultu paņēmām dēlam. Augumā, izmērs 120x200. Ar paceļamo mehānismu. Vajadzēja tikai gultu ar mīkstu, bet zemu galvgali. Ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Izskatās ļoti vērtīgi. Gaidījām tikai desmit dienas. Meistars salika to ļoti ātri. Un pat iedeva ieteikumus lietošanai. Pacelšanas mehānisms ļoti vienmērīgs,varu pats viegli pacelt. Iekšā ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu,saplāksnis nesmaržo vispār, kā daži raksta. Dienas laikā izvēdinājām un dēls jau tajā pašā naktī gulēja. Nākošajā dienā atkal attaisīju veļas kasti, lai izvēdinātu. Vispār, pagaidām visi ir apmierināti, pārējo laiks parādīs.

Отзыв полезен? 4

Guna

Lieliska gulta! Es tieši meklēju gultu ar zemu galvgali un lai tā būtu apšūta ar audumu. Priekš manis tā ir vienkārši ideāla... nekā lieka. Tieši tas, kas bija vajadzīgs. Es ieraudzīju to un uzreiz iemīlējos! Paldies Askona

Отзыв полезен? 4

Inga Dukure

Mēs iegādājāmies šo gultu manam dēlam, izmērs 120 x 200. Ar pacelšanas mehānismu. Vajadzēja gultu ar mīkstu, bet zemu galvas klāju. Mēs ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Tas izskatās ļoti labi. Pacelšanas mehānisms ir ļoti mērens, es to varu viegli pacelt pati. Iekšpusē ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu, saplāksnis nemaz nesmaržo, kā daži raksta. Izvēdinājām pa dienu un tajā pašā naktī dēls jau gulēja. Nākamajā dienā es atkal atvēru atvilktni, lai vēdinātu. Izvēlējāmies Serta Dorsey matraci. Kopumā, pagaidām visi ir laimīgi, par pārējo - laiks parādīs.

Отзыв полезен? 5

Кровать S8 Luiza Grand

Размер: 140x200

Функции: Ортопедическая решетка

Доставка курьером -
Доступен для осмотра

БЛОГ
Хороший сон и здоровье:

польза полноценного сна для организма

ваш
подарок
Испытайте удачу и получите скидку на покупку

*Скидка действует в течении 24 часов

Поздравляем вы выиграли