Apraksts

Hanna ir mīksts naktsgaldiņš ar klasisku dizainu, kas kļūs par stilīgu rotājumu Jūsu mājās.
Naktsgaldiņam ir divas atvilktnes ar lodīšu vadotnēm, kurās ērti novietot ikdienā nepieciešamās lietas vai iecienītākos aksesuārus. Tas padara naktsskapīti ne tikai par lielisku interjera papildinājumu, bet arī par ļoti praktisku pirkumu.

Priekšrocības:

  • apmales ir mīkstas, drošas, īpaši bērniem;
  • aizmigure no tehniskā auduma;
  • ir iespējama tīrīšana ar robotu putekļu sūcēju.

Specifikācijas:
  • Augstums - 48,5 cm
  • Platums - 42 cm
  • Dziļums - 38,5 cm
  • Materiāls - mīkstās mēbeles
  • Atvilkņu skaits - 2
  • Aizmuguras materiāls - tehniskais audums

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 4

100%

4 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Olvita

Simpātisks. Pieskārienam patīkams audums. Speciāli izvēlējos tieši šo, jo mana meita ir maza, staigā nestabili un var trāpīt stūrī. Šis skapis ir mīksts un pilnīgi drošs. Standarta dziļuma atvilktnēs var ielikt lādētājus, telefonu, e-lasītāju, pāris iecienītākos roku krēmus un masku miegam. Man patīk, kad visas mazās lietas ir pa rokai. Nopirku interneta veikalā par labu cenu.

Noderīga atsauksme? 0

Nila

Brīnišķīgs naktsskapītis maziem priekšmetiem, tam ir daudz polsterējuma iespēju, un, ja jau esat iegādājies dīvānu vai gultu Askona, jūs atradīsiet pareizo krāsu komplekta izveidošanai. Naktsgaldiņš ir mazs, piegādi nepasūtījām. Pagaidījām pāris dienas, kad tas nonāks veikalā un paši devāmies tam pakaļ.

Noderīga atsauksme? 0

Lada

Biju skeptiska pret mīksta auduma naktsskapīšiem, taču veikalā tos aptaustīju un izvēlējos piena krāsā. Ērti, ka var klusi, bez trokšņa nolikt grāmatu vai telefonu, ja vīrs jau guļ, vai no rīta, meklējot modinātāju, rokas stiepiena attālumā var just nevis aukstu pamatni, bet gan vieglu, mīkstu audums.

Noderīga atsauksme? 0

Faina

Esmu ļoti apmierināta ar šī naktsgaldiņa izskatu, tas atbilst manas Silvana gultas stilam. Naktsskapītis ir mazs, mīksts un neticami mīļš)))) Man tieši bija tukšs stūris, un naktsgaldiņš papildināja interjeru un tagad esmu pilnībā apmierināta ar savu guļamistabu.

Noderīga atsauksme? 0

Naktsskapīši S8 Hanna

Izmērs: 38,5x42x48,5

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt