Apraksts

Patiess maiguma iemiesojums, gultasveļas komplekts mīļotā kāruma Krēms-brulē krāsā, Jums ies pie sirds. Komplekts palīdzēs radīt īpašu maiguma un komforta sajūtu Jūsu mājās. Tas veidots no 100% kokvilnas un ir ļoti patīkams uz tausti.

Jūsu ērtībai mēs piedāvājam 2 komplektus ar iespējamiem izmēriem - vienvietīgas un eiro. Krāsas, kurās ir izpildīti visi komplekti no mūsu sortimenta, lieliski sader savā starpā. Ja ir vēlēšanās, divus vienvietīgus komplektus, Jūs varat izveidot par vienu ģimenes komplektu.


Sastāvs:

100% kokvilna (satīns)


Izmēri:

Eiro

Segas pārvalks 220*200 cm - 1 gab.

Spilvendrāna 50*70 cm + 4 cm dekori - 2gab.

Vienvietīgs

Pārvalks 205*140 cm - 1 gab.

Spilvendrāna 50*70 cm vai 40*80 cm + 4 cm dekori

Lūdzu, ņemiet vērā, ka palags komplektācijā nav iekļauts un ir iegādājams atsevišķi.

Kopšanas ieteikumi:


krem-brule-navolochka-pododejaljnik-2.jpgĪpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 6

100%

6 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Alma

Šis gultas veļas komplekts ir īsts atradums! Augstas kvalitātes šūšana un izturīgs, patīkams audums. Delikāts smilškrāsas tonis. Es neatradu nekādus mīnusus! Iesaku pievērst uzmanību, gan priekš sevis, gan kā dāvanai!

Noderīga atsauksme? 2

Sanda

Man ļoti patīk gultas veļa. Sākumā mani uztrauca kokvilnas-satīna sastāvs (pirmo zinu, bet otro ne tik ļoti). Viss, kas man bija jādara, bija tas jāuzklāj un jāliekas gulēt. Viegla un patīkama gultas veļa, vairāk nav ko piebilst!

Noderīga atsauksme? 2

Rita

Brīnišķīga gultas veļa, tieši tāda, kādu vēlējos. Audums man ir ļoti piemērots un gulēt ir prieks. Tonis ir lakonisks un nav izbalējis pēc otrās mazgāšanas reizes.

Noderīga atsauksme? 3

Мария

Прекрасное качество. Именно то, что искала. Теперь хочется спать только на нем)

Noderīga atsauksme? 1

Anna

Neskatoties uz to, ka tagad ir parādījušies dažādi jauni materiāli, uzskatu, ka gultasveļai jābūt tikai kokvilnas. Un šis ir tieši tas, kas nepieciešams - 100% labas kvalitātes satīns. Veļa ir blīva, mīksta uz tausti, uz tās ir patīkami gulēt.

Noderīga atsauksme? 6

Patrīcija

Sākumā mani sarūgtināja tas, ka komplektā nebija palaga, un tad pasūtīju atsevišķu palagu kapučīno krāsā. Sanāca ļoti interesanta kombinācija, izskatās pat labāk nekā, ja viss komplekts būtu vienā krāsā. Ja vēlaties eksperimentēt, varat izvēlēties citas krāsas palagu.

Noderīga atsauksme? 9

Gultas veļa CREME BRULEE

Izmērs: 140x205

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt