Описание

Мягкое объёмное изголовье с лаконичным дизайном, в стиле современного минимализма. Глубокие горизонтальные утяжки на изголовье добавляют модели объема и выразительности.
Рекомендуется в ткани Brera.
Характеристики:
• Стандартный размерный ряд:
Ширина 135/140/150/160/180/200
Длина 190/200
Длина 203 при комплектации Ergomotion.
• Высота спинки: 100 см;
• Комплектуется:
- с основанием с подъёмным механизмом;
- с основанием с ламелями;
- с основанием Plato
- с трансформируемым основанием Ergomotion
• Высота спального места: 43 см;
• Максимальный вес на 1 спальное место: 140 кг;
• Рекомендуемая высота матраса: от 23 см;
• Полезная глубина бельевого ящика: 11 см.

Особенности:
• Задняя часть спинки из технического материала;
• Чехлы на царгах не съёмные.

Инструкции по сборке

Характеристики

Отзывы

5

по отзывам 11 человек

100%

11 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва

0%

0 отзыва
+ Оставить отзыв

July

Man ļoti patīk gulta.Krāsa - bēšs velūrs, tieši tāda, kādu vēlējos: drīzāk pelēcīgi bēša. Tieši aizkaru krāsā. Gaišas koka kājas, pietiekami augstas, lai notīrītu grīdu zem gultas. Piegāde teicama. Viss skaidri, ātri un ļoti profesionāli.

Отзыв полезен? 2

Nike

Gulta ir šika, ērta un montāža aizņēma tikai 40 minūtes.Liels paldies piegādes un montāžas darbiniekiem, viss notika ļoti ātri un profesionāli.

Отзыв полезен? 1

Marina

Mājaslapā izvēlējāmies gultu, un salona meitenes mums palīdzēja izvēlēties krāsu. Gulta skaista, nekas lieks. Lieliski iederas mana dēla istabā. Augstas kvalitātes, spēcīgas, vienmērīgas šuves. Ļoti apmierināti ar pirkumu.

Отзыв полезен? 0

Marta

Mūsdienīgs dizains, individuāls izmērs, kājas, lai zem gultas varētu iebraukt robots putekļusūcējs, labas kvalitātes gulta.

Отзыв полезен? 0

Leo

Paldies darbiniekiem par plašo informāciju un palīdzību ar krāsas izvēli. Gultu izgatavoja ļoti ātri un kvalitāte ir lieliska!

Отзыв полезен? 0

Rita

Lieliska gulta, atradu tieši to, kas iederas manā interjerā. Pēc salikšanas papildus pasūtīju dekoratīvos spilvenus. Gultas polsterējums ir ļoti jauks, kvalitāte izcila. Gultas augstums ļauj veikt tīrīšanu ar robotu putekļsūcēju. Es iesaku šo modeli.

Отзыв полезен? 0

Diana

Labvakar! Šodien piegādāja un uzstādīja manu ilgi gaidīto gultu. Viss noritēja ļoti ātri un efektīvi, un pats galvenais, bija ļoti patīkami, ka puiši paņēma līdzi prom visu iepakojumu. Šodien es esmu laimīgākais cilvēks pasaulē!

Отзыв полезен? 0

Līva N.

Būtībā mums vajadzēja gultu ar kasti mantu uzglabāšanai, jo ​​guļamistaba ir maza, bet mums ir daudz lietu. Mēs ilgi meklējām, līdz ieraudzījām šo gultu. Lieliski atbilst visām mūsu prasībām.

Отзыв полезен? 0

Sanita

Ilgu laiku mēs ar vīru gatavojāmies nomainīt dīvānu pret gultu. Mēs izvēlējāmies starp vairākiem variantiem un galu galā iegādājāmies šo modeli. Pirmkārt, man patika izskats. Krāsa ir vienkārši brīnišķīga! Gulta lieliski iekļaujas interjerā.

Отзыв полезен? 3

Ieva

Liela, ērta gulta. Daudz vietas mantu glabāšanai. Zem gultas pat var savākt netīrumus ar putekļusūcēju.

Отзыв полезен? 8

Ņikita

Man patīk dizains, reālajā dzīvē tas ir labāks nekā fotoattēlā, MDF un pastiprināti stūri. Apakšā attālums ir pietiekams jebkuram robotam putekļsūcējam.

Отзыв полезен? 6

Кровать S8 Lema