Apraksts

Ekspozīcijas izpārdošana! 

*Nav oriģinālajā iepakojumā.

Ortopēdiskais matracis Serta Perfect Sleeper Bennett ar augstu cietības pakāpi. Ieteicams ikvienam, kas rūpējas par savu veselību. Vienlīdz piemērots jebkurai vecuma kategorijai, nav svara ierobežojumu.

Sastāvs:

 • Atsperu bloks 720FLEX ZONE Support System. 4D Spring Hard unikalitāte slēpjas tajā, ka atsperes nesaskaras viena ar otru, strādājot individuālā režīmā. Pat mazākā kustība izraisa centrālā savienojuma darbību, ļaujot atsperēm pareizi un precīzi pielāgoties jebkurām cilvēka ķermeņa anatomiskajām īpašībām, radot anatomisku muguras atbalstu.
 • Dabīgais filcs ir mīkstās pildvielas aizsargslānis - pagarina matrača kalpošanas laiku un drošību. Turklāt pareizi sadala slodzi.
 • Elastīgas putas Serta Oxy Comfort ar paaugstinātu elastību un gaisa caurlaidību (par 70%). Šāda materiāla klātbūtne rada sajūtu, ka Jūs atpūšaties uz pūkaina mākoņa.
 • Matrača perimetrs ar atbalstu Serta Total Edge - novērš mīksto slāņu deformāciju, kā arī palielina guļvietas platību.
 • Trikotāžas slānis, no kura izgatavots virsējais slānis, ir patentēts izstrādājums. Advanced Comfort Quilt ir izgatavots no mīkstas trikotāžas, hollotēka ar antialerģiskām īpašībām un Serta Oxy Comfort putām, kuras uzlabo gaisa caurlaidību un rada mikromasāžas efektu. Patentētā Cool Balance tehnoloģija ietver priedes šķiedras galvenajā materiālā, kas rada neparasti ērtu temperatūru jebkurā gadalaikā.
Serta Bennett priekšrocības:
 • Nav svara ierobežojumu;
 • Lieliska gaisa caurlaidība;
 • Augstākās klases hipoalerģisko komponentu klātbūtne;
 • Ērti apstākļi ziemā un vasarā;
 • Ekoloģisks;
 • Drošs;
 • Ilgs kalpošanas laiks.

Matracis Serta Bennett - ideāla izvēle tiem, kas izprot kādam ir jābūt kvalitatīvam matracim miegam un atpūtai!

Īpašības

Materiāli un dizains

Kokvilnas filcs

Balts kokvilnas filcs - izolācijas slānis, kas aizsargā komforta slāņus no nodiluma, ko rada atsperes bloks. Veicina pareizo slodzes sadali. Ļauj ievērojami pagarināt matrača kalpošanas termiņu.

Oxy Comfort putas

Mūsdienīgs hipnoalerģisks materiāls, uz elastīgu poliuretāna putu, lateksa un viskozes pamata, kam piemīt paaugstināta elastība. Putām ir viendabīga struktūra, kas sastāv no gaisa burbuļiem. Putu struktūra ir atvērta, kas palielina matrača slāņu ventilāciju par 95%. Oxy Comfort ir hiperstabils materiāls attiecībā pret nodilumu.

Uzlabotās Comfort Quert komforta sistēma

Unikāla Advanced Comfort Quilt komforta sistēma veido nepieciešamo atbalstu, elastību un arī rada maigumu. Sastāv no patīkamas trikotāžas ar celulozes šķiedrām ar baltstobra priedes šķiedrām, antialerģiskām hollotec šķiedrām un šūnu putām Serta Oxy Comfort. Serta OxyFoam ievērojami palielina gaisa caurlaidību, kā arī rada mikromasāžas efektu. Pateicoties unikālajai patentētajai tehnoloģijai no abām matrača pusēm visā gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem, tiek nodrošināta komfortabla temperatūra - vasarā nebūs karsti, bet ziemā - nebūs auksti. Augšējais slānis ir higiēnisks un izturīgs.

Atsauksmes

Matracis Serta BENNETT (EXPO)

Izmērs: 180x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt