Filtrs
Cena
Tips
piemērotas jebkurai sezonai un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem mājā. Pateicoties izmantotajiem materiāliem, zem šādas segas vasarā nebūs karsti un tā sasildīs vēsākajās naktīs.
Pildījums
mākslīgs hipoalerģisks materiāls, rada termoregulācijas efektu
unikāls audums, ko NASA speciālisti izstrādājuši, lai aizsargātu astronautus no temperatūras svārstību ietekmes.Audumā ir miljoniem lodīšu, kas izgatavotas no īpaša vaska, kas nodrošina termoregulāciju.
Noņemams pārvalks
Apvalka materiāls
sintētiska šķiedra, ko iegūst, izmantojot plānas savītas šķiedras. Šādas šķiedras izgatavošana ir diezgan darbietilpīgs process, jo ir jāiegūst tieva šķiedra, kuras diametrs ir viena desmitā daļa vai pat simtdaļa milimetra, kas ir simts reižu plānāka par cilvēka matu.
unikāls audums, kas pēc izskata atgādina zīda šķiedras un pēc kvalitātes nav zemāks par kokvilnu.
dabiskas izcelsmes materiāls, kas izgatavots no Austrālijas eikalipta koksnes un pakļauts nanoapstrādei. Eikalipts, no kura tiek iegūtas šķiedras, tiek augsti novērtēts tā antibakteriālo īpašību dēļ. Eikalipta sastāvā esošās vielas novērš mikroorganismu augšanu un tām piemīt izteiktas pretmikrobu īpašības. Uz audekla nekad neveidosies pelējums vai putekļu ērcītes
Unikālas īpašības
materiāli lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst
absolūti droši materiāli, piemēroti pat bērniem
materiāli lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst
mūsu produktu ražošanā izmantotajiem materiāliem ir funkcija, kas uztur optimālu temperatūru visa miega laikā
Наличие

Kopā preces: 1

-5% ir pieejams, ātra piegāde DĀVANU LAIKS
S8 Beyosa

0% līzings 12 mēn.

no 13.42 € / mēn.

161 €

169 €