Apraksts

Stingrs un lakonisks modelis ar ģeometrisku galvgali, atturības stila cienītājiem.
Ieteicams audumā Casanova, Enrich.

Raksturlielumi:
• standarta izmēru rinda:
- Platums 135/140/150/160/180/200
- Garums 190/200
- Ergo komplektācijas 203 garums.
• atzveltnes augstums: 112 cm;
• komplektē:
- ar pacelšanas mehānismu;
- ar lameļu pamatni;
- ar pamatni Plato
- ar transformējamo Ergo pamatni.
• guļvietas augstums: 37 cm;
• maksimālais svars uz 1 guļvietu: 140 kg;
• Rekomendētais matrača augstums: līdz 25 cm;
• veļas kastes lietderīgais dziļums: 12 cm;
• veļas kaste: ar nobīdi (ērti uskopšanas laikā);

Īpatnības:
• mugurdaļa no pamatmateriāla. (var novietot ne pie sienas);
• Apvalki ir noņemāmi (ērti nomainīt vai nomazgāt).

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

4,9

atsauksmes 20

87%

17 atsauksmes

12%

3 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Elīna

Lieliska gulta, ļoti skaista, krāsa ir tieši tāda, kāda mums bija vajadzīga. Pasūtu uzreiz ar matraci. Viss ir ļoti kvalitatīvs un ērts. Īpašs paldies par piegādi un laipno apkalpošanu.

Noderīga atsauksme? 0

Samanta

Noderīga atsauksme? 5

Kristaps

Es nopirku Orlando gultu ar pacelšanas mehānismu, Casanova Rose krāsā kopā ar matraci un virsmatraci. Ļoti apmierināts ar pirkumu, krāsa ir lieliska. Liels paldies par palīdzību veikala vadītājai, palīdzēja man visu izvēlēties un visu detalizēti izstāstīja.

Noderīga atsauksme? 3

Lilija

Nopirku ziemas sākumā. Veikalā ilgi konsultējos ar konsultantiem. Puiši tur ir īsti profesionāļi. Viņi rādīja ekspozīcijas modeļus ar dažādām pamatnēm, lika sēdēt un apgulties uz dažādām gultām, pašam izmēģināt mehānismu. Izvēlējos gultu ar paceļamo mehānismu. Gulta likās ērta, mehānisms darbojas labi, nekas nečīkst. Turklāt ir liela veļas atvilktne. Tagad mēs pārbaudīsim to reālajā dzīvē)

Noderīga atsauksme? 6

Daiga

Lieliska gulta, pirkām izmēru 180×200. Kvalitāte kā vienmēr visaugstākajā līmenī. Piegādāja ātri, salika 15-20 minūtēs.

Noderīga atsauksme? 2

Olga

Lieliska gulta! Salikšana ir vienkārša, pacelšanas mehānisms ir viegls un ērts, starpsiena iekšpusē pārvietojas, lai uzturētu tīrību zem gultas. Un ar garu mopu var brīvi piekļūt jebkurai vietai zem gultas. Jaunas mēbeles smarža turējās pavisam neilgi, kas ir pavisam normāli. Laba kvalitāte ir redzama pat ar netrennētu aci. Ļoti priecājamies.

Noderīga atsauksme? 6

Eduards

Es nopirku šo gultu pirms mēneša un joprojām esmu apmierināts ar to. Pirms tam man bija parasts izvelkamais dīvāns. Gultai ir ļoti skaists galvgalis, un liela krāsu izvēle.

Noderīga atsauksme? 4

Kate

Gulta ļoti ērta, noderīga veļas atvilktne. Piegāde bija teicama. Viss tika piegādāts laikā, kā bija norunāts. Iepakota ļoti labi. Puiši visu ienesa dzīvoklī un akurāti salika. Ļoti skaidra montāžas instrukcija, vīrs pats samontēja. Viņš saka, ka viss ir viegli un vienkārši. Nopirkām arī naktsskapīti gultai no tāda paša auduma. Viss ir kārtībā!

Noderīga atsauksme? 2

Robert

Pirms mēneša nopirku šo gultu ar serta astoria matraci, esmu apmierināta ar lietošanu, guļu ar prieku. Biju apmierināta ar piegādi, darbs bija labi saskaņots, viss tika ātri salikts.

