Filtrs
Cena
Tips
vislielākais blīvums no 400 gr/kv.m. Siltākās segas - nosaukums runā pats par sevi.
ar mazāko blīvumu, piemērotas lietošanai vasarā vai tiem, kam pastāvīgi ir karsts.
piemērotas jebkurai sezonai un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem mājā. Pateicoties izmantotajiem materiāliem, zem šādas segas vasarā nebūs karsti un tā sasildīs vēsākajās naktīs.
preces pašiem mazākajiem, kuru ražošanā izmantoti viegli kopjami un hipoalerģiski materiāli. Vissezonu segu līnija tiek piedāvāta divos izmēros: 110*140 - mazuļiem no 0-3 gadiem, kā arī vecākiem bērniem - 140*205. Kolekcija ir dekorēta ar ekskluzīvām šuvēm iemīļotu bērnu tēlu formā.
inovatīvs produkts miega produktu tirgū. Unikāls pildījums no stikla mikropērlītēm saglabā siltumu un saglabā formu, nelaiž cauri mitrumu un padara segu smagāku. Pateicoties šim efektam, tiek ražoti prieka hormoni. Segas "spēcīgie apskāvieni" mazina emocionālo stresu, atslābina nervu sistēmu un uzlabo garīgo veselību. Šī sega uzlabo miega kvalitāti: palīdz ātrāk iemigt un nepamosties naktī.
Pildījums
mākslīgs hipoalerģisks materiāls, rada termoregulācijas efektu
dabiska pildviela, labi uzsūc mitrumu un ātri žūst.
dabisks materiāls, kas iegūts no zīdtārpiņa kokona. Vienīgais dabīgais materiāls, kas neizraisa kairinājumu un alerģiju. Zīda pildviela nodrošina ideālu mikroklimatu, zem šādas segas nebūs karsti un, neskatoties uz nelielo biezumu, tā sasildīs vēsākajās naktīs.
tai piemīt īpašas īpašības: tā neuzkrāj statisko elektrību, atgrūž putekļus un rada komfortablu mikroklimatu, noņemot lieko mitrumu. Vilnas pildījums veicina gaisa cirkulāciju, organismam ir iespēja elpot, tiek novērsta siltumnīcas efekta veidošanās; Vilnas pildījumam ir dziedinošs efekts: uzlabo asinsriti un vielmaiņu.
Dabīgs pildījuma, kuram raksturīga laba gaisa caurlaidība, tāpēc zem segas ar šādu pildījumu ziemā ir silti un vasarā vēsi. Tencel viegli uzsūc mitrumu un ātri to iztvaiko, novēršot kaitīgu mikroorganismu attīstību.
unikāls pildījums no stikla mikropērlītēm saglabā siltumu un savu formu, nelaiž cauri mitrumu un padara segu smagāku. Pateicoties šim efektam, tiek ražoti prieka hormoni. Segas "spēcīgie apskāvieni" mazina emocionālo stresu, atslābina nervu sistēmu un uzlabo garīgo veselību. Šī sega uzlabo miega kvalitāti: palīdz ātrāk iemigt un nepamosties naktī.
unikāls audums, ko NASA speciālisti izstrādājuši, lai aizsargātu astronautus no temperatūras svārstību ietekmes.Audumā ir miljoniem lodīšu, kas izgatavotas no īpaša vaska, kas nodrošina termoregulāciju.
Noņemams pārvalks
Apvalka materiāls
sintētiska šķiedra, ko iegūst, izmantojot plānas savītas šķiedras. Šādas šķiedras izgatavošana ir diezgan darbietilpīgs process, jo ir jāiegūst tieva šķiedra, kuras diametrs ir viena desmitā daļa vai pat simtdaļa milimetra, kas ir simts reižu plānāka par cilvēka matu.
unikāls audums, kas pēc izskata atgādina zīda šķiedras un pēc kvalitātes nav zemāks par kokvilnu.
dabisks augu izcelsmes audums, kas ražots no kokvilnas auga augļiem.
dabiskas izcelsmes materiāls, kas izgatavots no Austrālijas eikalipta koksnes un pakļauts nanoapstrādei. Eikalipts, no kura tiek iegūtas šķiedras, tiek augsti novērtēts tā antibakteriālo īpašību dēļ. Eikalipta sastāvā esošās vielas novērš mikroorganismu augšanu un tām piemīt izteiktas pretmikrobu īpašības. Uz audekla nekad neveidosies pelējums vai putekļu ērcītes
Unikālas īpašības
materiāli nečaukst, kas netraucēs baudīt kvalitatīvu miegu
materiāli lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst
absolūti droši materiāli, piemēroti pat bērniem
materiāli lieliski uzsūc mitrumu un ātri žūst
izmantoti tikai dabīgie materiāli
unikālā segu pildījuma īpašība, kas ļauj vienmērīgi sadalīt spiedienu uz visām ķermeņa daļām, radot "apskāvienu efektu", tonizējot ķermeņa muskuļus un stimulējot bioloģiski aktīvos punktus. Tas ļauj ātrāk aizmigt un labāk gulēt.
mūsu produktu ražošanā izmantotajiem materiāliem ir funkcija, kas uztur optimālu temperatūru visa miega laikā
ražošanā izmanto atjaunojamos resursus, tās pēc savu funkciju veikšanas ir nepiesārņo vidi
Наличие

Kopā preces: 15

-60%
Lite

25 €

62 €

Informēt par pieejamību
-30%
Teddy

34 €

49 €

Informēt par pieejamību
-25% ir pieejams, ātra piegāde
Little Lion

43 €

57 €

-25% ir pieejams, ātra piegāde
Little Bunny

43 €

57 €

-10%
Prima

44 €

49 €

Informēt par pieejamību
-25% ir pieejams, ātra piegāde
Little Kitty

49 €

65 €

-10%
Stress Free

50 €

56 €

Informēt par pieejamību
-30%
Angel

52 €

74 €

Informēt par pieejamību
-20%
Bionic

59 €

74 €

Informēt par pieejamību
BLOGS

Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam

Sīkāk
-40%
Kimber

0% līzings 12 mēn.

no 6.17 € / mēn.

(2)

74 €

124 €

Informēt par pieejamību
-5% ir pieejams, ātra piegāde
S8 Infinity

0% līzings 12 mēn.

no 7.08 € / mēn.

(3)

85 €

89 €

-25%
Cooling Sensation

0% līzings 12 mēn.

no 12.42 € / mēn.

149 €

199 €

Informēt par pieejamību
-5% ir pieejams, ātra piegāde
S8 Beyosa

0% līzings 12 mēn.

no 13.42 € / mēn.

161 €

169 €

-5%
S8 Gravity

0% līzings 12 mēn.

no 23.67 € / mēn.

(5)

284 €

299 €

Informēt par pieejamību
-5%
S8 Betty

0% līzings 12 mēn.

no 23.67 € / mēn.

(2)

284 €

299 €

Informēt par pieejamību

Sega- gultas piederums, bez kuras nevar iztikt. Tieši sega palīdzēs Jums komfortabli atpūsties naktī.Kāds ziemā apsedzas  ar plānu sega, bet kāds, pat karstā vasarā nešķirsies no  sava siltā "drauga".Bet, tāpat kā jebkurš cits  guļamistabas priekšmets, izdarot nepareizu izvēli,  radīs vairāk diskomforta, nekā ļaus Jums pilnvērtīgi atpusties.

Segu pārdošana tagad ir ļoti izplatīta.Bet kā izvēlēties labu segu, ar kuru atpūta kļūs par baudu? Kādiem kritērijiem Jums jāpievērš uzmanība izvēloties? Pirmkārt, labāk ir sazināties ar uzticamo interneta veikalu.Otrkārt, nemēģiniet ietaupīt, jo cena ir atkarīga no izmantoto materiālu kvalitātes, un, treškārt, Jūsu iecienītākais interneta veikals noteikti piedāvās Jums piegādi! Un tagad parunāsim par galvenajiem kritērijiem, kuriem jāatbilst segām.

Segas tiek sadalītas atbilstoši sezonām.Ir šādi veidi:

  • Stepēta- ekonomiskākais variants. Ir liela problēma ar pildvielas uzkrāšanos vienā vietā, tāpēc pildījums nesaveļas.
  • Kasete- šī sega, pateicoties mazajām kasešu sekcijām, lieliski notur pildvielu savā vietā un lieliski saglabā siltumu.Tā ir visdārgākā un ar augstāko kvalitāti.

Vairāku veidu segas atšķiras ar pildījumu:

  • Dūnu sega- ziemā nebūs auksti, un vasarā nebūs karsti.Tā ir ļoti mīksta, elastīga un viegla, bet dūnu segās bieži mēdz veidoties putekļu ērcītes.
  • Vilnas sega- viegla un izturīga,vislabāk saglabā siltumu un uztur temperatūru. Ūdens izturīga.

Tās tiek sadalītas:

  • Stepēta- saltākā. Ideāli piemērota lietošanai aukstajā sezonā.
  • Pledi- ideāls variants vasarā.Tie galvenokārt ir izgatavoti no aitas, kazas vilnas (kā arī retāk sastopamajām sugām).
  • Sintētiskās segas- anti-alerģiskas un izturīgas, un, lai gan tās var mazgāt veļasmašīnā, tās nav ļoti siltas un neuzsūc mitrumu.
  • Anti-alerģiskās segas- ar labu un kvalitatīvu ražošanu ir dažādas noderīgas īpašības.Tās ir izgatavotas no zīda. Pateicoties tam, lieliski absorbē mitrumu un uztur temperatūru.
Iegādājieties augstas kvalitātes segas par patīkamu cenu ar piegādi Rīgā un visā Latvijā