Apraksts

Savieno sevī klasikas cēlsirdību ar moderna minimālisma atturību un funkcionalitāti. Taisnstūraveida šuvums un izliekuma kants piešķir gultai telpiskumu.
Ieteicams audumos Casanova, Enrich.

Raksturlielumi:
• standarta izmēru rinda:
Platums 135/140/150/160/180/200
Garums 190/200
Ergo komplektācijas 203 garums.
• atzveltnes augstums: 109 cm;
• komplektē:
- ar pacelšanas mehānismu;
- ar lameļu pamatni;
- ar pamatni Plato
- ar transformējamo Ergo bāzi.
• guļvietas augstums: 37 cm;
• maksimālais svars uz 1 guļvietu: 140 kg;
• Rekomendētais matrača augstums: līdz 35 cm;
• veļas kastes lietderīgais dziļums: 12 cm;
• veļas kaste: ar nobīdi (ērti uzkopšanas laikā);

Īpatnības:
• mugurdaļa no pamatmateriāla. (var novietot ne tikai pie sienas);
• Apvalks ir noņemams (ērti nomainīt vai nomazgāt).

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

4,9

atsauksmes 20

96%

19 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

3%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Ita

Gulta ir lieliska, labi izskatās, viegli montējama, kvalitatīva. Īpaši vēlos izcelt apkalpošanas kvalitāti - ļoti laipns, pretimnākošs un saprotošs personāls, uz visiem jautājumiem sniedz izsmeļošas atbildes, profesionāļi savā jomā.

Noderīga atsauksme? 0

Lina

Mans senais sapnis ir piepildījies! Ļoti apmierināta. Jauka gulta, skaista, ērta, viegli saliekama

Noderīga atsauksme? 3

Ineta

Lieliska gulta, interjers izskatās lieliski, ļoti ērts lietošanā, ērti un mierīgi gulēt. Piegādāts laikā, ļoti ātra un kvalitatīva montāža. Paldies!

Noderīga atsauksme? 0

Dagmāra

Šis modelis uzreiz mani iekaroja. Izvēlējos gultu ar piena krāsas polsterējumu. Dzīvē tā izskatās vēl skaistāka nekā fotoattēlā. Gultai ir pacelšanas mehānisms un vēl viena dziļa atvilktne veļai.

Noderīga atsauksme? 0

Jānis

Gulta ir lieliska. IIegādājāmies to ar gaišas ādas apdari, 200x200 izmērā, kopā ar augstu matraci. Izskatās solīdi un stilīgi. Ļoti apmierināts, pat pasūtīju otru saviem vecākiem. Paldies!

Noderīga atsauksme? 0

Eižens

Šo gultu nopirku mammai (+ anatomisko matraci). Izvēlējos bez pacelšanas mehānisma, izmērs 120x200 cm Vienam cilvēkam šāds platums ir diezgan piemērots. Mammai gulta patīk. Tāds skaistums viņai nekad nav bijis. Mamma nav tieva, bet stieņi pamatnē pat nečīkst, kad viņa apguļas. Cerams, ka gulta kalpos ilgi.

Noderīga atsauksme? 0

Karīna

Viss super!

Noderīga atsauksme? 7

Liene

Gulta ir lieliska, uz tās ir patīkami gulēt. beidzot es sāku pietiekami izgulēties, ļoti ērti. Salonā palīdzēja izvēlēties gultu un matraci. Pateicoties jūsu uzņēmumam, man mājās ir forša gulta, lieliska gultas veļa. Paldies!!!

Noderīga atsauksme? 2

Юля

Покупали кровать в прошлом году в эко коже, с подъёмным механизмом, он очень удобен, целый шкаф для хранения, два раздвижных листа очень удобны при уборке. В общем и целом всё устраивает.

Noderīga atsauksme? 4

Madara

Gulta tika pasūtīta no baltas ādas ar mainīgu atstarojumu. Izskatās lieliski, āda nesmaržo, mīksta. Pacelšanas mehānisms vienmērīgi paceļas, bet nolaist to var tikai mans vīrs, pielietojot spēku. Bez matrača mehānisms paceļas nevis noslēdzas pie ierobežotājiem. Pacelšanas mehānisms nepaceļas kopā ar matraci. Veļas kaste ir ietilpīga. Bet matracis noslīd no režģa, jo gultas malas aptver tikai pacelšanas mehānismu, un sānos nekur nav ierobežojumu.

Noderīga atsauksme? 6

Jana

Gulta ir lieliska. Paņēmām gaišu ādu, izmērs 200 * 200, kopā ar augstu matraci. Izskatās zolīdi un stilīgi. Esam ļoti apmierināti, pat vecākiem pasūtījām otru tādu pašu. Paldies!

Noderīga atsauksme? 12

Vilnis

Nepārspējama kvalitāte, elegants un izsmalcināts izskats. Es biju patīkami pārsteigts par servisa kvalitāti: mēs ātri veicām pasūtījumu, kas tika piegādāts laikā, perfektā iepakojumā. Mūsu laikā šāda līmeņa pakalpojumi ir ļoti reti.

Noderīga atsauksme? 5

Марк

Отличная кровать, в интерьере смотрится потрясающе, очень удобная в эксплуатации, спиться комфортно и крепко. Спасибо!

Noderīga atsauksme? 5

Kārlis

Lieliska gulta, ļoti skaista, krāsa tieši tāda, kāda mums bija nepieciešama. Ļoti skaisti izskatās saules gaismā. Īpašs paldies par piegādi un draudzīgo apkalpošanu.

Noderīga atsauksme? 5

Gita

Gulta ir vienkārši satriecoša citā veidā to nemaz nevar aprakstīt! Cena atbilst kvalitātei! Paldies! Šī gulta ir sapnis kopš bērnības, un tagad tas ir piepildījies!

Noderīga atsauksme? 3

Lizi

Gulta ir lieliska, mans dēls izvēlējās sev krāšņu krāsu. Mans dēls (9 gadi) guļ kā karalis. Montāžas laikā mans vīrs to novērtēja 100 no 100, un tas nozīmē ļoti daudz! Visas skrūves un caurumi, viss ir kārtībā. Visu salika 40 minūtēs. Iesaku iegādāties.

Noderīga atsauksme? 0

Mike

Ieteikšu Askona visiem!!! Šīs ir mēbeles labai atpūtai. Mēs nopirkām Elisa gultu. Gulta ir brīnišķīga, vienkārši super

Noderīga atsauksme? 0

Jane

Pacelšanas mehānisms, noņemami pārvalki, liela krāsu palete un dažādi audumi. Jau vairākus gadus esam ļoti apmierināti ar savu pirkumu.

Noderīga atsauksme? 1

Mari

Preču kvalitāte, piegādes organizācija, menedžera profesionalitāte - viss 5+. Šī nav gulta, tas ir vienkārši brīnums!

Noderīga atsauksme? 1

Lidija

Es parasti neatstāju atsauksmes. Bet tagad es vienkārši nevaru noturēties. Paldies ražotājam par šo brīnumu. Es daudz strādāju, tāpēc vēlējos atrast ļoti foršu gultu kārtīgai atpūtai. Un nekļūdījos. Viss ir izdarīts visaugstākajā līmenī. Gulēt uz tās ir tīrs prieks. Un apšūvuma materiāls ir ļoti patīkams un izturīgs.

Noderīga atsauksme? 6

Gulta S8 Elisa