Apraksts

Spilvens Shiatsu-CX – universāls spilvens, kas sniedz dod iespēju pašam izvēlēties sev ērtāko spilvena augstumu un stingrības līmeni. Spilvenā esošos dažādos slāņus, kuri katrs atšķirās ar savām īpašībām, iespējams izņemt, lai regulētu spilvena augstumu.

Memory putu slānis nodrošina sejas tonizēšanu un mikromasāžas efektu, uzlabojot asins cirkulāciju. Mīkstais mikrošķiedras slānis nodrošina labu gaisa cirkulāciju un mitruma regulāciju. Savukārt lateksa slānis nodrošina optimālu galvas un kakla atbalstu miega laikā.

Katrs pats var izvēlēties sev ērtāko spilvena cietības pakāpi, mainot tā puses.Īpašības

 • Tips

  Universāls
  jebkuras komplekcijas cilvēkiem, jebkurai gulēšanas pozai

  Anatomisks
  pildījuma materiāls nodrošina pareizu galvas un kakla atbalstu

 • Augstums

  15

 • Cietība

  Elastīgs
  vidējas cietības spilvens, kas nodrošina mērenu kakla un sprandas atbalstu

  Kombinēts
  spilvens sastāv no vairākiem slāņiem, kurus var mainīt, lai atrastu ideālo cietību un augstumu

 • Gulēšanas pozīcija

 • Apvalka materiāls

  Kokvilna
  dabisks augu izcelsmes audums, kas ražots no kokvilnas auga augļiem.

  Outlast
  siltumu regulējošs audums, kas radīts, izmantojot īpašas tehnoloģijas, kas tiek pielietotas astronautu kosmosa tērpos. Audums, kurā ir miljoniem lodīšu, kas izgatavotas no īpaša vaska, kas reaģē uz temperatūru. Naktī ķermeņa temperatūrai paaugstinoties, liekais siltums tiek uzsūkts, bet, temperatūrai nokrītot līdz neērtam līmenim, miljoniem sfēru izdala uzkrāto siltumu, ļaujot temperatūrai būt vidēji komfortablā līmenī bez svārstībām. To nodrošina vaska sfēru struktūras īpatnība - tās var saspiesties un izplesties, attiecīgi akumulējot vai izdalot siltumu.

 • Pildījums

  putas ar formas atmiņu augsto tehnoloģiju materiāls, kas pilnībā atbilst ķermeņa formai

 • Unikālas īpašības

  Pielāgojami
  spilveni, kuru pamatā ir dažādu materiālu slāņi. Šos slāņus var izņemt vai sajaukt, izvēloties sev optimālo augstumu un stingrību.

  Masāžas efekts
  pateicoties īpašiem ieliktņiem, tiek nodrošināts papildus masāžas efekts

  Ar atvēsinošu efektu
  spilvenā izmantoti materiāli, kas nodrošina atvēsinošu efektu un termoregulāciju miega laikā

 • Zīmols

 • Dimensions

Materiāli un dizains

Putas ar "atmiņa" formu

Porains materiāls, kas spēj precīzi pielāgoties galvas formai. Reaģē pat uz nelielām kustībām, radot lielāku atbalstu. Ātri atjauno sākotnējo formu. Ļauj noturēt kaklu un galvu pareizā stāvoklī, kas uzlabo miega kvalitāti. Hipoalerģisks. Ilgmūžīgs.

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Atsauksmes

5

atsauksmes 7

100%

7 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Maija

Es lietoju šo spilvenu nedaudz vairāk kā gadu. Uzreiz pēc lietošanas man pārstāja sāpēt galva un kakls, pirms šī spilvena lietošanas es izmēģināju daudzus citus anatomiskus spilvenus. Arī es sāku pamanīt, ka es guļu uz muguras, tas nekad agrāk nebija noticis. Mana veselība ir ievērojami uzlabojusies.

Noderīga atsauksme? 5

Simona

Es nopirku spilvenu kā dāvanu savam vīram, jo ​​viņš naktī vienmēr pārvietojās no vienas puses uz otru, es iedomājos, ka varbūt tas ir dēļ spilvena. Tagad mans vīrs guļ kā mazulis) Pēc spilvena nomaiņas viņš reti pamostas naktī, un no rīta viņš izskatās svaigs un atpūties, kas ir labi. Tātad man bija taisnība)

Noderīga atsauksme? 3

Agate

Es neko nezinu par spilveniem, tāpēc nopirku šo spilvenu, kad gāju garām salonam. Man ļāva to pārbaudīt tieši salonā, un es tajā uzreiz iemīlējos. Mēnesis jau pagājis, bet spilvenam nekas nav noticis. Neburzās, neieveļas, nekrīt cauri.

Noderīga atsauksme? 0

Arvis

Gulēt uz tā ir ne tikai ērti, bet arī patīkami. No rītiem kļuva vieglāk pamosties, bez kakla pietūkuma un galvassāpēm. Mana sieva nolēma to izmēģināt, un arī viņai tas patika. Tagad mums ir pilns komplekts. Mēs iesakam tik kvalitatīvu produktu

Noderīga atsauksme? 4

Ilona

Paņēmu spilvenu, lai nomainītu veco. Sākumā es domāju, ka cena ir pārāk augsta, un es uz to parakstījos, riskējot. Visas šaubas tika kliedētas pēc pirmās nakts. Man ne tikai tiešām nebija jāpierod, bet arī gulēju kā vēl nekad agrāk. Paldies Askona!

Noderīga atsauksme? 4

Elza

Es domāju, ka spilvens ir 100% naudas vērts. Man patīk, kā tas nodrošina perfektu galvas atbalstu. Īpaši man patika reljefa puse, kas ir elastīga un mīksta.

Noderīga atsauksme? 3

Iveta

Labākais spilvens manā mūžā! Ērts, normāla izmēra, ne mazs. Es negribu no rīta celties uz darbu, tas ir tik labs! 10 no 10

Noderīga atsauksme? 1

Spilvens S8 Shiatsu-CX

Izmērs: 50x70x15

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt