Apraksts

Ekskluzīvā regulējamā gulta ErgoSlim ir neaizstājama greznība ikvienam, kam ir svarīgs veselīgs miegs un relaksācija. Tā palīdzēs izvēlēties ērtu pozu atpūtai, atbrīvos muskuļu sasprindzinājumu un mazinās fizisko diskomfortu.
Pamatnes sānu daļu pārklājums imitē dabīgā koka struktūru, ir viegli kopjams un izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem.
Gludas, masīvas kājas, kas izgatavotas no augsta blīvuma polimēra, piešķir šim modelim eleganci. Noapaļotie stūri padara ErgoSlim drošu, īpaši bērniem, un gluds galvgalis papildina pamatnes izskatu.

Īpašības:

  • Regulējama - Izvēlieties ērtu pozīciju stāvokli gulēšanai, atpūtai vai darbam;
  • Zero Gravity - Zero Gravity funkcijas saknes meklējamas NASA inženierijā. Pamatojoties uz neitrālo ķermeņa stāju, šis iepriekš iestatītais režīms noregulē ķermeni visērtākajā stāvoklī, neradot spiedienu uz locītavām. Izbaudiet šo bezsvara sajūtu.
  • Izsmalcināts dizains - Šis produkts apvieno transformējamas pamatnes funkcionalitāti ar skaistu dizainu. ErgoSlim ir izstrādāta, lai apmierinātu mūsdienu patērētāju vajadzības, kuri novērtē gan funkcionalitāti, gan dizainu.

KARDIOSTMULATORI UN EMC VĒRTĒJUMI

Mūsu regulējamās gultas elektriskās sastāvdaļas tiek ražotas saskaņā ar vairākiem starptautiskajiem EMC standartiem. Šīs organizācijas ir noteikušas produktu drošības noteikumu standartu visā pasaulē. Mūsu produkts ir reģistrēts un uzrāda atbilstošo sertifikācijas zīmi, pamatojoties uz katru reģionu. Marķējuma pielietošana nozīmē atbilstību EMC standartiem. EMC attiecas uz elektromagnētisko saderību.

KARDIOSTIMULATORI

Noteikti izstrādājumi satur neodīma MAGNĒTU, kas var traucēt tādu ierīču darbību kā elektrokardiostimulatorus, ICD un citas ierīces, kas ir jutīgas pret magnētiskajiem laukiem. Šādu medicīnisko ierīču īpašniekiem ir stingri ieteicams konsultēties ar savu ārstu, pirms lietojat produktus, kas satur neodīma MAGNĒTU. Pastāv iespēja, ka noteikti elektrokardiostimulatori var nepatiesi interpretēt masāžas funkcijas vibrācijas kā kustību/vingrojumu. Tā ir izplatīta parādība ar jebkuru produktu, kas rada vibrējošu kustību un var neietekmēt elektrokardiostimulatoru. Pirms masāžas funkcijas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.

STANDARTI LIETOŠANAI MĀJSAIMNIECĪBĀS UN SLIMNĪCĀS

Ergomotion regulējamās gultas bāzes ir paredzētas tikai lietošanai mājsainiecībās. Šī gultas pamatne nav paredzēta kā slimnīcas gulta un nav paredzēta slimnīcas standartiem. Neizmantojiet šo pamatni ar TENT TYPE skābekļa terapijas aprīkojumu vai sprādzienbīstamu gāzu tuvumā.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 1

100%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Pelageja

Šī ir labākā investīcija! Labs miegs ir nenovērtējams. Tā ir laime. Plusi: visi ir priecīgi

Noderīga atsauksme? 0

Gulta ErgoSlim

Izmērs: 160x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt