Apraksts

Gultas Francesca mirdzums uzsvērs stilu un radīs romantisku noskaņu.
Šajā gultā katra nakts kļūst maģiska.
Ieteicamie audumi mīkstai apdarei: Arpatek, Eko āda, zamšs, samts, satīns, velūrs, vienkrāsainie audumi.
Iespēja komplektēt ar: Swarovski, pērlēm, atlasa rozēm auduma tonī.

Ieteicamais matrača augstums: ne vairāk kā 30cm komplektācijā ar paceļamo mehānismu; ne vairāk kā 35cm komplektācijā ar ortopēdisko bāzi ar lamelēm. Pārvalki nav noņemami.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 8

100%

8 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Mariola

Laba diena! Gulta baltā krāsā ir brīnišķīga, gracioza un neprātīgi skaista! Pasūtīju caur interneta veikalu (redzēju tikai bildē)!

Noderīga atsauksme? 6

Лера

Увидели у друзей мягкое изголовье и буквально влюбились. Решили обновить старую деревянную кровать и купить мягкую. Прошлись по салонам, больше всего понравилась эта. В черном цвете смотрится шикарно, тем более это моя страсть.

Noderīga atsauksme? 5

Agnese Liepa

Mēs izvēlējāmies no daudzām variantiem tieši šo modeli. Gulta ir šīs naudas vērta, kvalitāte ir līdzvērtīga. Dizains ir ļoti skaists

Noderīga atsauksme? 4

Liene

Nevarēju izvēlēties gultu. Ilgi šaubījos, bet šis modelis mani tomēr ar kaut ko aizrāva. Dzīvē viņa ir pat labāka nekā fotoattēlā. Viss tika darīts ļoti kvalitatīvi un, pats galvenais, uzticami. Formas ļoti skaistas, radi uzreiz novērtēja, ieraugot. Tas ir tieši tas, ko mēs meklējām.

Noderīga atsauksme? 7

Gita

Vakar piegādāja. Izskatās pat labāk nekā attēlā. Rada patiesu komfortu. Pat mans vīrs to novērtēja. Ideāla vieta gulēšanai. Apmierināti ar pirkumu.

Noderīga atsauksme? 10

Viktorija

Mēs izvēlējāmies šo gultu un nenožēlojām to. Izskatās labi un materiāli arī lieliski. Es ceru, ka tā kalpos ilgu laiku. Un krāsa patīkama, vienkārši nomierinoša. Negatīvu iespaidu vispār nav.

Noderīga atsauksme? 5

Aigars

Nopirkām kā dāvanu vecākiem)) Vecāki ir ļoti apmierināti, it īpaši ar dizainu. Nekā lieka) Ceru, ka kvalitāte nepievils, esmu dzirdējis, ka Askona gultas ir izturīgas un ilgmūžīgas. Paskatīsimies))

Noderīga atsauksme? 4

Evita

Brīnišķīga gulta, ietilpīga kaste! Ļoti priecīga, paldies

Noderīga atsauksme? 1

Gulta S8 Francesca

Izmērs: 140x200

Funkcijas: Ortopēdiskais režģis

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam