Описание

Лаконичный и универсальный дизайн для всей семьи. Оригинальность модели придает мягкое изголовье, с крупной прямоугольной стежкой.
Рекомендуется в ткани Brera и Casanova.
Характеристики:
Стандартный размерный ряд:
Ширина 135/140/150/160/180/200
Длина 190/200
Длина 203 при комплектации с основанием Ergomotion.
* Высота спинки: 100 см;
* Комплектуется:
- с основанием с подъёмным механизмом;
- с основанием с ламелями;
- с основанием Ergomotion;
* Высота спального местa: 35 см;
* Максимальный вес на 1 спальное место: 140 кг;
* Рекомендуемая высота матраса: от 17 до 30 см;
* Полезная глубина бельевого ящика: 18 см;
* Бельевой ящик: разделен на две части.

Особенности:
*Задняя часть спинки из технического материала;
* Чехлы на царгах не съемные.

Инструкции по сборке

Характеристики

Отзывы

5

по отзывам 11 человек

100%

11 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

Madars

Es esmu apmierināts ar sūtījumu un piegādi . Viss ir super

Отзыв полезен? 1

Madars

Es esmu apmierināts ar sūtījumu un piegādi . Viss ir super

Отзыв полезен? 0

Jana

Esmu ļoti apmierināta, kvalitāte lieliska!

Отзыв полезен? 2

Dagnija

Šo modeli vēlos ieteikt visiem, jo ​​tas izskatās ļoti labi, un uz tausti ir ļoti patīkams, un ir skaidrs, ka materiāla kvalitāte nav lēta. Piegādāta un salikta ļoti ātri. Vēlos atzīmēt arī meistarus - Profesionāļi!

Отзыв полезен? 6

MĀRĪTE

Mēs iegādājāmies divguļamo variantu. Man patīk gulta gan ar savu izskatu, gan ar ērtu funkciju komplektu. Arī pēc lietošanas pieredzes gulta ir kvalitatīva. Nečīkst, rāmis ļoti izturīgs.

Отзыв полезен? 6

Ginta V.

Man uzreiz patika gulta uz attēliem mājaslapā. Un kad ieraudzīju, ka tai ir atlaide, uzreiz pasūtīju. Tā izrādījās ne tikai skaista, bet arī ļoti ērta. Diemžēl joprojām izmantoju veco matraci, bet domāju, ka drīzumā iegādāšos šeit jaunu!

Отзыв полезен? 19

Inna

Es ilgi skatījos uz šo gultu, nevarēju vairs pretoties, pasūtīju kad bija atlaide! Vīrs kurnēja, bet bija apmierināts ar gultu, kas ir daudz ērtāka par mūsu veco. Gultai ir pacelšanas mehānisms un atvilktnes, tāpēc ir ļoti ērti uzglabāt gultas veļu un papildu spilvenus. Iepriekš visu vajadzēja sabāzt skapī.

Отзыв полезен? 10

Jolanta

Nopirku šo gultu Askonā. Mums ir mazs dzīvoklis, un tas bija labākais risinājums masīvas gultas vai dīvāna vietā. Gulta ar pacelšanas mehānismu, kas tiek pacelts bez lielas piepūles, stiprinājumi ir labi, izturīgi. Gada laikā gultas stāvoklis nav mainījies, lūk, ko nozīmē kvalitāte!

Отзыв полезен? 8

Яна

Кровать очень нравится. По дизайну - все лаконично и просто, как и хотели. Материал - экокожа, удобно протирается влажной тканью. Основание кровати легко поднимается и опускается, предусмотрены две ручки. Внутри большой короб для хранения, правда здесь эконом вариант - на половину днища, остальную часть можно использовать для хранения вещей в чехлах или боксах.

Отзыв полезен? 10

Lāsma

Pagājušajā mēnesī Askona veikalā iegādājos šo gultu ar paceļamo mehānismu. Kad ieraudzīju šo modeli, es tajā burtiski iemīlējos! Tas bija tieši tas, ko es meklēju savai guļamistabai. Gultas izmērs 180 * 200, krēmkrāsā. Gulta salikta kvalitatīvi, visus mehānismums un vītnes pārbaudīaj brālis, kurš vairāk nekā gadu nostrādājis mēbeļu veikalā. Pacelšanas mehānismi strādā lieliski, veļas kaste liela, man tur ir ievietots daudz nevajadzīgu lietu. Gulta lieliska, piegāde un montāža veikta laikā.

Отзыв полезен? 6

Agnese

Man ļoti patīk gulta, atveda laicīgi. Labs serviss.

Отзыв полезен? 3

Кровать S8 Agata