Apraksts

Lakonisks un universāls dizains visai ģimenei. Oriģinalitāti šim modelim piešķir mīksts galvgalis, ar lielu taisnstūrveida ģeometrisko rakstu.
Ieteicams Brera un Casanova audumos.

Specifikācijas:

Standarta izmēru diapazons:
  • Platums 135/140/150/160/180/200
  • Garums 190/200
  • Garums 203, ja aprīkots ar Ergomotion pamatni.
Atzveltnes augstums: 100 cm;

Komplektā ar:

  • ar pamatni ar pacelšanas mehānismu;
  • ar pamatni ar lamelēm;
  • ar Ergomotion bāzi;
Guļvietas augstums: 35 cm;
Maksimālais svars uz vienu gulētāju 140 kg;
Ieteicamais matrača augstums: no 17 līdz 30 cm;
Uzglabāšanas atvilktnes lietderīgais dziļums: 18 cm;
Uzglabāšanas kaste: sadalīta divās daļās.

Īpatnības:

Mugurpuse ir izgatavota no tehniskā materiāla;
Pārvalki uz atvilktnēm nav noņemami.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 11

100%

11 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Madars

Es esmu apmierināts ar sūtījumu un piegādi . Viss ir super

Noderīga atsauksme? 1

Madars

Es esmu apmierināts ar sūtījumu un piegādi . Viss ir super

Noderīga atsauksme? 0

Dagnija

Šo modeli vēlos ieteikt visiem, jo ​​tas izskatās ļoti labi, un uz tausti ir ļoti patīkams, un ir skaidrs, ka materiāla kvalitāte nav lēta. Piegādāta un salikta ļoti ātri. Vēlos atzīmēt arī meistarus - Profesionāļi!

Noderīga atsauksme? 6

Jana

Esmu ļoti apmierināta, kvalitāte lieliska!

Noderīga atsauksme? 2

MĀRĪTE

Mēs iegādājāmies divguļamo variantu. Man patīk gulta gan ar savu izskatu, gan ar ērtu funkciju komplektu. Arī pēc lietošanas pieredzes gulta ir kvalitatīva. Nečīkst, rāmis ļoti izturīgs.

Noderīga atsauksme? 6

Ginta V.

Man uzreiz patika gulta uz attēliem mājaslapā. Un kad ieraudzīju, ka tai ir atlaide, uzreiz pasūtīju. Tā izrādījās ne tikai skaista, bet arī ļoti ērta. Diemžēl joprojām izmantoju veco matraci, bet domāju, ka drīzumā iegādāšos šeit jaunu!

Noderīga atsauksme? 19

Inna

Es ilgi skatījos uz šo gultu, nevarēju vairs pretoties, pasūtīju kad bija atlaide! Vīrs kurnēja, bet bija apmierināts ar gultu, kas ir daudz ērtāka par mūsu veco. Gultai ir pacelšanas mehānisms un atvilktnes, tāpēc ir ļoti ērti uzglabāt gultas veļu un papildu spilvenus. Iepriekš visu vajadzēja sabāzt skapī.

Noderīga atsauksme? 10

Jolanta

Nopirku šo gultu Askonā. Mums ir mazs dzīvoklis, un tas bija labākais risinājums masīvas gultas vai dīvāna vietā. Gulta ar pacelšanas mehānismu, kas tiek pacelts bez lielas piepūles, stiprinājumi ir labi, izturīgi. Gada laikā gultas stāvoklis nav mainījies, lūk, ko nozīmē kvalitāte!

Noderīga atsauksme? 8

Яна

Кровать очень нравится. По дизайну - все лаконично и просто, как и хотели. Материал - экокожа, удобно протирается влажной тканью. Основание кровати легко поднимается и опускается, предусмотрены две ручки. Внутри большой короб для хранения, правда здесь эконом вариант - на половину днища, остальную часть можно использовать для хранения вещей в чехлах или боксах.

Noderīga atsauksme? 10

Lāsma

Pagājušajā mēnesī Askona veikalā iegādājos šo gultu ar paceļamo mehānismu. Kad ieraudzīju šo modeli, es tajā burtiski iemīlējos! Tas bija tieši tas, ko es meklēju savai guļamistabai. Gultas izmērs 180 * 200, krēmkrāsā. Gulta salikta kvalitatīvi, visus mehānismums un vītnes pārbaudīaj brālis, kurš vairāk nekā gadu nostrādājis mēbeļu veikalā. Pacelšanas mehānismi strādā lieliski, veļas kaste liela, man tur ir ievietots daudz nevajadzīgu lietu. Gulta lieliska, piegāde un montāža veikta laikā.

Noderīga atsauksme? 6

Agnese

Man ļoti patīk gulta, atveda laicīgi. Labs serviss.

Noderīga atsauksme? 3

Gulta S8 Agata