Apraksts

Grether&Wells Magnificent - augstākās kvalitātes ortopēdiskais matracis. Roku darbs, neizmantojot mehānismus. Cietība ir zemāka par vidējo, kas ļauj nodrošināt delikātu atbalstu katrai ķermeņa zonai. Gulēšana uz šāda matrača vienmēr priecēs ar savu mieru un komfortu. Turn Free tehnoloģija pilnībā novērš matrača apgriešanas nepieciešamību. Nav svara ierobežojumu.

Pamats:

 • Neatkarīgu atsperu bloks Dual Active technology Adaptive. Patentēta „kabatas” sistēma ar diviem atsperu veidiem, vienlaikus sniedzot neaprakstāmu komfortu. Visas atsperes strādā individuāli, veidojot pareizo ķermeņa atbalstu.
 • Mini Pocket atsperu sistēma ar uzlabotām ergonomiskām īpašībām. Vienā blokā ir divas atsperes, kuras ir ievietotas speciālā maisiņā. Tas rada īpašu atbalstu mugurai un mugurkaulam. Spēcīgas apakšējās atsperes kalpo kā uzticams atbalsts, turklāt tās pareizi sadala slodzi. Mīkstās augšējās sniedz perfektu komfortu.
 • Aizsargslānis ir izgatavots no lina auduma. Nodilumizturīgs materiāls lieliski saglabā savu formu, ilgstoši saglabājot matraci sākotnējā stāvoklī. Tam piemīt paaugstināta gaisa caurlaidība, antibakteriāla un antistatiska iedarbība. Lieliska termoregulācija.
 • Dabīgs latekss ir atbildīgs par 7 zonu atbalstu. Elastīgais materiāls precīzi atkārto ķermeņa izliekumus, kā arī nodrošina labu gaisa cirkulāciju, kas novērš svīšanas iespēju. Hipoalerģisks materiāls. Teicamas termoregulācijas īpašības – ziemā latekss saglabā siltumu, bet vasarā sniedz patīkamu vēsumu.
 • Inovatīvas Comfort Foam with Airflow putas - mīksts slānis, kuram ir īpaša palielinātā šunu izmēra. Pateicoties šai īpašībai tiek nodrošāta lielāka gaisa plūsma nekā parasti, turklāt tiek novērsta mitruma rašanās. Pētījumi liecina, ka gaisa caurlaidības rādītājs šeit ir 30 reizes lielāks nekā standarta putās. Elastīgs un izturīgs materiāls uzlabo mugurkaula atbalstu, kā arī efektīvi un ātri izkliedē siltumu. Tā rezultātā var tikt sasniegti komfortabli miega apstākļi.
 • Perimetra stiprinājums ne tikai pasargā mīkstos slāņus no slīdēšanas, bet arī palielina guļvietas virsmu.
 • Augšējais pārklājums ir no augstas kvalitātes Beļģijas trikotāžas auduma, papildināts ar kokvilnu un divkāršu putu slāni. Trikotāžai ir patīkama struktūra, izturīga pret nodilumu. Ārkārtīgi mīksts materiāls ar lielisku gaisa caurlaidību. Spēj ilgstoši saglabāt savu sākotnējo formu.
Paplašinātā garantija 10 gadi (ja iegādājas ar aizsargpārvalku)!

Grether&Wells Magnificent priekšrocības:

 • Roku darbs;
 • Uzlabota gaisa cirkulācija;
 • Mugurkaula anatomiskais atbalsts;
 • Termostabilitāte;
 • Nav nepieciešama apgriešana;
 • Piemērots cilvēkiem ar dažādām svara kategorijām;
 • Inovatīvi augstas kvalitātes materiāli;
 • Drošība;
 • Ilgs kalpošanas laiks.
Matracis Grether&Wells Magnificent - garantēts komfortabli miegs elegantā karaliskajā gultā!

Matracis ir pieejams divās krāsās: 

Magnificent col2 01.png

Īpašības

 • Tips

  Atsperu ar atsperu bloku

 • Augstums, cm

  45

 • Guļvieta

  Vienguļamie
  platums no 60 līdz 120 cm

  Divguļamie
  platums no 140 līdz 200 cm

 • Cietība

 • Svars uz guļamvietas

 • Īpašības

  vienpusējie
  matracis nevar tikt apgriezts, ar formas atjaunošanas funkciju, saglabā savas īpašības visu ekspluatācijas laiku

  Euro Top
  Paaugstināts komforts, uzlabotas matrača anatomiskās un ortopēdiskās īpašības. nav nepieciešams apgriezt matraci

 • Apzīmējums

  pieaugušajiem

  pusaudžiem
  no 10 līdz 19 gadiem, no 160 līdz 180 cm

  pārim

 • Pildījums

  Dabīgais latekss
  dabīgs elastīgs materiāls ar atvērtu struktūru un augstu nodilumizturību

  Foam Orto Foam
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls

  filcs
  blīvs neausts tekstilmateriāls no filcētas vilnas, kam ir unikāli zemu siltumvadītspēju un labu gaisa cirkulāciju

  Dabiskā kokvilnas šķiedra
  lieliski uzsūc mitrumu, ļauj iziet cauri gaisam, ļauj ādai elpot

  Ortopēdiskās putas Perfect Foam
  kalpo vienmērīgai spiediena sadalei

  Augsta komforta putas
  ar mikro gaisa cirkulācijas tehnoloģiju - pilnīga gaisa caurlaidība, pateicoties ātrai un efektīvai siltuma izkliedēšanai, novērš mitruma veidošanos

  Augsta blīvuma putas
  kalpo matrača struktūras nostiprināšanai, palielinot matrača izturību un palielinot guļamvirsmu līdz pat 15%

  Putas ar mikromasāžas efektu
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls ar šūnu struktūru.

  Jēra vilna
  Uzsūc līdz 40% no miega laikā izdalītā mitruma, paliekot sausai uz tausti, radot komfortablu temperatūras režīmu jebkurā gadalaikā. Dabisks, videi draudzīgs materiāls ar augstu gaisa caurlaidību, kas spēj nodrošināt sausu, dziedinošu siltumu.

 • Atsperu skaits

  no 2000 tieši ietekmē ķermeņa atbalstu, jo vairāk atsperu - jo labāks ir ķermeņa atbalsts

 • Kolekcija

 • Matrača krāsa

 • Atsperu bloks

  Pocket
  neatkarīgu atsperu bloks, no kuriem katra atspere atrodas atsevišķā maisiņā un punktiski reaģē uz mazāko kustību. Tas nodrošina atsperu autonomu darbību un to saspiešanos neatkarīgi no blakus esošajām atsperēm. Matrači ar Pocket bloku nodrošina ortopēdisku efektu un dabisku mugurkaula stāvokli.

  Mini Pocket
  neatkarīgu zemāka augstuma atsperu bloks. Katra atspere atrodas atsevišķā maisā, nodrošinot atsperu autonomu darbību un to saspiešanos neatkarīgi no blakus esošajām. Bloks vienmērīgi sadala slodzi, palīdzot muskuļiem pēc iespējas vairāk atpūsties.

 • Zonalitāte

  7-zone maksimāli atbilst cilvēka ķermeņa anatomiskajām īpatnībām. Tajā tiek izceltas zonas zem galvas, pleciem, muguras lejasdaļu, gurniem, ceļgaliem, ikriem, pēdām. Šādos matračos katra zona nodrošina optimālu atbalstu konkrētai ķermeņa daļai. Ieteicams cilvēkiem ar lielu lieko svaru.

 • Matrača slāņi

  8

 • Garantija, gadi

  2

 • Zīmols

 • Dimensions

Materiāli un dizains

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Comfort Foam with Airflow technology putas

Nodrošina pareizu gaisa mikrocirkulāciju un veicina maksimālu komfortu, ātri un efektīvi izkliedējot ķermeņa siltumu.

Kokvilnas filcs

Balts kokvilnas filcs - izolācijas slānis, kas aizsargā komforta slāņus no nodiluma, ko rada atsperes bloks. Veicina pareizo slodzes sadali. Ļauj ievērojami pagarināt matrača kalpošanas termiņu.

Lins

Dabīgs materiāls, kas nodrošina labvēlīgus miega apstākļus. Pat ilgstošajās slodzēs saglabā savu formu. Lieliski absorbē troksni un vibrāciju. Izslēdz statiskās elektrības uzkrāšanos.

Beļģijas trikotāža

Neparasti patīkams materiāls, attiecināms pie luksusa klasi. Raksturo laba gaisa caurlaidība. Nodrošina komfortablu ķermeņa temperatūru miega periodā. Kontrolē mitruma iztvaikošanas procesu.

Neatkarīgo atsperu bloks DualActive tehnoloģija Adaptive

Ar divu veidu pamatni – cieto un mīksto – tas pielāgojas mazākajām ķermeņa kustībām, garantējot lielisku atbalstu. Nodrošina perfektu pielāgošanos ķermeņa kontūrām, izmantojot inovatīvu atsperu formas lodēšanu.

Atsperu sistēma Minipocket

Sniedz precīzu mugurkaula atbalstu un ideālu komfortu mierīgam miegam.

Atsauksmes

5

atsauksmes 6

100%

6 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Владимир

Хочу выразить благодарность, в первую очередь, консультанту Татьяне за исчерпывающие ответы на все мои вопросы относительно этого матраса! Стоимость "кусалась", поэтому необходимо было скрупулезно взвесить все "за" и "против"... В итоге было принято решение - покупать! Еще прошло совсем мало времени со дня покупки, поэтому, думаю, в дальнейшем надо будет оставить еще один отзыв... Но мой первый отзыв - великолепно! Матрас очень удобный, комфортный и роскошный! Спасибо Аskona!

Noderīga atsauksme? 0

Elīna

Nesen iegādājos šo matraci, un es gribu teikt, ka šis ir visveiksmīgākais pirkums. Tādu gandarījumu no miega vēl nebiju izjutis. Matracis ir lielisks. Cenas dēļ ilgi šaubījāmies par pirkumu, par laimi, sastapāmies ar konsultantu, kurš atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem par matraci, pēc ilgas apspriešanās uz vietas izdarījām savu izvēli. Paldies Askona, matracis ir savas naudas vērts. Nekad nenožēloju, ka iegādājos. Vēlreiz paldies !!!

Noderīga atsauksme? 0

Daiga

Matraci iegādājos pirms pusgada un autoritatīvi varu apgalvot, ka tas ir katra iztērētā eiro vērts! Es esmu ļoti laimīga, guļu kā Paradīzē) Paldies konsultantei par palīdzību šī matrača pasūtīšanā. Palīdzēja arī izvēlēties gultas veļu (arī super!), segu, spilvenus. Obligāti atgriezīšos pie jusm pēc citiem pirkumiem, jo veuikals ir patiešām superīgs) Būtu vairāk šādu uz klientu orientētu uzņēmumu, kas piedāvātu kvalitatīvas preces, kā piemēram, Ascona.

Noderīga atsauksme? 2

Tatjana

Es nevaru pat izteikt savas emocijas attiecībā uz šo matraci, tas ir brīnišķīgis, maģiskis. Es pat nevarēju iedomāties, ka miega laikā var sajust šādu komfortu. Matraci izvēlējos ļoti ilgi, uz daudziem nācās apgulties, testēt. Bet ne vienā no matračiem es neatradu tik ārkārtēju komfortu, kā šajā. Cena, protams, dārga, bet tomēr nolēmu to pirkt un paņēmu to pa daļām. Nu ļoti priecājos par pirkumu. Iesaku

Noderīga atsauksme? 17

Gatis

Šī nav pirmā reize, kad pasūtu matračus, darbības veids uzliek par pienākumu nodarboties ar šiem produktiem. Tomēr Magnificent ir pirmais modelis, kuru iegādājos sev un savai ģimenei. Līdz šim es pavadīju uz tā tikai divas naktis, bet es jau varu izteikt savu visaptverošo viedokli par šo modeli. Tāpat kā lielākajai daļai šīs sērijas matraču, to raksturo maigums, komforts un bezsvara sajūta. Miegs uz tā ir ļoti stiprs, jūs varat labi izgulēties pat gadījumā, kad nav tik daudz laika gulēšanai. Arī pats dizains patīkami iepriecināja. Tagad šis ir mans favorīts!

Noderīga atsauksme? 7

Emīlija

Lielisks matracis, lietojam jau vairāk kā gadu un tas superīgi saglabā savu formu! Ļoti ērti gulēt))

Noderīga atsauksme? 1

4.8 Stars

Dusty Wing

9 months ago

Piemkelēja visu vienkārši ideāli, visu izskaidroja un daudz ko ieteica. Ļoti apmierināta. :) Un, protams, esmu ļoti priecīga par pirkumu

Read more

Zinoviya Konovnitsyn

9 months ago

Cenas ļoti iepriecināja, un es nopirku matraci. Brīnišķīgā menedžere Eva detalizēti konsultēja un deva padomus, un esmu ļoti apmierināta ar matraci! Paldies, Askona!

Read more

Marianna Kaznakova

9 months ago

Lieliska iespēja iegādāties labas mēbeles par labām cenām

Read more

Ivan Miloradovich

9 months ago

Ļoti labas cenas un pārdevēji.

Read more

liena driņģe

10 months ago

Liels paldies pārdevējai Jeļenai par profesionalitāti un jauku attieksmi pret pircējiem. Pateicoties Jeļenas konsultācijai mēs iegādājāmies labas kvalitātes preces.

Read more

Nazi Mansori

10 months ago

Ļoti draudzīgs personāls, un, iespējams, tieši tas kalpoja par iemeslu, lai iegādātos gultu. Konsultanti brīvi pārvalda 3 valodas un ļoti labi pārzin savus produktu. Es ļoti iesaku.

Read more

Karina Buklan

10 months ago

Jauka vieta. Ir ko izvēlēties miegam. Daudz aksesuāru.

