Filtrs
Cena
Tips
jebkuras komplekcijas cilvēkiem, jebkurai gulēšanas pozai
pildījuma materiāls nodrošina pareizu galvas un kakla atbalstu
Augstums
Cietība
Apvalka materiāls
Pildījums
Unikālas īpašības
Наличие

Kopā preces: 1

ir pieejams, ātra piegāde
S8 Pillow cover

26 €

RMTC: 30 € -15%

Kādas ir Askona spilvenu priekšrocības?

Askona spilvenu klāsts ir pieejams 4 līnijās. Pirmā līnija ir tradicionālie pildītie spilveni, kas ir populāri visā pasaulē. Otrā līnija ir spilveni ar atmiņu, trešā ir invatīvie viedie spilveni, un visbeidzot, ceturtā līnija ir modernie spilveni ar regulējamu pildvielu blīvumu. Pateicoties tik daudzveidīgajam produktu klāstam, mēs piedāvājam produktus, kas atbilst jebkura klienta vēlmēm.
Ražošanā mēs izmantojam augstākās kvalitātes izejvielas: tie ir gan dabiski materiāli (kokvilna, bambuss, eikalipts), gan augsto tehnoloģiju materiāli (formas atmiņas putas, Outlast, inovatīvas poliestera šķiedras). Tas viss nodrošina izstrādājumiem brīvu gaisa cirkulāciju, termoregulāciju, higroskopiskumu un līdz ar to ilgstošu ekspluatācijas laiku, saglabājot produkta sākotnējo izskatu.
Mēs īpaši uzsveram, ka visi ražošanā izmantotie materiāli ir hipoalerģiski un absolūti droši cilvēkiem.

Kā izvēlēties spilvenu?

- Pareizais spilvena augstums ir atkarīgs no ķermeņa uzbūves. Jo platāki pleci, jo augstākam jābūt spilvenam. Vīrieša spilvenam vīrietim ir jābūt nekā sievietes spilvenam.

- Pareizais spilvena augstums, kā arī tā elastība ir atkarīga no ierastās gulēšanas pozīcijas. Ja cilvēks guļ uz sāniem, tad viņam vajag augstu modeli, apmēram 12-16 cm. Šajā gadījumā spilvena augstumam jāatbilst jūsu pleca platumam. Ja cilvēks dod priekšroku gulēt uz muguras un vēdera, tad viņam ir nepieciešams zemāks modelis. Precīzāk, gulēšanai uz muguras - vidējais spilvena augstums ir 10-13 cm.

Ja cilvēkam patīk gulēt uz vēdera, tad viņam ir piemērots modelis ar zemu 6-8 cm augstumu, vai ar regulējamu pildījumu. Modeļi ar regulējamu pildījumu ir daudzpusīgi, tos var pielāgot dažādiem augstumiem un elastībai.

Spilvena augstumam jāatbilst pozīcijai, kurā esat pieradis gulēt.
Lai uzturētu mugurkaulu fizioloģiski pareizā stāvoklī, spilvenam pilnībā jāaizpilda vieta starp kaklu un matraci.
Tāpēc, guļot uz sāniem, spilvenam jābūt augstākam nekā guļot uz muguras un vēdera.

- Jāņem vērā arī pašas guļvietas cietība:
Matracis ir mīksts - spilvens liksies augstāks. Vidēji ciets matracis - spilvens liksies augsts. Matracis ir ciets – spilvens liksies zemāks.
Attiecīgi augstie modeļi ir piemēroti mīkstajiem matračiem, bet zemākie – cietajiem.

Tālāk jums jāizvēlas komforta līmenis:

Ir svarīgi saprast, uz kādiem spilveniem esat pieradis gulēt? Ir 2 spilvenu kategorijas:

- Putu vai lateksa spilveni, kas nodrošina paaugstinātu elastību.
- Pildītie spilveni ir spilveni, kas izgatavoti no dūnām/spalvām, poliestera pildvielām vai sintepona pildījuma, šādiem spilveniem ir visērtākais mīkstums.

Lai izdarītu pareizu izvēli, ir jāprecizē individuālās preferences:

Vai jums ir muguras vai kakla sāpes?
Ja tā, tas var ieteikt anatomiskus atmiņas putu modeļus.

Vai miega laikā uz spilvena kļūst karsts?
Ja tā, tad spilveni ar dzesēšanas materiāliem, piemēram, gēla slāņiem, Outlast vai Tencel, ir lieliski piemēroti.
Kādi ir vēlamie materiāli?
Dabīgie materiāli ir kokvilna, bambuss un Tencel, tas ir, tie, kas nodrošina brīvu gaisa apmaiņu un ir arī ļoti higroskopiski.
Hipoalerģiski materiāli ir formas saglabājošas putas, augsto tehnoloģiju poliestera šķiedras, inovatīvi materiāli, kuros nekad nebūs baktēriju un parazītu.
Vai vēlaties gulēt uz mikromasāžas spilveniem?
Ja tā, tad sortimentā ir spilvens ar teksturētu trikotāžas pārvalku, kā arī moderni modeļi ar šūnu putām, kas stimulē asinsriti, piesātina to ar skābekli un nodrošina mierīgu un veselīgu miegu.
Vai jums patīk inovācijas?
Ja jā, tad ekskluzīvi spilveni ir lieliski piemēroti cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu. Tie ir inovatīvi anatomiski modeļi, kas miega laikā spēj skenēt ķermeni un brīdināt par jebkādām veselības problēmām.