0% лизинг 24 мес.

Premium class

-15%

в наличии, быстрая доставка

Описание

Ортопедический матрас Grether&Wells Heaven Prestige со средней степенью жесткости – классический вариант изделия, собранного без применения машин. Только ручная сборка способна передать тепло человеческих рук и любовь мастеров, долгие дни трудившихся над созданием матраса, дарящего незабываемо прекрасные ощущения во время сна. Окантовка прочной лентой, цвет которой выбирает сам клиент, завершает процесс сборки. Еще одним преимуществом является отсутствие ограничений по весу.

В качестве основы используются:

 • пяти зональный блок независимых пружин Soft Touch. Уникальность запатентованной конструкции состоит в том, что ее внедрение позволяет осуществлять анатомическую поддержку тела, а, значит, в целом улучшать качество сна.
 • Льняное полотно натурального растительного происхождения применяется, как слой, защищающий мягкий наполнитель от трения с пружинами. Материал прекрасно сохраняет форму после долгих лет использования, не электризуется. Бесшумно гасит возникающие вибрации, способствуя расслаблению тела.
 • Comfort Foam – инновационная пена высокого уровня комфортности. Ее ячейки намного шире, чем в обычных вариантах. Именно они обеспечивают прекрасную проницаемость воздуха, а также препятствуют образованию влаги. Воздушная микроциркуляция в данном материале в тридцать раз превышает возможности обычной пены. Уникальная технология Airflow помогает теплу рассеиваться в три раза быстрее, что создает более комфортные, здоровые условия для отдыха. Долговечная Comfort Foam несет ответственность за поддержку тела в правильном состоянии.
 • усиление, выполненное по периметру изделия, позволяет сделать площадь спальной поверхности больше на 15%. Кроме того, усиление является для пружинного блока дополнительной защитой от повреждений.
 • Comfort Foam with Airflow – эксклюзивное решение для верхнего покрытия. Состоит из высококачественного трикотажа бельгийского производства, дополненного хлопковым волокном большого объема, увеличивающим показатели воздухопроницаемости. Длительно хранит первоначальную форму, не теряя ее при высоких нагрузках. Износоустойчивый, мягкий, приятный на ощупь.
Расширенная гарантия 10 лет (при покупке с защитным чехлом)!

Достоинства Grether&Wells Heaven Prestige:
 • изделие ручной работы;
 • применение инновационных материалов;
 • повышенный уровень воздухопроницаемости;
 • эффективное рассеивание тепла;
 • упругая поддержка тела;
 • безопасность для здоровья;
 • износоустойчивость;
 • без ограничений по весу.

Матрас Grether&Wells Heaven Prestige – революционное решение, дарящее любовь и тепло человеческих рук!

Основания продаются отдельно, цена указана только за матрас, уточняйте пожалуйста, информацию у менеджеров.

Данная модель матраса доступна в двух цветовых решениях:

Heaven Prestige col2.png

Характеристики

 • Тип

  пружинные

 • Высота матраса

  25

 • Спальное место

  Односпальные

  Двуспальные

 • Жесткость

  средний

 • Вес на спальное место

  от 140 до 170 кг

 • Особенности

  Односторонние

 • Для кого

  для взрослых

  для подростков

  для пары

 • Наполнитель

  Натуральный латекс

  Пена Orto Foam

  Пена с памятью формы

  Войлок

  Натуральное хлопковое волокно

  Пена высокой комфортности

  Пена высокой плотности

  Пена с микромассажным эффектом

 • Количество пружин

  от 2000

 • Коллекция

  Grether & Wells

 • Цвет матраса

  Бежевый

  Серый

 • Пружинный блок

  Pocket

 • Зональность

  5-zone

 • Слои матраса

  5

 • Гарантия, лет

  2

 • Бренд

  Sleep8

Отзывы

4,9

по отзывам 11 человек

92%

10 отзывов

7%

1 отзыв

0%

0 отзывов

0%

0 отзывов

0%

0 отзывов
+ Оставить отзыв

Līna

Satriecošs matracis, atbilst savam nosaukumam. Ir prieks uz tā gulēt. Ideāli piemērots tiem, kas vēlas kaut ko ne pārāk mīkstu un vienlaikus ne pārāk cietu. Paldies veikala darbiniekiem, kuri palīdzēja nopirkt matraci pēc iespējas īsākā laikā. Esmu pilnīgi apmierināta, lietoju nedaudz vairāk kā mēnesi, sūdzību vēl nav.

Отзыв полезен? 1

Maija

Sveiki! Askona ir mana mīlestība. Šis nav mans pirmais pasūtījums. Bet šoreiz manam priekam un lielajai pateicībai nav robežu. Sākot ar izcilo menedžeri, savas jomas profesionāli Mariju, viņas smalko, individuālo pieeju, izvēle krita uz Heaven Prestige matraci, Elisa gultu un pārvalku. 8 dienas pēc pasūtīšanas piezvanīja tikpat patīkams jaunietis, kurš paziņoja piegādes datumu. Un 11. dienā pēc pasūtījuma veikšanas viņi man piegādā manu sapni! Īpašs paldies puišiem, kuri ir ātri visu atveda un salika 5 ++++. Ir pagājušas divas naktis, es esmu septītajās debesīs. Es guļu kā zīdainis, mugura nesāp kā agrāk. Matracis ir lielisks, gulta iekļaujas interjerā kā galvenais objekts. Ir tikai viens ieteikums tiem, kas meklē matraci - ir svarīgi, uz kā tu gulēsi, nežēlo naudu matracim, tas ir tavs veselīgais miegs, veselība!

Отзыв полезен? 3

Elita

Lietoju jau vairāk kā gadu un varu teikt tikai to labāko! Viņš ir lielisks. Augšējais slānis ar mīkstajām putām iegūst perfektu ķermeņa formu, kad guļat uz sāniem, ideālā gadījumā pielāgojas jūsu dibena izliekumam (ja tāds ir), ja guļat uz muguras. Mans svars ir 65, augums 173, ar izvirzītiem gurniem un man ir ļoti neērti uz cietiem matračiem, bet šis ir ideāli piemērots manai figūrai. Arī šūšanas un audumu kvalitāte ir augstumā, ļoti skaisti. Es to ļoti iesaku! Nenožēloju, ka iegādājos šo matraci.Ņēmu līdzingā uz 10 mēnešiem atrodoties dekrētā un pat nepamanīju, kā es kļuvu par šī brīnuma īpašnieci. Labāk ietaupīt naudu uz pašas gultas, bet ne uz matrača un redeļu pamatnes. Lai veicas visiem!

Отзыв полезен? 3

Liena

Ideāls matracis! No sākuma iegādājos Sanders, ievērojot konsultantu ieteikumus. Pēc pirmās nakts uz tā es sapratu, ka matracis man neder (pārāk elastīgs, kā batuts). Es pieprasīju apmaiņu ar piemaksu uz šo matraci, un tas izrādījās nevainojams. Virsējais slānis ir ļoti mīksts (atgādina ortopēdisko spilvenu ar atmiņas efektu), kas ļauj tam pilnībā atbilst ķermeņa formai, bet tajā pašā laikā tas neizkrīt kā šūpuļtīkls. Mans svars ir 49 kg, augums 166, neizslēdzu, ka cilvēkam ar citiem parametriem būs dažādas sajūtas.

Отзыв полезен? 5

Aleksandra

Labdien ! Es vēlos izteikt dziļu pateicību veikalam Askona. Pirms aptuveni diviem mēnešiem šajā veikalā iegādājāmies dīvānu, kas izrādījās ar nelielu defektu. Menedžeris bija ļoti uzmanīgs mūsu jautājuma risināšanā. Vienmēr sazinājās un visādā ziņā palīdzēja mums atgriezt šo produktu! Dīvānu nolēmam nomainīt pret matraci. Un atkal, pateicoties menedžerim, mēs izvēlējāmies tieši to variantu, kas mums bija piemērots. Vēlreiz liels paldies par profesionalitāti un, pirmkārt, par laipno cilvēcisko attieksmi.

Отзыв полезен? 5

Jūlija

Es to nopirku pirms vairāk nekā gada, lielisks matracis, viss ir kārtībā. Galvenā iezīme ir tā, ka vasarā nav karsts. Ļoti ērti, kaut kur starp mīkstu un cietu, priekš manis ideāls variants. Esmu ļoti apmierināta ar visu. Īpaši pateicos konsultantam :)

Отзыв полезен? 6

Jelena

Es gribu pateikt lielu paldies konsultantei par šī matrača modeļa ieteikšanu. Man ir muguras problēma, un matrača izvēle bija grūta. Mēs nopirkām šo modeli un nenožēlojām. Gulēt uz tā ir prieks. Mugura nemaz nesāp. Liels paldies

Отзыв полезен? 4

Monta

Nopirkām ar vīru šo matraci. Mēs esam saj;usmā. Mugura nesāp. Guli kā uz mākoņa.

Отзыв полезен? 11

Inna

Mēs iegādājāmies šo matraci jūlija beigās. Pēc internetveikala menedžera ieteikuma (liels paldies - kaut šādu speciālistu būtu vairāk) izvēlējos tieši šo matraci. Tagad (sešus mēnešus pēc matrača lietošanas) nolēmu uzrakstīt atsauksmi. Man ļoti patīk matracis. Gulēt ir prieks. Mums ar vīru ir lielas svara atšķirības un kad viņš griežas (viņš nemierīgi guļ), es nemaz nejūto to. Nu jau pusgadu nesāp mugura, labi guļu, šis matracis pilnībā apmierina. Vīrs arī nesūdzas - lielisks matracis. Mēs guļam kā uz mākoņa

Отзыв полезен? 4

Arina

Es biju apņēmības pilna iegādāties matraci ar dažādu stingrības pakāpi. Rezultātā pēc konsultanta ieteikuma apsvēru iespēju iegādāties tieši šo variantu. Esmu ļoti gandarīta, ka kļuvām par elitāra matrača īpašniekiem. Gan produkta kvalitāte, gan miega kvalitāte ir augstākajā līmenī.

Отзыв полезен? 15

Andris

Es izvēlējos starp Orland Park un šo modeli, bija nedaudz mulsinoši, ka tas bija jaunums, bet konsultants iebilda, ka šis ir mīkstāks, un man tas bija svarīgi, jo mana sieva bija stāvoklī. pēc pirmās nakts varu teikt, ka man bija taisnība) Lielisks matracis, lielisks ražōtājs, paldies!

Отзыв полезен? 19

0% лизинг 24 мес.

Матрас Grether&Wells HEAVEN PRESTIGE

Размер

905 €

Старая цена

1,065 €

Экономия

160 €

Посмотреть товар онлайн

Продавец покажет товар .Камеру включать не понадобится Посмотреть товар онлайн

Сопутствующие товары