Noderīga atsauksme? 2

Rita

Super!!! Ļoti apmierināta ar gultu, ļoti apmierināta ar matraci! Es nenožēloju izdarīto izvēli!

Noderīga atsauksme? 1

Ann

Lieliska, izcilas kvalitātes gulta. Nečīkst, stabili stāv. Pacelšanas mehānisms ir pieskrūvēts, un vajadzības gadījumā to var pievilkt. Par montāžu viss bija skaidrs, vīrs pats salika, nekādu pretenziju. Gultas nišā milzīga vieta segu un spilvenu uzglabāšanai. Paldies Askona par kvalitāti!

Noderīga atsauksme? 0

Roman

Nopirkām gultu, matraci, naktsgaldiņus un dīvānu. Viss ieradās laikā, vēl sagaidījām, kad mūsu noliktavā tiks pabeigts remonts. Piegāde uz dzīvokli tika organizēta mums ērtā laikā, viss tika izkrauts un samontēts burtiski stundas laikā! Mēbeles atbilst visām cerībām!

Noderīga atsauksme? 1

Luīze

Pirms mēneša nopirkām gultu caur interneta veikalu. Uzreiz vēlos izteikt lielu pateicību interneta veikala tirdzniecības menedžerei - īstenai savas jomas profesionālei, palīdzēja telefoniski izvēlēties ne tikai gultu un matraci, bet pat arī krāsu) Palīdzēja un konsultēja līdz pat gultas saņemšanas brīdim. Liels paldies viņai. Esam ļoti apmierināti ar gultu un matraci. No gultas bija smarža, bet pazuda piecu dienu laikā. Paldies Askona)

Noderīga atsauksme? 5

Nora

Gultu nopirkām pirms pusgada. Atveda un samontēja pirms termiņa. Meistari strādāja precīzii un kvalitatīvi. Smarža turējās 3 dienas. Gulta ir ērta, lieliski izskatās, ērti lietojama un kopjama. Paldies Askona.

Noderīga atsauksme? 1

Paula

Es saņēmu gultu ar paceļamo mehānismu Cosanova beige krāsā kopā ar matraci un virsmatraci. Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu, krāsa ir lieliska. Liels paldies par menedžeres Annas palīdzību, palīdzēja izvēlēties, sīki visu izstāstīja.

Noderīga atsauksme? 6

Михаил

Шикарная кровать, подойдет под дизайн в стиле модерн и гармонично украсит/дополнит спальню. Когда привезли и собрали особо хочу отметить работу сборщиков, собрали оперативно и грамотно. В общем и кроватью и сервисом доволен. Буду рекомендовать Вас друзьям.

Noderīga atsauksme? 0

Olivers

Lieliska gulta un serviss. Viss precīzi un laikā. Rekomendēju )

Noderīga atsauksme? 0

Alise

Konsultante salonā, vadoties pēc manām vēlmēm un vajadzībām, ieteica izvēlēties Orlando gultu. Es sekoju konsultantes ieteikumam un iegādājos šo modeli. Starp citu, es to pavisam nenožēloju. Izvēle izrādījās laba un pareiza. Modelis ar augstu mīkstu galvgali, pateicoties kuram varat ieņemt pussēdus pozu, skatoties televizoru vai lasot grāmatu, vai sērfojot internetā. Gultas apšuvums ir tekstils, principā audums ir praktisks un neprasa īpašu kopšanu vai uzmanību. Jauka krāsa. Gulta lieliski iederas guļamistabā. Lameļu pamatne, elastīga kombinācijā ar labu matraci.

Noderīga atsauksme? 4

Alla

ASKONA gultu lietojam gandrīz gadu, nekādu sūdzību nav. Nekas nav salūzis, nečīkst. Pacelšanas mehānisms strādā perfekti, lietojam regulāri.

Noderīga atsauksme? 2

Marija

Pasūtījām Orlando gultu jūlijā, piegādāja un samontējām laicīgi, viss ātri un pieklājīgi. Gulta liela, matracis vidējas cietības, ērts gulēšanai, ļoti viegli paceļams un nolaižams ar pacelšanas mehānismu. Jau sešus mēnešus bez jenkādām problēmām

Noderīga atsauksme? 5

Gulta S8 Orlando