Read more

Maria Nasri

10 months ago

Liels paldies Askona Domina salona konsultantiem par kompetento konsultāciju, par jutīgumu pret pircēju un labu garastāvokli), it īpaši menedžerei Ilonai, par detalizētu gultas demonstrāciju. Es noteikti atgriezīšos pie viņiem nākamajā iepirkšanās reizē !!!

Read more

Eveline Abell

10 months ago

Labs veikals. Liels preču klāsts. Es nopirku sev gultu ar matraci, gultas veļu un spilvenus. Man ļoti patīk mājas aromāti. Un arī masāžas ierīces acīm un kaklam. Katru reizi, atklāju priekš sevis jaut ko jaunu. Paldies par kvalitatīvajiem produktiem

Read more

Hadlee Johnson

11 months ago

Ātri, kodolīgi un saprotami izstāstīja par matraci

Read more

Edgars Uzoliņš

11 months ago

Super pārdevēja konsultante Irita,matracis lielisks!!!! Paldies!!!

Read more

santa Pirogova

12 months ago

Superīgs serviss šodien no Svetlanas! Pirms laika pirku gultu un matraci:tur bravo Ilonai, superapkalpošana!

Read more

Daniils Svilpovs

12 months ago

Biju veikala atklāšanā, viss ļoti patika! Iesaki

Read more

Lester Terry

An year ago

Periodiski viņi pārdod ekspozīcijas paraugus!

Read more

Paul King

An year ago

Brīnišķīgi. Milzīgs veikals. Ja izvirzīt mērķi, var pilnībā "sapakot" guļamistabu par ļoooooooooti adekvātu naudas summu.

Read more

Randy Lowe

An year ago

Konsultants ir fantastisks! Vēlme palīdzēt un izvēlēties to, kas interesē klientu )

Read more

Татьяна Гаврилова

An year ago

Ļoti atsaucīgs un profesionāls personāls.

Read more

Vjačeslavs Kolesnikovs

An year ago

Atsaucīgi, pretimnākoši konsultanti! Plaša matraču un gultu izvēle! Salona var atrast visu, priekš veselīga miega!

Read more

Rita Dilane

An year ago

Lieliska kvalitāte, ātra piegāde, plaša izvēle.

Read more

Imilia BPW

An year ago

Kā dāvanu nopirkām lielisku spilvenu ar atmiņas gēlu.

Read more

Marija

An year ago

Es iemīlējos no pirmā acu uzmetiena. Jau ir pagājuši seši mēneši kopš lietojam to - es nevaru pārstāt priecāties. Katru dienu ienākot dzīvoklī, skatos uz to un apbrīnoju! Nopirkām arī matraci no Askonas. Visaugstākais vērtējums. Esmu ļoti apmierināta. Paldies!

Read more

Виктория Рекайкина

An year ago

Lai jums būtu brīnišķīga dzīve!) Šis ir viens no labākajiem veikaliem Rīgā, varbūt pat pats labākais! Izcila kvalitāte. Lieliski matrači. Pats esmu šī veikalu tīkla klients un iesaku jums! Veiksmi visiem!)

Read more

Violeta Gadzijeva

An year ago

Sāgā nopirku 2 gultas ar matračiem un dīvānu. Visu manu iepirkšanos organizēja un palīdzēja ar izvēli menedžeris Irina ) viss tika piegādāts savlaicīgi un pat nedaudz pirms nurunātā laikā, izņēmot vienu matraci, Bet, nekas slikts ) Ļoti pacietīgs un draudzīgs menedžeris, palīdzēja, ja bija kaut kādi papildus jautājumi un viemēr bija iespējams sazināties. Par to viņam atsevišķa pateicība!

Read more

Aļona Abramenko

An year ago

Paldies, Askona!!!! Esmu ļoti apmierināta ar pasūtījumu. Gulēt uz matrača ir ļoti ērti. Matracis ir ļoti kvalitatīvi uzšūts. Labs iesaiņojums. Piegāde bija labi organizēta, puiši ir pieklājīgi. Cik ilgi kalpos, rādīs laiks!

Read more

Survived Prox

An year ago

Guļot es ļoti svīstu. Veikalā ieteica spilvenu ar termoregulāciju. Jūs nevarat iedomāties, kāds bija mans pārsteigums, kad es pārstāju mosties nakts vidū no diskomforta. Tagad es sūtu visus savus draugus uz Askonu.

Read more

Александра Ходасевич

An year ago

Очень хорошее качество матраса! Всем рекомендую однозначно. Покупали ортопедическую модель. Спасибо персоналу в магазине г.Даугавпилс-профессионально и доступно помогли определиться с выбором.

Read more

Matracis Grether&Wells MAGNIFICENT

Izmērs: 160x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam