Pārzvaniet
man
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00
Pārzvaniet man
Katru dienu no 10:30 līdz 19:00

Maksājums

Maksājumu veidi:

Maksājums bankā

Apmaksājot caur internetbanku vai bankas filiālē. Rēķins tiks sagatavots un nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildība par datu aizsardzību maksājuma laikā attiecināma uz atbilstošo banku, jo visas naudas operācijas notiek bankas internetbankas sistēmā.  Preču piegāde tiks veikta, kad rēķinā minētā naudas summa pilnā apmērā būs ienākusi SIA “TH Askona” AS Rietumu Banka kontā. Saņemot preci, Jums tiks izsniegta preču pavadzīme, kas jāparaksta, apliecinot preces saņemšanas faktu.

Pilns nosaukums: SIA "TH Askona"
ID: 40203239369
Rīga, Krasta iela 68A, LV-1019

Bankas dati: 
Bank: AS Rietumu
IBAN: LV37RTMB0000700801913
SWIFT BIC: RTMBLV2X

Tiešsaistes maksājums Visa/MasterCard

Iespējams norēķināties ar jebkuru kredītkarti, izņemot American Express.

Līzings

  • Aizdevums.lv
  • Incredit Group

Veicot pasūtījumu, kā apmaksas veidu izvēlieties līzingu, aizpildiet visus nepieciešamos laukus un pabeidziet pasūtījuma noformēšanu. Izvēlieties kādu no līzinga kompānijām (aizdevums.lv vai incredit group), kā arī norādiet pirmās iemaksas lielumu un līzinga termiņu. Ja Jūsu izvēlētā līzinga kompānija būs akceptējusi līzinga pieteikumu, līzinga kompānija sastādīs Jums līzinga līgumu, kas jāparaksta preces saņemšanas brīdī, klāt pievienojot Jūsu korekti noformētu personu apliecinošā dokumenta (pases/id kartes) kopiju, atbilstoši noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma 14.panta pirmās daļas prasībām, kas nosaka, ka līzinga kompānija, uzsākot darījuma attiecības vai veicot šā likuma 11.pantā minētos darījumus, izgatavo to dokumentu kopijas, uz kuru pamata veikta klienta identifikācija. Personu apliecinošā dokumenta (pases/id kartes) kopija ir noformēta korekti, ja uz tās ir skaidri redzami Jūsu personas dati (Latvijas rezidentam:  vārds, uzvārds, personas kods; Latvijas nerezidentam: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, personas fotoattēls, personu apliecinoša dokumenta numurs un izdošanas datums, valsts un institūcija, kas dokumentu izdevusi), kā arī uzrādīta sekojoša informācija uz Jūsu personu apliecinošā dokumenta kopijas: teksts „kopija pareiza”, Jūsu personiskais paraksts, tā atšifrējums, personas kods un datums, atbilstoši 2018.gada 4.septembra lr ministru kabineta noteikumu nr.558 dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība 50.punkta prasībām.
Piegāde Latvijā

Pēc pasūtījuma saņemšanas pārbaudiet tā izskatu, komplektāciju un mehānisko bojājumu trūkumu.

Ja preces ir noliktavā:
Rīga - darba dienās - 1-2 dienas
Latvija - darba dienās - 2-3 dienas

Ja preces tiek pasūtītas:
pasūtījumu izpildes laiks 20-30 darba dienas
* dīvānu un gultu pasūtījumu izpildes laiks - līdz 45 darba dienām

Preces no noliktavas

Ja esat izvēlējies Preces saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Ilzenes 2, tel.+371 200 090 64:
  • Darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00
  • Preču saņemšana mūsu noliktavā ir bez maksas
Ja pasūtījuma apmaksa ir plānota pie saņemšanas, tad lūdzam pasūtījumu izņemt 10 dienu laikā no tā sagatavošanas brīža, vai pabrīdināt, ka Jūs plānojiet ierasties pie mums vēlāk. 

Gadījumā, ja pasūtījums nav izņemts un mums nav informācijas par Jūsu pasūtījuma glabāšanas termiņa pagarināšanu, mēs paturam tiesības šo pasūtījumu anulēt un atgriezt rezervētas preces brīvā pārdošanā.

Ja pasūtījums kāda iemesla dēļ Jums vairs nav aktuāls un Jūs vēlaties to atcelt, lūdzam Jūs informēt par savu lēmumu arī mūs - neviens nepārmetīs, bet tas palīdzēs mums precīzāk apzināt aktuālu noliktavas atlikumu, neveidot liekus uzkrājumus un, iespējams, arī tikt ātrāk pie kārotās preces citam pircējam. Jūs varat nosūtīt mums e-pastu, uzzvanīt, nosūtīt SMS vai, varbūt, arī vēstuli pa pastu - kā Jums ir ērtāk!

Piegāde no Askona kurjerpasta Rīgā un Latvijā

Rīgā un tuvākajā Rīgas apkaimē pasūtījumu piegādāsim ar savu kurjeru palīdzību vai, lielās noslodzes gadījumos, lūgsim palīdzību vienam no draudzīgajiem kurjerdienestiem. 
Standarta piegādes laiks ir tajā pašā vai nākamajā darba dienā no pasūtījuma nodošanas piegādei. Protams, iespēju robežās cenšamies saskaņot arī precīzāku piegādes laiku 2-3 stundu intervālā.

Pārējā Latvijas teritorijā piegādes iespēja ar mūsu kurjeru tiek atsevišķi saskaņota ar menedžeri katram konkrētam gadījumam, balstoties uz Jūsu vēlmēm un mūsu iespējām.

Piegādes termiņu izmaiņas gadījumā, mēs obligāti ar Jums sazināsimies, lai vienotos par citu piegādes termiņu..

Kurjeru pakalpojumi SIA "Vepinak Latvija”

Venipak kurjers piegādā preci līdz Jūsu norādītajai adresei. Jums ir iespēja izvēlēties gan sev vēlamo apmaksas veidu, gan piegādes vietu.

Ja prece tiek iegādāta līzingā, Jums pašam personīgi ir jāsaņem prece un jāsagatavo:

  • Jūsu personu apliecinošā dokumenta (pases/ID kartes) kopija, kas ir jāpievieno pie parakstītā līzinga līguma, atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma 14.panta pirmās daļas prasībām, kas nosaka, ka līzinga kompānija, uzsākot darījuma attiecības vai veicot šā likuma 11.pantā minētos darījumus, izgatavo to dokumentu kopijas, uz kuru pamata veikta klienta identifikācija;
  • Jāuzrāda Jūsu personu apliecinošā dokumenta oriģināls, jo tā ir obligāta prasība saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma 12.panta pirmās daļas noteikumiem, kas nosaka, ka fizisko personu identificē, pārbaudot tās identitāti pēc klienta personu apliecinoša dokumenta.
Gadījumā, ja Jūs nebūsiet uzrādījuši Jūsu personu apliecinošā dokumenta oriģinālu un personu apliecinošā dokumenta kopiju nepievienosiet pie līzinga līguma, prece Jums diemžēl netiks izsniegta!Piegāde uz Lietuvu un Igauniju

Pēc pasūtījuma saņemšanas pārbaudiet tā izskatu, komplektāciju un mehānisko bojājumu trūkumu.

Ja preces ir noliktavā:
Lietuva - darba dienās - 3-4 dienas
Igaunija - darba dienās - 3-4 dienas

Ja preces tiek pasūtītas:
pasūtījumu izpildes laiks 20-30 darba dienas
* dīvānu un gultu pasūtījumu izpildes dlaiks - līdz 45 darba dienām