Apraksts

Šis ekskluzīvais 11 cm biezais virsmatracis ir ērts visa gada garumā un rada jaunu komforta līmeni. Virsmatracis Orfey ir izgatavots ar rokām, izmantojot patentēto GRETHER & WELLS EXCLUSIVE tehnoloģiju ar dubulto Comfort Foam slāni ar Airflow tehnoloģiju. Materiāls ir gaisa caurlaidīgs, izvada mitrumu un ķermeņa siltumu, padarot Jūsu miegu pavisam mierīgu. Elastīgā lateksa un Comfort Foam kombinācija ar Airflow tehnoloģiju piešķir guļamvietai vēlamo maiguma un patīkamas elastības līmeni.

Grether&Wells Orfey priekšrocības:
- Premium matracis
- Cietības līmenis: vidējs
- Biezums 11 cm
- Viegla matrača cietības regulēšana
- Grezna beļģu trikotāža
- Dabīgais latekss
- Unikāla Comfort Foam Airflow tehnoloģija
- Izsmalcināts roku darbs

Atsauksmes

Īpašības

Materiāli un dizains

Comfort Foam with Airflow technology putas

Nodrošina pareizu gaisa mikrocirkulāciju un veicina maksimālu komfortu, ātri un efektīvi izkliedējot ķermeņa siltumu.

Kokvilnas filcs

Balts kokvilnas filcs - izolācijas slānis, kas aizsargā komforta slāņus no nodiluma, ko rada atsperes bloks. Veicina pareizo slodzes sadali. Ļauj ievērojami pagarināt matrača kalpošanas termiņu.

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Beļģijas trikotāža

Neparasti patīkams materiāls, attiecināms pie luksusa klasi. Raksturo laba gaisa caurlaidība. Nodrošina komfortablu ķermeņa temperatūru miega periodā. Kontrolē mitruma iztvaikošanas procesu.

Virsmatracis Grether&Wells Orfey

Audums:

Izmērs: 160x200

Null € Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā
RMTC: Null € -Null%