Apraksts

EXPO izpārdošana!

*Nav oriģinālajā iepakojumā. Matracis bez redzamiem defektiem.

Ortopēdisks matracis Serta Perfect Sleeper Astoria-Dorsey - pāriem, kam ir ievērojamas ķermeņa masas atšķirības. Tam ir divas cietības pakāpes, individuālas katrai puseii. Slodze var pārsniegt 140 kg. Visām sastāvdaļām ir augsta drošības pakāpe.

Sastāvs:

 • Neatkarīgās atsperes 720 FLEX ZONE Support System. Sistēmas unikalitāte ir 4D Spring Soft izmantošana, lai radītu cietību, kas ir zemāka par vidējo, un 4D Spring nodrošina vidējo cietības pakāpi. Vienas atsperes kustība neaizskar blakus esošas atsperes, jo kustība notiek individuālā režīmā. Piemērots tiem, kam ir pārāk jūtīgs miegs. Atsperu centrālais savienojums ļauj visām atsperēm nekavējoties reaģēt uz pat mazākajām slodzēm, radot anatomiski koriģētu muguras atbalstu.
 • Dabīgā kokvilnas filca slānis ir nepieciešams, lai droši aizsargātu mīksto pildvielu no atsperu iedarbības, pagarinot matrača kalpošanas laiku. Palīdz pareizi sadalīt slodzi..
 • Serta Oxy Comfort -  elpojošas, elastīga putas, kuru gaisa caurlaidība ir par 70% augstāka nekā citām līdzīgām pildvielām, kā arī par 46% labāks komforts. Šādas sistēmas pielietošana ļauj Jums izjust neparasti patīkamu ķermeņa bezsvara sajūtu un maksimāli iespējamo relaksāciju. Pagarina matrača kalpošanas laiku.
 • Serta Total Edge atbalsta sistēma- malas ar laiku nenosēžas un matrača ekspluatācijas laiks ir garāks.
 • Pārklājuma slānis - ekskluzīvs materiāls Advanced Comfort Quilt, kas ietver sevī ne tikai trikotāžas audumu, bet arī Serta OxyFoam un hollotēka šķiedras. Šī unikālā kombinācija palīdz sasniegt apvalka tilpumu un saglabāt tā sākotnējo stāvokli. Tam ir lielisks mikromasāžas efekts un augsta gaisa caurlaidība. Baltās priedes šķiedras tiek iestrādātas trikotāžas diegos, kas nodrošina vislabāko temperatūras balansu jebkurā gadalaikā.
Astoria-Dorsey priekšrocības:
 • Nav svara ierobežojumu;
 • Piemērots pāriem ar lielu svara atšķirību;
 • Anatomisks muguras balsts;
 • Ideāls risinājums cilvēkiem ar jutīgu miegu;
 • Komfortabls siltums ziemā un vasarā;
 • Augsts ekoloģiskums;
 • Drošība;
 • Ilgs kalpošanas laiks.

Matracis Serta Astoria-Dorsey - komforts un drošība tiem, kas rūpējas par savu veselību un vienmēr atceras par mīļajiem.

Īpašības

Materiāli un dizains

Kokvilnas filcs

Balts kokvilnas filcs - izolācijas slānis, kas aizsargā komforta slāņus no nodiluma, ko rada atsperes bloks. Veicina pareizo slodzes sadali. Ļauj ievērojami pagarināt matrača kalpošanas termiņu.

Oxy Comfort putas

Mūsdienīgs hipnoalerģisks materiāls, uz elastīgu poliuretāna putu, lateksa un viskozes pamata, kam piemīt paaugstināta elastība. Putām ir viendabīga struktūra, kas sastāv no gaisa burbuļiem. Putu struktūra ir atvērta, kas palielina matrača slāņu ventilāciju par 95%. Oxy Comfort ir hiperstabils materiāls attiecībā pret nodilumu.

Uzlabotās Comfort Quert komforta sistēma

Unikāla Advanced Comfort Quilt komforta sistēma veido nepieciešamo atbalstu, elastību un arī rada maigumu. Sastāv no patīkamas trikotāžas ar celulozes šķiedrām ar baltstobra priedes šķiedrām, antialerģiskām hollotec šķiedrām un šūnu putām Serta Oxy Comfort. Serta OxyFoam ievērojami palielina gaisa caurlaidību, kā arī rada mikromasāžas efektu. Pateicoties unikālajai patentētajai tehnoloģijai no abām matrača pusēm visā gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem, tiek nodrošināta komfortabla temperatūra - vasarā nebūs karsti, bet ziemā - nebūs auksti. Augšējais slānis ir higiēnisks un izturīgs.

Atsauksmes

Matracis Serta ASTORIA-DORSEY (EXPO)

Izmērs: 160x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt