Apraksts

Līniju lakoniskums, formas ārējais vienkāršums un atturīgais dizains. Luiza Grand iepriecinās minimālisma cienītājus un tos, kas vienmēr ciena aktuālo klasiku. Dekoratīvā kants pa perimetru piešķir eleganci. Kompaktais galvgalis ļauj novietot gultu nišā zem loga – tas atklāj plašu dizaina risinājumu iespēju virkni, guļamistabas telpas noformējumā.
Universālais modelis, harmoniski izskatās jebkurā interjerā!

Raksturojums:
• komplektējas:
- ar paceļamo mehānismu;
- ar lameļu pamatni
- ar transformējamo pamatni Ergomotion.
• Standarta izmēru diapazons:
Platums 135/140/150/160/180/200
Garums 190/200
Garums 203 ar Ergomotion komplektāciju.
• mīkstais gultas galvgalis.

Īpatnības:
• galvgalvja mugurpuse ir izgatavota no tehniskā pamatmateriāla;
• var novietot ne tikai pie sienas,
• praktiskā kopšana: apvalki uz gultas sānu daļām noņemami, tos var nomainīt, izslēdz materiāla bojājumus transportēšanas un atkārtotas montāžas laikā.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 7

100%

7 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Kaspars

Pasūtījām gultu 200 × 200 - atzveltnes augstums priekš manis ir ļoti labs - nav pārāk augsts. Atstarpe starp grīdu un gultu ļauj tīrīt grīdu zem tās. Ļoti apmierināti ar gultu.

Noderīga atsauksme? 0

Linda

Pasūtījām gultu ar paceļamo mehānismu un esam ļoti apmierināti. Gulta izskatās ļoti stilīga un skaista ,pamatne stipra un uzticama. Piegāde ļoti ātra. Iesaku šo modeli visiem.

Noderīga atsauksme? 0

Guna

Lieliska gulta! Es tieši meklēju gultu ar zemu galvgali un lai tā būtu apšūta ar audumu. Priekš manis tā ir vienkārši ideāla... nekā lieka. Tieši tas, kas bija vajadzīgs. Es ieraudzīju to un uzreiz iemīlējos! Paldies Askona

Noderīga atsauksme? 4

Inga Dukure

Mēs iegādājāmies šo gultu manam dēlam, izmērs 120 x 200. Ar pacelšanas mehānismu. Vajadzēja gultu ar mīkstu, bet zemu galvas klāju. Mēs ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Tas izskatās ļoti labi. Pacelšanas mehānisms ir ļoti mērens, es to varu viegli pacelt pati. Iekšpusē ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu, saplāksnis nemaz nesmaržo, kā daži raksta. Izvēdinājām pa dienu un tajā pašā naktī dēls jau gulēja. Nākamajā dienā es atkal atvēru atvilktni, lai vēdinātu. Izvēlējāmies Serta Dorsey matraci. Kopumā, pagaidām visi ir laimīgi, par pārējo - laiks parādīs.

Noderīga atsauksme? 5

Ella

Pacelšanas mehānisms un liela glabāšanas vieta, protams, ir svētība. Daļa no skapja uzreiz tika atbrīvota) Pati gulta. Super kvalitāte, vienkārša montāža. Noņemams pārvalks sānos, var mazgāt vai nomainīt, ja nepieciešams. Izskats. Apmierināts bērns. Visas rotaļmantiņas iederas uz platā galvgaļa.

Noderīga atsauksme? 0

Līga

Mājaslapā ir daudz gultu fotoattēlu, tāpēc es neredzēju iemeslu doties uz saloniem un izvēlējos onlainā. Manam vīram arī patika gulta, bez vilcināšanās pasūtījām. Viss tika piegādāts laikā, kvalitāte teicama, moderns stils. Lielisks interneta veikals.

Noderīga atsauksme? 9

ANASTASIJA

Šo gultu paņēmām dēlam. Augumā, izmērs 120x200. Ar paceļamo mehānismu. Vajadzēja tikai gultu ar mīkstu, bet zemu galvgali. Ilgi domājām: audums vai āda, bet nolēmām, ka audums būs praktiskāks. Izskatās ļoti vērtīgi. Gaidījām tikai desmit dienas. Meistars salika to ļoti ātri. Un pat iedeva ieteikumus lietošanai. Pacelšanas mehānisms ļoti vienmērīgs,varu pats viegli pacelt. Iekšā ir milzīga ietilpīga kaste. Starp citu,saplāksnis nesmaržo vispār, kā daži raksta. Dienas laikā izvēdinājām un dēls jau tajā pašā naktī gulēja. Nākošajā dienā atkal attaisīju veļas kasti, lai izvēdinātu. Vispār, pagaidām visi ir apmierināti, pārējo laiks parādīs.

Noderīga atsauksme? 4

Gulta S8 Luiza Grand

Izmērs: 140x200

Funkcijas: Ortopēdiskais režģis

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt